نمایش 1–30 از 46 نتیجه

دوربین دید در شب رنگی چیست؟

دوربین دید در شب رنگی نوع پیشرفته دوربین دید در شب می‌باشد که با فناوری Starlight یا با کمک لامپ های LED تصاویر رنگی ضبط می کند. ویژگی دید در شب یکی از ویژگی های ضروری و بااهمیت برای دوربین مداربسته می‌باشد. البته میزان اهمیت این ویژگی به نیاز شما از یک دوربین نیز بستگی دارد.

درواقع هدف اصلی یک دوربین مدار بسته دید در شب رنگیبهبود عملکرد دوربین، در نور کم می‌باشد. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، دوربین های دید در شب رنگی جدید با حداقل نور می‌توانند تصاویر رنگی را برای شما ضبط کنند یا به کمک لامپ های اطراف خود تصاویر رنگی ارائه دهند. اگر قصد خرید دوربین دید در شب رنگی را دارید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با دوربین مداربسته دید در شب رنگیبیشتر آشنا شوید و قیمت دوربین دید در شب رنگی را نیز مورد ارزیابی قرار دهید.

چه کسانی باید برای خرید دوربین دید در شب رنگی اقدام کنند؟

خرید دوربین دید در شب رنگی برای بعضی از افراد ضروری است چرا که برای بسیاری از افراد، قابلیت دید در شب دوربین مداربسته دلیل اصلی آنها برای تهیه‌ی دوربین مداربسته می‌باشد. دوربین مداربسته دید در شب رنگیبه دلیل قدرت بالای خود نسبت به سایر دوربین های دارای ویژگی دید در شب معمولا انتخاب نظارتگران است.

به دلیل قدرت بالای دوربین مدار بسته دید در شب رنگی، معمولا دوربین هایی که با هدف نظارت نصب می‌شوند از این نوع هستند تا بتوانند بهترین تصویر را برای کاربر خود ضبط کنند. دوربین دید در شب رنگی معمولا برای شرکت های بزرگ، هتل ها، جاده ها (مسیر های رانندگی)، حیاط ها پشتی، فروشگاه ها و… استفاده می شود.

اگر شما نیز دوربین مداربسته خود را با هدف نظارت تهیه می‌کنید و اتفاقات شب برایتان حائز اهمیت است بهتر است خرید دوربین مداربسته دید در شب رنگی را برای رفع نیاز خود انتخاب کنید و بعد از بررسی قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی برای خرید دوربین دید در شب رنگی اقدام کنید.

معرفی قابلیت اصلی دوربین مداربسته دید در شب رنگی

دوربین مداربسته دید در شب رنگی درواقع نسخه های بهبود یافته دوربین های دید در شب سیاه و سفید می‌باشند. پیش از اینکه برای خرید دوربین مدار بسته دید در شب رنگی اقدام کنید بهتر است با نحو عملکرد انواع آن نیز آشنا شوید. همانطور که به این موضوع اشاره کردیم تمایز دوربین مداربسته دید در شب رنگی با سایر دوربین ها در این است که با حداقل نور به شما این امکان را می دهد تا تصاویر را به صورت رنگی در طول شب از طریق دوربین ببینید.البته این قابلیت در یکی از انواع دوربین دید در شب رنگی وجود دارد. دوربین های دید در شب معمولی در زمان شب هنگامی که نور کم می‌شود به طور خودکار به حالت سیاه و سفید تغییر پیدا می‌کنند.

دوربین مداربسته دید در شب رنگی چگونه کار می‌کند؟

دوربین های دید در شب رنگی چند نوع هستند. بعضی از این دوربین ها که با نام دوربین استارلایت شناخته می شوند با حسگر های تصویری پیشرفته که به نور حساس هستند، از نور محیطی که در دسترس خود دارد استفاده می‌کند تا تصویری رنگی را به صورت زنده و مستقیم تولید کند و در نتیجه تصاویر دوربین دید در شب رنگی به شما این امکان را می‌دهند تا درک بهتری از تصاویر شب به خصوص چهره انسان ها و شماره پلاک خودرو داشته باشید.

