بلاگ

دوربین یا دزدگیر اماکن؟ کدام یک بهتر است؟

فرق دوربین مدار بسته و دزدگیر

دوربین یا دزدگیر اماکن؟ پرسشی است که اکثر افرادی که به دنبال تهیه یک سیستم امنیتی برای فضاهای تجاری و یا مسکونی خود هستند، با آن مواجه می شوند. دزدی و یا سرقت واژه ای است که افراد را به تجهیز کردن و ارتقاء ایمنی منازل خود وا می دارد. اکثر افراد در طول زندگی خود احتمالا شکل های متفاوتی از دزدی را تجربه کرده اند؛ این مساله آزار دهنده موجب پیدایش و گسترش تجهیزات امنیتی از قبیل دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن شده است.

مدل های متنوعی از این تجهیزات امنیتی در بازار عرضه می شود که گاه افراد را دچار سردرگمی انتخاب میان دوربین یا دزدگیر اماکن می کند. هر دوی این دستگاه های پیشرفته با بهره گیری از فناوری های خاص، محیط های متفاوت را به سمت امنیت بیشتر هدایت می کنند.

دزدگیر اماکن بهتر است یا دوربین مداربسته؟ تفاوت دزدگیر اماکن و دوربین مداربسته چیست؟ دزدگیر اماکن بخرم یا دوربین مداربسته؟ این سوالات ممکن است برای همه ما در هنگام انتخاب روش امنیتی مورد نظر ما پیش بیاید.

اگر شما هم به دنبال بهترین سیستم امنیتی برای ارتقاء امنیت محیط زندگی و یا کار خود هستید، بررسی تفاوت دوربین مداربسته با دزدگیر را در ادامه این مطلب دنبال کنید. هم چنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی انتخاب این سیستم ها می توانید با کارشناسان دوربین مارکت تماس بگیرید.

دزدگیر اماکن بهتر است یا دوربین مداربسته؟ شناخت دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن بهتر است یا دوربین مداربسته؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال کمی هم به معرفی دزدگیر اماکن می پردازیم. دزدگیرها دستگاه هایی هستند که برای اعلام ورود افراد غیر مجاز و یا هر حرکت مشکوک در داخل و خارج از ساختمان نصب می شوند.

ایجاد یک صدای بلند در هنگام باز شدن در و یا پنجره و مطلع کردن ساکنان از حضور فرد غریبه از مزایا و ویژگی های نصب یک دزدگیر اماکن در فضاهای مختلف می باشد. سنسور ها و یا همان حسگر هایی که روی در، پنجره و یا دیوار نصب می شوند، مانند یک نگهبان از حریم خانه و یا هر ساختمان دیگری محافظت می کنند.

  • امکان تشخیص ورود افراد و به صدا درآوردن آژیر
  • امکان اطلاع رسانی به افراد در هنگام رویدادهای غیر عادی
  • امکان تشخیص ضربه مانند شکستن در و پنجره
  • اتصال به گوشی تلفن همراه

این موارد از جمله کاربردهای دزدگیر اماکن در پیشگیری از سرقت و دستگیری مجرمان می باشد که محبوبیت زیادی را برای این دستگاه های کاربردی ایجاد کرده است. اطلاعات تکمیلی برای تهیه یک سیستم امنیتی شامل دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن را می توانید با تماس با کارشناسان دوربین مارکت کسب کنید.

بررسی دوربین های امنیتی برای انتخاب میان دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن

برای انتخاب دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن پس از آشنایی با کاربردهای دزدگیر اماکن به بررسی دوربین های امنیتی می پردازیم. دوربین های امنیتی نوعی از دوربین ها هستند که برای تصویربرداری از رویدادهای فضا به صورت شبانه روزی به کار می روند. چه تصاویر زنده از یک محیط، چه تصاویر ضبط شده، دوربین های امنیتی با ارائه این داده ها، امکان نظارت و نیز تامین امنیت ساختمان را فراهم می کنند.

انواع مختلفی از دوربین های مداربسته طراحی و تولید می شوند که هر کدام برای ارائه قابلیت های خاصی مناسب هستند. مدل های متفاوتی از این دوربین ها را می توانید در سایت دوربین مارکت مشاهده کنید.

فناوری های متفاوتی از دوربین های امنیتی می توانند در تکمیل یک سیستم امنیتی به شما کمک کنند. هوش مصنوعی که باعث پیدایش فناوری هایی مانند wizsense داهوا شده است، دسته ای از این تکنولوژی های نوین در دوربین ها می باشد که باعث هوشمند سازی خانه و یا محل کار شما خواهد شد.

مقایسه دوربین مداربسته و دزدگیر

مقایسه دوربین مداربسته و دزدگیر هم می تواند برای تصمیم گیری انتخاب میان دوربین یا دزدگیر اماکن تاثیر زیادی داشته باشد. هر چند که هدف پایانی هر دو این دستگاه ها یکسان است؛ اما قابلیت های متفاوتی را ارائه می کنند و هر کدام از منظر متفاوتی به ایمن کردن یک محیط کمک می رسانند.

دید در شب رنگی یکی از ویژگی های این دوربین ها است که تاثیر زیادی در امنیت بیشتر دارد؛ در بلاگ راهنمای خرید دوربین دید در شب رنگی می توانید درباره این نوع از فناوری دوربین های امنیتی بخوانید.

این قابلیت های متنوع باعث شده است که این تجهیزات طرفداران زیادی داشته باشند و روز به روز بر تعداد افرادی که تهیه دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن را در اولویت خود قرار می دهند، افزوده شود. در جدول زیر برخی از ویژگی ها و تفاوت دوربین مداربسته با دزدگیر را مورد بررسی قرار داده ایم.

فرق دوربین مداربسته با دزدگیر

ویژگی های دوربین امنیتی

ویژگی های دزدگیر اماکن

ضبط تصاویر به صورت شبانه روزی

اعلام آژیر و اعلام خطر در هنگام رخ دادن وقایع غیر عادی

نمایش تصاویر سرقت و جرائم برای افراد از راه دور

اطلاع رسانی به پلیس بلافاصله پس از وقوع جرم

استفاده از تصاویر ضبط شده دوربین برای شناسایی مجرم و نیز رفع تنش ها

عکس العمل سریع برای شناسایی خطر در لحظه وقوع

مدرک قابل استناد در پیشگاه قانون

پیشگیری از وقوع جرم با هشدار به موقع

با یک سیستم امنیتی کامل، ایمنی را تضمین کنید!

دزدگیر اماکن بخرم یا دوربین مداربسته؟ برای پاسخ به این سوال مهم باید گفت حال که با تفاوت دوربین مداربسته با دزدگیر آشنا شدیم، می توان گفت که هر دوی این دستگاه های امنیتی مزایای جداگانه ای دارند که در کنار یکدیگر یک سیستم امنیتی کامل را تشکیل می دهند.

تکمیل قابلیت های دوربین یا دزدگیر اماکن توسط یکدیگر، سبب شده است که در کنار یکدیگر ایمنی محیط های زندگی انسان را تامین کنند. استفاده از دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن به صورت هم زمان یک راه حل قطعی برای جلوگیری از وقوع جرم و یا شناسایی مجرمان می باشد که تا حد زیادی امنیت محیط را ارتقاء می دهد.

انتخاب بهترین دوربین یا دزدگیر اماکن

برای انتخاب بهترین گزینه دوربین یا دزدگیر اماکن، نکات زیادی را می توان در نظر گرفت تا به این وسیله از اشتباه در این انتخاب جلوگیری کرد. خرید از یک فروشگاه معتبر، توجه به اصل بودن برند دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن و نیز تفاوت دزدگیر اماکن و دوربین مداربسته با توجه به نیازهای امنیتی، از مواردی هستند که شما را به سمت بهترین انتخاب هدایت می کنند.

دوربین مارکت یکی از این مجموعه های معتبر در زمینه فروش کالاهای امنیتی می باشد که مناسب ترین قیمت ها را در این زمینه ارائه می کند. برای مشاهده مدل های متفاوتی از دوربین یا دزدگیر اماکن به صفحه مربوط به این تجهیزات در سایت دوربین مارکت مراجعه کنید. هم چنین برای مشاوره خرید این اقلام بر اساس مقایسه دوربین مداربسته و دزدگیر و هم چنین تشخیص دوربین مداربسته فیک از اورجینال می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *