نمایش دادن همه 3 نتیجه

در مواقع بسیاری هنگام سرقت ماشین یا تعقیب خودرو ها اگر ردیاب خودرو در ماشین نصب شده باشد به راحتی می توان آن را جستوجو و پیدا کرد؛ در واقع به نوعی امنیت خودرو تامین می گردد. ردیاب ها علاوه بر خودرو برای اشیاء و مکان های دیگر هم مورد استفاده قرار می گیرد. ردیاب خودرو توسط جی پی اس مورد پوشش قرار می گیرد. gps خودرو یا ردیاب خودرو توسط ارتش ایالت متحده آمریکا برای جستوجوی خودروها در جنگ تولید شده است. بسیاری از افراد در دنیا هنوز از فایده gps خودروبرای زندگی و امنیتی که خرید جی پی اس ماشین به خودروی آن ها می دهد خبر ندارند و به دلیل بالا بودن قیمت gps خودرو و شناختی که در رابطه با آن ندارند ، اهمیتی به این موضوع نمی دهند . اما ما در دوربین مارکت شما را برای خرید ردیاب خودرو آشنا تر می کنیم.

برای خرید ردیاب ماشین ابتدا باید بدانید برای چه کاری آن را می خواهید؟ و اینکه هدف شما از خرید جی پی اس ماشین یا خرید  gps خودروچیست؟ بودجه لازم را دارید ؟ و از قیمت جی پی اس ماشین مطلع هستید ؟ در واقع ابتدا باید نیاز خود از خرید ردیاب خودرو یا خرید جی پی اس ماشین را بدانید.

         آیا قصد شما از خرید ردیاب ماشین کنترل شخص است؟

 •          آیا خودروی شما مربوط به سازمان و موسسه است و برای کنترل موقعیت مکانی آن ها ردیاب ماشین می خواهید؟
 •          یا پارکینگ ندارید و محل پارک ماشینتان مورد اعتماد نیست و می خواهید برای امنیت خودروی خود جی پی اس خودرو را نصب کنید؟

پس بهتر است ابتدا قصد خود از خرید جی پی اس ماشین را مشخص کنید.

شما برای خرید ردیاب ماشین نیازمند داشتن اطلاعات هستید زیرا در خرید جی پی اس ماشین دقت روی جزئیات کالا و پی بردن به سالم بودن gps ماشین امری واجب است . مسئله دیگری که در خرید gps خودرو مهم است ، داشتن اطلاعات در مورد قیمت gps ماشین می باشد . شما با داشتن اطلاعات کافی از طریق نمایندگی برند جی پی اس خودرو می توانید قیمت gps خودرو را برسی کنید . همچنین ما در این مقاله به بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت ردیاب ماشین می پردازیم تا در خرید gps ماشین خود اطلاعات کافی داشته باشید .

 کاربرد ردیاب خودرو

 • ردیاب ماشین دارای قابلیت پیغام اضطراری است و زمانی که آنتن گوشی و تمامی دسترسی های شما قطع شده باشد می توان از سیستم  SOS استفاده کرد . شما می توانید gps ماشین را کنترل کنید پیغام شما به شماره تلفنی که از قبل در ردیاب تعریف کرده اید ارسال گردد .
 • در زمانی که خودروی شما در محلی است که آنتن ندارد ، GPS خودرو دچار مشکل و ضعف ارتباطی می شود . در این زمان با قابلیت LBS می توان بون آنتن هم خودرو را ردیابی کرد . تنها مشکلی که این قابلیت دارد در اندازه گیری است و با کمی اختلاف مسافت ،  محل دقیق خودرو را به شما اطلاع می دهد .
 • اعلان هشدار در هنگام ضربه خوردن به ماشین ، سرقت ، جابه جایی و یا جدا شدن باطری از خودرو کاربرد دارد . این قابلیت در ردیاب ماشین در حال پیشرفت است و به طور قطع در قیمت GPS خودرو تاثیر فراوان دارد .
 • داشتن چیپست GPS خودرو از دیگر قابلیت های ردیاب است که به گونه ای واسطه است میان ماهواره های فضایی و ردیاب تا اطلاعات را دریافت و ارسال کند . در واقع بدون وجود چیپست ، GPS ماشین کارایی ندارد .
 • باتری و برق خودرو نیز منبع تغذیه جی پی اس ماشین هستند ؛ معمولا باتری ها نیاز به شارژ دارند و این بستگی به نوع ردیاب دارد . به هر حاال پس از تمام شدن باتری ماشین و باتری ردیاب ، ردیاب تا مدت زمانی بدون اینها کار خواهد کرد . شما برای خرید GPS خودرو باید وجود این قابلیت ها را در نظر داشته باشید .

داشتن اطلاعات در رابطه با ویژگی های گفته شده در خرید gps ماشین به شما کمک می کند و باید بدانید قیمت جی پی اس خودرو در دوربین مارکت ذکر شده و بسیار مناسب است.

نکاتی در مورد خرید ردیاب خودرو وجود دارد که بهتر است آن ها را رعایت کنید

خرید ردیاب یا خرید جی پی اس خودرو محدودیت هایی از لحاظ اخلاقی دارد، یعنی شما نمی توانید بدون اطلاع راننده به خرید ردیاب خودرو بپردازید و آن را در خودرو نصب کنید زیرا وارد حریم شخصی دیگران می شوید.

اگر در اسنپ یا شرکت های مشابه آن کار می کنید خرید جی پی اس ماشین برای شما ضروری است تا افراد از موقعیت شما مطلع شوند.

انواع ردیاب خودرو

ردیاب خودرو یا gps خودرو به دو دسته تقسیم می شود که شما باید در خرید جی پی اس خودرو ویژگی آن ها را در نظر داشته باشید. همچنین قیمت gps ماشین با توجه به انواع آن مختلف است.

 •          ردیاب ماشین که به برق خودرو متصل است و به صورت دائمی با برق کار می کند
 •          ردیاب خودرو یا gps ماشین که به صورت شارژی کار می کند و قبل از استفاده توسط شارژر مخصوص تغذیه می شود که بسته به نوع و عملکرد، ساعت ماندگاری باطری ردیاب ماشین متفاوت است. قیمت ردیاب خودرو به نسبت تایم ماندگاری شارژ متفاوت است.

جی پی اس خودرو چیست؟

جی پی اس خودرو طول و عرض جغرافیایی را به ردیاب ماشین منتقل کرده و توسط سیم کارت موجود در ردیاب ماشین به گوشی یا لپ تاپ شخص منتقل می گردد. این سیستم شبکه ای ماهواره است که کره زمین را تحت نظر دارد و موقعیت های جغرافیایی را مشخص می کند. جی پی اس خودرو و ردیاب خودرو دو سیستم جدا از هم نیستند بلکه جی پی اس قسمتی از ردیاب است که اطلاعات جغرافیایی توسط آن به ردیاب منتقل می شود.

قیمت ردیاب خودرو

قیمت ردیاب خودرو به عوامل متعددی بستگی دارد و موردی که بیش از هرچیز در قیمت ردیاب ماشین (قیمت  gps ماشین تاثیر دارد نوع جی پی اس خودرو است که نحوه ی اتصال آن چگونه است و امکاناتی که این ردیاب خودرو به ما میدهد چیست ؟

از جمله عواملی که در قیمت جی پی اس ماشین تاثیر دارد و باید در خرید ردیاب ماشین در نظر داشته باشید، میتوان به عوامل زیر اشاره کرد:

1-مدت زمان ماندگاری باتری جی پی اس ماشین

2-نحوه ی اتصال ردیاب به خودرو

3- قدرت سیگنال جی پی اس خودرو

4-امکانات جانبی ردیاب خودرو مانند قابلیت شنود و ..

و همچنین عوامل مختلف دیگری وجود دارد که در قیمت ردیاب خودرو تاثیر گذار است .

معرفی ردیاب خودرو دوربین دار

 ردیاب خودرو هر چه امنیت بیشتری را برای خودروی شما تامین کند ، بهتر است . gps خودرو به تنهایی خودروی شما را ردیابی می کند اما اگر gps ماشین همراه با دوربین باشد می تواند همزمان عکس برداری کند و تصویر سارق یا راننده و یا نمایی از داخل خودرو را برای شما تصویر برداری و ارسال کند . در خرید جی پی اس خودرو، قیمت gps ماشین همراه با دوربین نسبت به جی پی اس خودرو معمولی گران تر است.

قابلیت تصویر برداری در جی پی اس ماشین همراه با دوربین خودرو

نشان دادن تصویر همراه با مسیر یابی

Gps خودرو دارای حافظه داخلی است

مدیریت خودرو به صورت آنلاین

ارسال تصویر به صورت زنده به شخص دارنده خودرو

 ذخیره سازی عکس با توجه به موقعیت خودرو از ویژگی های جی پی اس خودرو دوربین دار است .

ردیاب های ضد ضربه

 • ردیاب دیاگی

جی پی اس ماشین دیاگی یا OBD از جدید ترین نوع ردیاب خودرو است . قیمت ردیاب خودرو دیاگی بسیار مناسب است . این جی پی اس ماشین بسیار مقاوم در مقابل ضربه است و در خودروهای اجاره ای ، آتش نشانی و آمبولانس ها کاربرد بسیاری دارد . وضوح بالای صدای راننده و داشتن حافظه داخلی 64 گیگابایت از دیگر ویژگی های این ردیاب ماشین است و می تواند گزینه مناسبی برای خرید ردیاب خودرو باشد .

 • ردیاب فندکی

دریاب ماشین از نوع فندکی ، سیستمی مخفی محسوب می شود و جزو پرفروش ترین نوع ردیاب است . شما می توانید این جی پی اس خودرو را که شباهت به شارژر فندکی دارد در محل شارژر قرار دهید و به راحتی نصب کنید . داشتن وزن کم و ابعاد کوچک باعث شده در دسته دریاب خودرو مخفی قرار گیرد . در صورت جدا شدن ردیاب از خودرو سریعا آلارم پخش می شود و در هنگام روشن شدن ماشین اعلام هشدار می کند .

 • ردیاب مغناطیسی

این جی پی اس خودرو از نوع بیسیم است و قطعا بیسیم بودن در خرید GPS ماشین نقش مهمی دارد . ردیاب خودرو مغناطیسی به دلیل داشتن آن ربای قوی با شدید ترین حرکت ها و تکان خوردن ماشین جدا نمی شود و دارای مگنت هایی قوی برای نگهداری روی خودرو است . این ردیاب ماشین نیاز به نصب تخصصی ندارد و در هر وسیله نقلیه ای قابل نصب است . ردیاب خودرو مغناظیسی دارای باطری قوی است و همه مسیر های طی شده ی خودرو را برای شما ارسال می کند . خرید ردیاب خودرو مغناطیسی برای افرادی که پارکینگ ندارند کاربرد فراوانی دارد . خرید ردیاب ماشین از نوع بیسیم قیمت بالایی دارد.

خرید ردیاب خودرو

در خرید هر کالایی نیازمند اطلاعاتی در رابطه با آن هستید و این اطلاعات چه بوسیله پرس و جو و چه در اثر تحقیق بدست می آید . گاهی نیز افراد بدون نحقیق به خرید gpsماشین می پردازند و شاید از خرید جی پی اس خودرو خود رضایت داشته باشند شاید پشیمان شوند . گاهی هم قیمت gpsماشین می تواند موجب تحقیق و پرس وجو شود و بهتر است قیمت gps خودرو را قبل از خرید حتما بدانید .

شما عزیزان می توانید برای خرید ردیاب خودرو و اطلاع از قیمت ردیاب ماشین و چگونگی خرید جی پی اس خودرو با کارشناسان دوربین مارکت تماس بگیرید  و مشاوره برای خرید ردیاب خودرو دریافت کنید همچنین برای اطلاع از قیمت ردیاب خودرو می توانید از سایت های فروش یا به صورت حضوری از فروشنده های آن پرس و جو کنید. اما ابتدا برای خرید جی پی اس بهتر است بودجه خود را مشخص کنید و قبل از توجه به قیمت جی پی اس خودرو به کیفیت و زمان نگه داری شارژ آن و برند بودن آن توجه کنید. برای اطلاع از قیمت جی پی اس خودرو مشاورین ما آماده برای خدمت رسانی و مشاوره به شما عزیزان هستند.

برای اطلاع از سیستم های امنیتی مانند دوربین مدار بسته ، انواع دزدگیر اماکن و دوربین خودرو با دوربین مارکت در ارتباط باشید!