این نوع دوربین دید در شب رنگی از نور هایی مانند: چراغ های خیابان، چراغ های حیاط، چراغ های ساختمان های کناری و… نیز تغذیه می‌کند و تصویری باکیفیت و رنگی را ضبط می‌کند. تا زمانی که نور های محیط هرچقدر کم وجود داشته باشند، دوربین مداربسته دید در شب رنگی می تواند در حالت رنگی خود کار کند.

طبیعی است که این قابلیت روی قیمت دوربین دید در شب رنگی نیز تاثیرگذار باشد. البته بهتر است به این نکته نیز توجه کنیم که دوربین مدار بسته دید در شب رنگی در تاریکی مطلق فیلم رنگی ضبط نمی‌کند و به حالت سیاه و سفید نسل قبلی خود بازمی‌گردد؛ اما در طول شب در محیط های بسیار کم نور فیلم رنگی ضبط می‌کند.

یکی دیگر از انواع دوربین دید در شب رنگی، دوربین وارم لایت می باشد. این دوربین ها از فناوری Starlight برخوردار نیستند و با کمک لامپ هایی که در اطراف دوربین وجود دارد قادر هستند در طول شب نیز تصاویر رنگی ضبط کند. قیمت دوربین دید در شب رنگی در این نوع، نسبت به سایر دوربین های دید در شب رنگی، پایین تر است.

مقایسه‌ دوربین مدار بسته دید در شب رنگی با دوربین دید در شب معمولی

هنگام اقدام برای خرید دوربین مداربسته دید در شب رنگی ممکن است این سئوال برایتان پیش آید که آیا برای خرید دوربین های معمولی اقدام کنید یا خرید دوربین دید در شب رنگی؟ پس از مقایسه‌ی این نوع دوربین، پاسخ خود را خواهید یافت.

کیفیت بالای تصویر دوربین مدار بسته دید در شب رنگی: تصاویر تمام رنگی دوربین مدار بسته دید در شب رنگی، دارای کنتراست بالا در محیط های کم نور هستند. بنابراین شما با کمک دوربین دید در شب رنگی جزئیات بیشتری از تصاویر در طول شب دریافت می‌کنید. این قابلیت برای تشخیص مظنونان احتمالی، پلاک های خودرو یا سایر اشیا بسیار مفید است.

نظارت قوی دوربین مداربسته دید در شب رنگی: اگر قصد نظارت بر مناطقی را دارید که با نور چراغ های خیابان روشن شده اند، خرید دوربین مدار بسته دید در شب رنگی بهترین انتخاب برای شماست. البته در موقعیت های که نوری در محیط وجود نداشته باشد، دوربین های تحت شبکه دید در شب رنگی با کمک تکنولوژی جدید بدون نیاز به مادون قرمز می‌توانند ویدیویی با کیفیت را در تاریکی مطلق ارائه دهند.

بررسی قیمت دوربین دید در شب رنگی

پیش از بررسی دقیق قیمت دوربین دید در شب رنگی بهتر است بدانید که قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی همیشه از دوربین های معمولی بیشتر نیست. هنگام خرید دوربین دید در شب رنگی ممکن است به مواردی بربخورید که قیمت پایین تری نسبت به سایر دوربین های معمولی دارند یا قیمت دوربین دید در شب رنگی با دوربین معمولی یکسان است؛ اما این موارد استثنا هستند و معمولا اکثر دوربین های دید در شب رنگ قیمت بالاتری نسبت به سایر دوربین ها دارند.

برای یک خرید هوشمندانه و بررسی قیمت دوربین مدار بسته دید در شب رنگی بهتر است در ابتدا نیاز خود را بسنجید، سپس بررسی کنید که آیا قیمت دوربین دید در شب رنگی برای شما مقرون به صرفه است یا خیر؟ به طور کلی با توجه به قابلیت منحصر به فرد دوربین دید در شب رنگی، قیمت این محصول نیز مناسب است. دوربین مارکت قادر است تا بهترین دوربین دید در شب رنگی با مناسب ترین قیمت به شما ارائه دهد.

یکی از بهترین نمونه هایی از این تکنولوژی در دوربین های امنیتی که می توان به عنوان یک پیشنهاد برای کاربران ارائه داد، دوربین دید در شب رنگی داهوا می باشد که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد و کیفیت تصاویر بسیار بالای آن می تواند به تامین امنیت شبانه روزی افراد کمک کند.