بلاگ

معرفی تکنولوژی WizSense داهوا؛ امنیت هوشمندتر

تکنولوژی WizSense داهوا

برای معرفی WizSense داهوا، باید نگاهی به حضور هوش مصنوعی در دوربین های این برند بیندازیم. دوربین های امنیتی در سال های اخیر پیشرفت های گسترده ای داشته اند و با بهره گیری از تکنولوژی های روز، قابلیت های جذابی را ارائه می کنند؛ همین مسئله سبب شده است که این دوربین ها محبوبیت زیادی در میان کاربران داشته باشند و در نتیجه برترین برندهای دنیا نیز به دنبال حرکت همگام با تکنولوژی باشند.

داهوا یکی از برندهای بزرگ در زمینه دوربین مداربسته و دیگر تجهیزات امنیتی است که بالاترین میزان فروش جهانی را دارد و البته در زمینه فناوری های نوین همیشه پیشتاز بوده است. فناوری داهوا WizSense یکی از به روزترین تکنولوژی هایی است که در دوربین های برند داهوا طراحی شده است و به سبب گسترش هوش مصنوعی و قابلیت های آن، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

اگر درباره این تکنولوژی و قابلیت های آن کنجکاو هستید، در ادامه این مقاله می توانید درباره معرفی تکنولوژی ویزسنس داهوا و مزیت های آن بخوانید. همچنین می توانید با کارشناسان مجموعه دوربین مارکت در تماس باشید و این دوربین های هوشمند را با دریافت مشاوره و راهنمایی انتخاب کنید.

تکنولوژی WizSense داهوا چیست؟

تکنولوژی WizSense داهوا چیست؟ WizSense ابداعی از برند دوربین داهوا می باشد و یکی از راه حل های هوش مصنوعی در دوربین های این برند است که از Deep Learning یا یادگیری عمیق برای ارائه برخی از قابلیت های پیشرفته استفاده می کند.

این فناوری می تواند حرکت انسان ها و وسایل نقلیه را به سادگی و با دقت بسیار بالا تشخیص داده و امکان ردیابی سوژه‌ها را فراهم کند. تکنولوژی WizSense داهوا در کنار دیگر فناوری هوشمند این برند یعنی WizeMind، موجب پیدایش دوربین هایی شده اند که ارتقاء امنیت را به شکلی دقیق تر و هوشمندانه تر ممکن می کنند.

در واقع هدف اصلی این تکنولوژی، شناسایی حرکت در محیط است که برای این منظور، الگوریتم های یادگیری عمیق و دیگر فناوری های هوش مصنوعی را بر اساس نوع هدف مورد نظر  به کار می برد. مدل های متنوعی از دوربین های پیشرفته داهوا را می توانید در سایت دوربین مارکت مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

 تکنولوژی ویزسنس داهوا

فناوری داهوا WizSense

کاربرد تکنولوژی داهوا وایزسنس

تکنولوژی داهوا وایزسنس در طیف وسیعی از کاربردها مورد استفاده قرار می گیرد و از یک منزل مسکونی تا کارخانه های بزرگ می توانند از مزیت های این فناوری برای افزایش امنیت محیط استفاده کنند.

به دلیل نیاز روز افزون به امنیت در فضاهای زندگی و یا کار افراد، دقت بالاتر و خطای کمتر، از نکات ضروری برای تامین امنیت می باشد. هوش مصنوعی در این مواقع به کمک انسان ها می آید و فراتر از ظرفیت ذهن و چشم انسان، نظارت را در سطح بالاتری ارائه می کند.

دوربین سری WizSense داهوا علاوه بر ارائه تصاویر با کیفیت و سایر امکانات متداول در دوربین های امنیتی، تشخیص سریع حرکت و آنالیز تصاویر را ارائه می کند که همین مساله باعث گسترش کاربرد این دوربین ها در همه کاربری های مختلف مانند تجاری، اداری، نظامی، آموزشی و … شده است.

قابلیت های فناوری داهوا WizSense

برای درک میزان توانایی هایی که تکنولوژی WizSense داهوا ارائه می کند، نگاهی به یک مثال ساده بیندازیم. تصور کنید که صاحب کارخانه ای در خارج از شهر هستید، بدون وجود این فناوری، همواره نگرانی برای ورود افراد و یا خودروهای غیر مجاز به محل کار خود دارید و احتمالا نمی توانید بدون فکر کردن به سرقت های احتمالی، خواب راحتی داشته باشید؛ اما با استفاده از دوربین ها و دستگاه های ضبط تصاویر با فناوری داهوا WizSense، می توانید کارخانه خود را با آرامش خاطر ترک کنید؛ زیرا وایزسنس هست و همه تهدیدها و خطرات را ثبت و گزارش می کند و در صورت تشخیص ورود افراد و وسایل نقلیه، به شما هشدار خواهد داد.

مثال دیگری را بررسی می کنیم که در منزل خود در حال استراحت هستید، اگر دوربین سری WizSense داهوا را در خانه خود نصب کرده باشید، این دوربین در هنگامی که شما خواب هستید، مانند یک نگهبان تیزبین و هوشمند، همه حرکت ها را فیلتر کرده و ورود افراد غیر مجاز را تشخیص می دهد و به سرعت شما را از این موضوع مطلع می کند.

با استفاده از این تکنولوژی می توانید آرامش خاطر و امنیت را تجربه کنید. در واقع هدف داهوا از طراحی این فناوری، ایجاد جامعه ایمن‌تر و زندگی هوشمندتر بوده است که قابلیت هایی را که در ادامه بیان می کنیم برای افراد در همه فضاها فراهم می کند:

  • تشخیص حرکت هوشمند یا SMD
  • تشخیص سریع سوژه ها یا Quick Pick
  • توانایی انطباق تصاویر یا AI SSA
  • کدگذاری هوش مصنوعی یا AI Coding (IP Solution)
  • حفاظت محیطی یا Perimeter Protection
  • بازدارندگی فعال یا Active Deterrence

در معرفی WizSense داهوا باید گفت که این قابلیت های طراحی شده در این فناوری، امکان خطا را به شدت کاهش می دهند، تمایز میان اشیاء و حیوانات و انسان را تشخیص می دهد، سوژه ها را به سرعت شناسایی می کند و تصاویری با کیفیت بالا ارائه می دهد.

مزایای تکنولوژی Wizsense در دوربین مداربسته داهوا

تکنولوژی Wizsense در دوربین مداربسته داهوا، مزیت های زیادی برای کاربران دارد و با توجه به این امکانات، قیمت های مناسبی را ارائه می کند.

  • حفاظت دقیق از جان و مال افراد
  • پیش بینی رویدادها قبل از وقوع
  • صرفه جویی در فضای ذخیره سازی
  • شناسایی سریع تحرکات مشکوک

این موارد تنها بخشی از مزایای تکنولوژی داهوا وایزسنس است که امنیت را در سطح بالاتری ارائه می کند. با انتخاب این تکنولوژی، می توانید از بابت ایمنی کامل فضاهای خود اطمینان داشته باشید. با کارشناسان ما در دوربین مارکت در تماس باشید و به روزترین و بهترین دوربین داهوا را انتخاب کنید.

بهترین مدل های دوربین امنیتی این برند، فناوری های جالبی را به کاربران معرفی می کنند که از میان آنها می توان به معرفی تکنولوژی استارلایت دوربین مداربسته اشاره کرد که تصاویر رنگی را با کیفیت بالا ارائه می کند.

تکنولوژی Wizsense

دوربین سری WizSense داهوا

انتخاب دوربین های هوشمند داهوا با قیمت مناسب

دوربین های هوشمند داهوا را می توانید در فروشگاه دوربین مارکت در مدل های متنوع و قیمت های مناسب مشاهده کنید. مجموعه دوربین مارکت با سابقه طولانی در فروش تجهیزات امنیتی به ویژه دوربین های مداربسته، این محصولات را از برندهای معتبر و گارانتی به کاربران ارائه می کند.

با تماس با کارشناسان دوربین مارکت و یا به صورت آنلاین از طریق سایت می توانید سفارش خود را برای خرید دوربین های امنیتی با تکنولوژی WizSense داهوا ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *