بلاگ

تفاوت دوربین آنالوگ و تحت شبکه در چیست؟

تفاوت دوربین آنالوگ و تحت شبکه

بررسی تفاوت دوربین آنالوگ و تحت شبکه به انتخاب بهتر و تصمیم گیری آسان تر درباره این دوربین ها کمک زیادی خواهد کرد؛ پس اگر شما هم قصد خرید این دوربین ها را دارید، ادامه این مقاله را درباره مقایسه دوربین آنالوگ و تحت شبکه دنبال کنید. تکنولوژی در حال حاضر پیشرفت های زیادی را تجربه می کند و فناوری های نوین روز به روز در زمینه های مختلف گسترش پیدا می کنند.

از کوچک ترین و کم اهمیت ترین لوازم خانگی تا دوربین های امنیتی مداربسته، ردپای تکنولوژی را می توان به سادگی مشاهده کرد. فناوری های متفاوتی در شکل گیری دوربین های امنیتی نقش داشته اند که به تدریج روند تکامل را طی کردند و امروزه دوربین هایی با برترین فناوری هایی مانند هوش مصنوعی را مشاهده می کنیم.

فناوری آنالوگ و تحت شبکه یا همان دیجیتال، دو نوع از مهم ترین تکنولوژی های پایه ای در دوربین های امنیتی هستند که موضوع بحث امروز ما می باشند. موارد متعددی در تفاوت دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه وجود دارد که بهتر است بر اساس نیازها و نیز بودجه افراد دسته بندی شوند تا بتوان بهترین نتیجه را از تهیه یک سیستم امنیتی گرفت.

مدل های متفاوتی از این دوربین ها را می توانید در سایت دوربین مارکت مشاهده کنید و همچنین برای دریافت مشاوره و خرید دوربین تحت شبکه یا آنالوگ می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

تفاوت دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه؛ دوربین های امنیتی IP

تفاوت دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه را با بررسی دوربین های امنیتی IP ادامه می دهیم. این دوربین ها نوعی از به روزترین انواع دوربین های امنیتی مداربسته هستند که با استفاده از تکنولوژی IP یا همان پروتکل اینترنت و در واقع با اتصال به اینترنت، تصاویر را ضبط و پخش می کنند و از این بابت امکانات زیادی را به کاربران ارائه می کنند. کابل های شبکه و نیز دستگاه ضبط تصاویر NVR به این دوربین ها در تصویربرداری و نیز انتقال تصاویر کمک می کنند.

 • سهولت کاربری
 • قابلیت اتصال به اینترنت
 • مصرف کمتر سیم و کابل
 • نصب آسان تر
 • کیفیت بالای تصاویر
 • قابلیت اتصال وایرلس و بدون سیم

این موارد از جمله مهم ترین مزایای دوربین های نظارتی تحت شبکه هستند که موجب محبوبیت زیاد این دوربین ها در میان افراد زیادی در سراسر جهان شده است و بسیاری از تجارت ها و نیز منازل مسکونی با استفاده از این دوربین ها امنیت خود را تامین کرده اند. مدل های متفاوتی از این دوربین های جذاب امنیتی را می توانید در سایت دوربین مارکت مشاهده کنید.

مقایسه دوربین آنالوگ و تحت شبکه

مقایسه دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال

تفاوت دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال؛ دوربین نظارتی آنالوگ

با شناخت تفاوت دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال می توان انتخاب بهتری برای خرید یک دوربین امنیتی کامل داشت. دوربین های امنیتی آنالوگ، نسخه قدیمی و اولیه دوربین های امنیتی مداربسته هستند که در ابتدا با فناوری HD آغاز به کار کردند و بعدها با پیشرفت فناوری به روز تر شدند و قابلیت های بیشتری به آنها اضافه شد. انتقال تصاویر از طریق کابل های کواکسیال به دستگاه ذخیره سازی DVR و نیز تصاویر HD از قابلیت های دوربین های نظارتی آنالوگ هستند که هنوز هم طرفداران خود را در دنیای صنعت دارند.

در سایت دوربین مارکت، مجموعه دوربین های با فناوری آنالوگ با توضیح ویژگی ها و نیز قیمت محصول در اختیار کاربران قرار گرفته است. برای مشاوره و راهنمایی خرید این دوربین ها می توانید با کارشناسان ما در دوربین مارکت در ارتباط باشید.

مقایسه دوربین آنالوگ و تحت شبکه

در مقایسه دوربین آنالوگ و تحت شبکه و نیز بررسی تفاوت دوربین آنالوگ و تحت شبکه، مواردی را می توان در نظر گرفت که این دو نوع از فناوری در آنها متفاوت هستند. این زمینه ها که قابلیت های هر دو دوربین را مشخص می کنند، نشان دهنده برتری دوربین های امنیتی تحت شبکه برای کاربردهای مختلف می باشد. این موضوع با بررسی میزان رضایت و استفاده افراد در نقاط مختلف دنیا از این دوربین های جذاب کاربردی مشخص می شود.

