نمایش دادن همه 9 نتیجه

دوربین خودرو شما را از بسیاری از تنش ها نجات می دهد. در بسیاری از تصادفات رانندگی، تا آمدن پلیس و رسیدگی به موضوع و یافتن متخلف، دعوا بر سر مقصر پیش آمده است؛ برای حل این مشکل و جلوگیری از نزاع و کشمکش بین رانندگان، شرکت های مختلف با ارائه کاربرد های دوربین خودرو ، رانندگان را برای خرید دوربین خودرو تشویق کرده اند.

دوربین ماشین یا خودرو در هر قسمتی از ماشین قابل نصب است و علاوه بر ضبط وقایع، بعضی از این دوربین ها به صورت بر خط و زنده هم در تلفن همراه شما تصاویر را پخش می کنند.برای خرید دوربین خودرو با ما همراه باشید، همچنین برای دریافت قیمت دوربین خودرو به قسمت بالا مراجعه کنید یا با کارشناسان دوربین مارکت در تماس باشید.

کاربرد دوربین برای ماشین

از آنجایی که دوربین مدار بسته ماشین دارای لنزهای مختلفی است، قابلیت نصب بر اساس کاربرد های مختلف در قسمت های مختلف خودرو را دارد.

 • ثبت حوادث رانندگی توسط دوربین خودرو

در جاده، اتوبان یا خیابان روزانه تصادفات بسیاری رخ می دهد، مقصر اکثر این تصادف ها مشخص نیست اما دوربین برای ماشین ( خرید دوربین ثبت وقایع خودرو ) این قابلیت را دارد که وقایع و تصادفات خودرو را ثبت کند. تنها کاربرد دوربین برای خودرو درجاده یا اتوبان نیست، حتی هنگام پارک ماشین خود امکان این وجود دارد که وسیله ای دیگر به ماشین شما اصابت کرده باشد؛ اینجاست که خرید دوربین خودرو به کمک شما می آید و می تواند پلاک آن وسیله را ضبط کند.

دوربین ثبت وقایع خودرو برای هر ماشینی ضروری است و بهتر است روی هر ماشینی نصب گردد تا در صورت پیش آمدن وقایع بتوان مقصر را توسط دوربین ثبت وقایع خودرو شناخت. دوربین ثبت وقایع خودرو در صورت لرزش به طور خودکار روشن می شود و شروع به ضبط می کند.

البته دوربین ثبت وقایع خودرو کمک بزرگی هم به پلیس راهنمایی و رانندگی کرده است. برای خرید دوربین ثبت وقایع ماشین و اطلاع از قیمت دوربین داخل خودرو به قسمت فوق مراجعه فرموده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 • ثبت لحظات بوسیله دوربین ماشین

گردش و سفر بهترین لحظات را برای ما می سازند، اما هنگام رانندگی یا لذت بردن از منظره های اطرافمان گرفتن دوربین در دست جلوه جالبی ندارد و ممکن است باعث رخ داد حادثه ای شود، دوربین مدار بسته ماشین شما این قابلیت را دارد که در هنگام رانندگی از مناظر فیلم برداری کند و برای شما خاطرات را ثبت نماید؛ بنابراین استفاده از دوربین خودرو علاوه بر مسائل امنیتی نیز برای شما کاربرد خواهد داشت.

 • خرید دوربین خودرو و استفاده در داخل ماشین

برای اکثر رانندگان تاکسی پیش آمده که مسافر کرایه را درست پرداخت نکرده یا وسیله مسافری جا مانده باشد و راننده نداند برای کدام مسافر است، نصب دوربین برای ماشین در داخل اتاقک می تواند کمک بزرگی به رانندگان کند. رانندگانی که قصد خرید دوربین داخل خودرو دارند و از قیمت دوربین داخل ماشین اطلاعی ندارند می توانند اطلاعات لازم را از سایت ما دریافت کنند.

دوربین ماشین مخصوص دنده عقب

بسیاری از تولیدکنندگان خودرو، دوربین برای خودرو را برای گرفتن دنده عقب روی ماشین به صورت نصب شده دارند اما در بعضی خودرو ها لازم است خود راننده برای خرید دوربین خودرو اقدام کند و آن را پشت ماشین نصب کند. دوربین ماشین برای گرفتن دنده عقب یکی از ویژگی های بارز برای خودروی شما محسوب می شود.

ویژگی های دوربین مدار بسته ماشین

پیش از اقدام برای خرید دوربین خودرو بهتر است بدانید که هر دوربین ماشین ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد که بهتر است با آنها آشنا باشید. سپس با توجه به نیاز خود می توانید بهترین دوربین خودرو را برای خرید انتخاب کنید.

 • کیفیت خوبی داشته باشد و از برند معتبری باشد.
 • دوربین خودرو دارای ویژگی دید در شب باشد.
 • به صورت مداوم فیلمبرداری کند.
 • به وای فای متصل باشد یا دارای وای فای باشد تا به گوشی تلفن همراه متصل گردد.
 • Parking mode  داشته باشد.
 • حافظه دوربین برای خودرو مناسب و کاربردی باشد.
 • دوربین خودرو دارای منبع تغذیه مناسب باشد.

انواع دوربین ثبت وقایع خودرو

دوربین خودرو یکی از تجهیزاتی است که اخیرا مورد توجه بیشتری قرار گرفته است و عموم افراد برای تهیه دوربین مداربسته خودرو به دلایل متفاوتی اقدام می کنند؛ اما اگر قصد خرید دوربین خودرو را دارید بهتر است بدانید که دوربین های خودرو انواع متفاوتی دارند و با توجه به نوع دوربین خودرو امکانات و کاربرد آن نیز متفاوت خواهد بود.

 1. دوربین سیم کارتی خودرو: برای خرید دوربین داخل ماشین یا خرید دوربین ثبت وقایع خودرو باید بدانید که قابلیت اتصال به اینترنت دارد. ارسال درخواست کمک و GPS از قابلیت های دیگر آن می باشد.
 2. دوربین خودرو آینه ای: دوربین آینه ای انواع مختلفی دارد و دارای نمایشگر است. یکی از ویژگی های بارز این نوع دوربین خودرو کمک به پارک کردن ماشین است. با خرید دوربین خودرو آینه ای سهولت در پارک ماشین خود را تجربه خواهید کرد.

نکاتی در مورد خرید دوربین خودرو

 • در کشور روسیه از دوربین برای خودرو استفاده بخصوصی می شود. کشور انگلستان در سال 2015 از دوربین مداربسته خودرو بیشترین استفاده را داشته و در صدر کشور های دیگر قرار گرفته است. در کشور چین هم از دوربین خودرو استفاده چشم گیری می شود. در ایران نیز اخیرا استفاده از دوربین ماشین و اقدام برای خرید دوربین خودرو عمومیت بیشتری پیدا کرده است.
 • دوربین مدار بسته خودرو را در همه نوع ماشینی می توان استفاده کرد به شرط اینکه خودروی شما محل پارک مناسبی داشته باشد تا دوربین خودرو سرقت نشود.
 • اگر کاربرد دوربین خودرو برای اداره پلیس است بهتر است کیفیت تصویر P720 یا P1080 باشد.
 • می توان از طریق خرید دوربین ماشین به عنوان مدرک در اداره بیمه هم استفاده کرد.
 • دوربین مداربسته خودرو به دلیل وجود مادون قرمز قابلیت دید در شب دارد.
 • دوربین های زوم اپتیکال در حالت زوم کیفیتشان تغییری نمی کند. به طور مثال اگر زوم اپتیکال X4 خریداری کرده اید یعنی تصویر شما با زوم 4 برابر می شود اما زاویه دید را کاهش می دهد. دوربین خودرو زوم اپتیکال انواعی دارد که به آن اشاره می کنیم:

1)دستی 2)موتورایز 3)گردان

 • دوربین های زوم دیجیتال با زوم بیشتر کیفیت تصویرشان پایین تر می آید اما زاویه دید را کاهش نمی دهد.
 • دوربین خودرو دارای قابلیت WDR باشد یعنی تصویر را گسترده تر نشان دهد تا بتوان نور را از تاریکی مجزا کرد.
 • تامین شارژ باطری دوربین برای ماشین به روش های زیر است:
 1. تامین باطری از طریق شارژر فندکی خودرو
 2. تامین باطری از طریق پاوربانک
 3. تامین شارژ دوربین خودرو از طریق پاور مجیک پرو
 4. تامین برق از طریق موتور ماشین به طور مستقیم و اتصال به آن
 5. استفاده از باطری خود دوربین برای خودرو

خودرو ها همیشه مورد سرقت سارقان قرار گرفته اند و برای حفظ امنیت این کالای گرانبها ، نیاز به ابزارهای محافظتی است . دزدگیر و دوربین خودرو بهترین وسیله برای حفظ امنیت خودرو هستند که توسط بسیاری از کمپانی ها تولید می شوند . اما تنها داشتن دوربین برای محافظت خودرو کافی نیست و داشتن دزدگیر و ردیاب خودرو به همراه دوربین می تواند امنیت خودروی شما را به حد اعلا برساند. دوربین خودرو نیازمند تکنولوژی و قابلیت هایی کاربردی برای ماشین شما هستند که بازهم جای نگرانی نیست و با پیشرفت علم ، قابلیت دوربین ها بیشتر شده و کاربرد ای متفاوتی دارند .

قیمت دوربین خودرو به نسبت قیمت خود خودرو چندان زیاد نیست و لازم است برای حفظ و نگهداری از خودروی خود حتما یک دوربین ثبت وقایع ماشین در آن نصب گردد . بنابراین بهتر است در اولین فرصت برای خرید دوربین خودرو اقدام کنید.

عملکردهای مختلف دوربین خودرو

بهتر است عملکرد های متفاوت انواع دوربین ماشین را در شرایط های متفاوت با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم تا در نهایت بتوانید بهترین انتخاب را برای خرید دوربین خودرو خود داشته باشید.

 • نور کم یا تاریکی

دوربین مدار بسته خودرو تا حد امکان باید بتواند در تاریکی هم تصویر برداری کند چون بسیاری از سارقان در هنگام شب دزدی می کنند و شب زمان خوبی برای آنهاست. پس با قابلیت داشتن مادون قرمز ، دوربین می تواند به راحتی در تاریکی تصویر برداری کند .

 • سنسورهای حرکت

بسیاری از دوربین های خودرو ، زمانی که متوجه حرکتی غیرمعمول در خودروی شما شوند بلافاصله به شما اطلاع خواهند داد . یا با صدای آژیر و یا با ارسال پیغام به تلفن همراه ، این هشدار به شما داده می شود .

 • ارسال آنلاین و تماشای آنلاین تصاویر

از آنجایی که دوربین خودرو قابلیت اتصال به اینترنت دارد و حتی سیم کارت جداگانه هم در آن نصب می گردد ، می تواند به صورت آنلاین پیغام هشدار به شما ارسال کند .

 • پوشش کامل 360 درجه

بهتر است دوربین ماشین فضای اطراف را هم تصویر برداری کند تا در صورت نزدیک شدن شخصی ، متوجه آن شود و به صاحب ماشین اعلام هشدار دهد .

 • نصب آسان

بعضی از دوربین ها برای روشن ماندن نیاز به برق دارند که به راحتی می توان آن ها را به فندک ماشین متصل کرد . بعضی دیگر هم از انرژی باتری تغذیه می کنند و برای شارژ باتری به برق ماشین متصل می شوند و هنگامی که برق ماشین قطع است باتری را منبع تغذیه قرار می دهند . درکل نصب دوربین ماشین به دلیل کوچک بودن و سیم کشی کمتر بسیار آسان است . برای خرید دوربین خودرو یا خرید دوربین جلو خودرو همراه با این قابلیت ها و دریافت قیمت دوربین ثبت وقایع ماشین می توانید با کارشناسان ما در ازتباط باشید.  

خرید دوربین خودرو

خرید دوربین خودرو امنیت ماشین شما را تا چندین برابر افزایش می دهد. برای خرید دوربین ثبت وقایع ماشین نیاز نیست هزینه زیادی کنید زیرا این محصول در بازار جهانی تنوع زیادی دارد و به راحتی می توانید دوربین ثبت وقایع ماشین را با قیمت مناسب خریداری فرمایید . برای خرید دوربین خودرو با قیمت خوب می توانید به فروشگاه های لوازم جانبی خودرو یا فروشگاه های دوربین مدار بسته مراجعه کنید البته قبل از خرید دوربین خودرو برای آشنایی بیشتر و داشتن اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دوربین خودرو با کسی که تخصصی در رابطه با آن دارد مشورت کنید . هنگام خرید توجه داشته باشد که قیمت دوربین خودرو تاثیری بر نظر شما در مورد کیفیت آن نگذارد زیرا کیفیت در این باره حرف اول را می زند.