 • نوع دستگاه ذخیره سازی تصاویر
 • تفاوت انواع دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال در درجه کیفیت تصاویر
 • تفاوت دوربین آنالوگ و تحت شبکه در کابل های انتقال تصاویر
 • میزان نیاز به سیم و کابل
 • قابلیت اتصال به اینترنت
 • هزینه های دوربین امنیتی IP و آنالوگ

این موارد زمینه های تفاوت دوربین IP و آنالوگ می باشد که در بالاتر به آن اشاره کردیم. با وجود شناخت مقایسه دوربین مداربسته IP و AHD، انتخاب بهترین نوع دوربین برای یک کاربرد خاص تا حد زیادی به نیازهای شما و نیز شرایط محیط محل نصب بستگی دارد.

دوربین های امنیتی IP با توجه به قابلیت های زیادی که ارائه می دهند، هزینه بالاتری نسبت به دوربین های با فناوری آنالوگ دارند؛ در نتیجه با دقت به تفاوت دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال و نیز بودجه ای که برای این منظور در نظر گرفته اید، اقدام به انتخاب هر یک از این دوربین ها نمایید تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

بهترین مدل ها در مقایسه دوربین مداربسته IP و AHD

بررسی بهترین مدل های هر فناوری در مقایسه دوربین مداربسته IP و AHD گزینه ای جذاب برای رسیدن به یک انتخاب بهتر می باشد. برای راهنمایی بهتر به سمت خرید بهترین دوربین امنیتی، دو نوع از پیشرفته ترین دوربین های فناوری آنالوگ و تحت شبکه را در سایت دوربین مارکت مورد بررسی قرار خواهیم داد.

دوربین مدار بسته داهوا 2 مگاپیکسل DH-HAC-B1A21P

دوربین B1A21P از دسته دوربین های بالت برند داهوا با تکنولوژی آنالوگ می باشد که به دلیل قیمت مناسب و نیز مقاومت بدنه در شرایط آب و هوایی مختلف، از محبوب ترین و پرفروش ترین انواع دوربین مداربسته می باشد.

تصاویر با کیفیت بالا، نظارت از راه دور، قابلیت دید در شب، گواهی های امنیتی معتبر جهانی و نیز گارانتی معتبری که سایت دوربین مارکت ارائه می کند، از ویژگی های برجسته این دوربین و نیز نوع دیگر این دوربین یعنی دوربین مداربسته داهوا دو مگاپیکسل مدل DH-HAC-T1A21P که به شکل ظاهری دام است، می باشد. برای خرید این دوربین ها با قیمت بسیار مناسب، با مجموعه دوربین مارکت در تماس باشید.

دوربین داهوا مدل HFW1230SP-S5

در ادامه بررسی تفاوت دوربین آنالوگ و تحت شبکه به یکی از دوربین های برتر فناوری تحت شبکه یعنی دوربین 1230SP داهوا می رسیم. این دوربین که قابلیت اتصال به اینترنت و نیز دید در شب تا برد 30 متر را دارد، ویژگی های دیگری نیز چون کیفیت بالاتر تصاویر و ضمانت نامه را دارا می باشد که موجب محبوبیت این دوربین ها و فروش بالای آنها شده است.

مقایسه بهترین مدل ها در تفاوت دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه، این موضوع را اثبات می کند که هر دو فناوری تحت شبکه و آنالوگ به یک میزان در میان افراد محبوب هستند و هر فرد بهتر است بر اساس اهداف امنیتی خود بهترین دوربین مناسب را انتخاب کند تا در خرید خود دچار اشتباه نشود.

تفاوت دوربین IP و آنالوگ

ویژگی های دوربین مداربسته IP و AHD

انتخاب دوربین امنیتی بر اساس تفاوت دوربین IP و آنالوگ

مواردی که در تفاوت دوربین IP و آنالوگ نام بردیم، ممکن است افراد را در انتخاب خود دچار مشکل کرده و گاه افراد نتوانند بهترین انتخاب را با بهترین قیمت داشته باشند. با انتخاب یک فروشگاه شناخته شده و معتبر می توانید از بابت کیفیت و اصالت کالاهای امنیتی مطمئن باشید.

دوربین مارکت یکی از این مجموعه های معتبر می باشد که انواع دوربین های با فناوری آنالوگ و تحت شبکه را با امکانات متفاوت و نیز قیمت های مناسب و متنوع به کاربران عرضه می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و نیز راهنمایی ثبت سفارش این دوربین ها با دوربین مارکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *