نمایش دادن همه 19 نتیجه

دزدگیر اماکن چیست؟

طبق آمار، حدود 55 درصد از دزد ها در 15 دقیقه اول به محل نگه داری وسایل با ارزش مثل پول و جواهرات دست می یابند. بهتر است اماکن مهم مثل منزل یا مغازه یا محل کار خود را بیمه سرقت کنید اما معمولا بیمه در خودرو ها اجباری است و بلافاصله بعد از خرید خودرو آن را بیمه می کنند. شما می توانید برای تامین امنیت منزل یا محل کار خود به خرید دزدگیر اماکن روی آورید .

بسیاری از افراد نیز برای جلوگیری از سرقت به خرید دزدگیر مغازه می پردازند اما افرادی هم هستند که با مشاهده قیمت دزدگیر اماکن از این کار پشیمان شده اند . باید توجه داشت که تنوع بالا در سیستم های امنیتی ، شما را در انتخاب و خرید دزدگیر خانه یا مغازه یاری می کند و انتخاب راحت تری خواهید داشت . در این تنوع محصول نیز قیمت دزدگیر خانه (قیمت دزدگیر منزل) هم متنوع تر می شود . یکی از مشکلات مهم در خرید دزدگیر خانه یا مغازه ، نصب این سیستم است زیرا بسیاری از سیستم های امنیتی تنها توسط تولید کننده آن امکان نصب دارد و بدون دخالت آن ها سیستم دچار مشکل می شود . با این حال افراد متفرقه ای نیز هستند که پس از خرید دزدگیر مغازه و یا خانه به نصب آن می پردازند .

سیستم هایی که در جلوگیری از سرقت به شما کمک می کنند به نوعی دزدگیر هستند. دو نوع دزدگیر داریم؛

1)دزدگیر اماکن که برای جلوگیری از سرقت در مکان های مختلف بکار می رود،

2)دزدگیر خودرو که برای جلوگیری از سرقت ماشین و موتور یا دیگر وسایل نقلیه بکار می رود.

ما در این مطلب در مورد دزدگیر اماکن و نحوه خرید دزدگیر اماکن ، توضیحاتی به شما خواهیم داد و شما را با قیمت دزدگیر مغازه و منزل آشنا می کنیم .

انواع دزدگیر اماکن      

 •              دزدگیر اماکن آژیری:

این نوع دزدگیر همانطور که از نامش پیداست با تشخیص حرکت به صدا در می آید یا به صورت اتوماتیک با تلفن های ضروری تماس برقرار می کند، اما معایبی نیز دارد مثل عدم کنترل آن از راه دور، امکان قطع شدن ارتباط با تلفن های ضروری یا امنیت نسبتا پایین. قیمت دزدگیز منزل یا محل کار از این نوع نسبتا ارزان است .

 •                   دزدگیر اماکن سخنگو

از جمله قابلیت های این دزدگیر می توان به برقراری تماس اتوماتیک، ضبط صدا و اپراتور فارسی اشاره کرد. عدم کنترل از راه دور و قطعی خط تلفن از معایب این دزدگیر منزل یا مغازه است. کاربرد این دزدگیر اماکن بیشتر در محیط های مسکونی و تجاری است . با توجه به اینکه مزایای بیشتری نسبت به آژیری دارد ، قیمت دزدگیر منزل سخنگو بیشتر از دزدگیر آژیری خواهد بود . البته لازم به ذکر است که عوامل بسیاری در قیمت دزدگیر اماکن تاثیر دارند و نمی توان آن را ناشی از نوع دزدگیر دانست .

 •                   دزدگیر سیم کارتی

از مزیت های این دزدگیر سیم کارتی که به عنوان  دزدگیر مغازه، منزل یا محل کار مورد استفاده قرار می گیرد این است که به نسبت انواع دیگر، کنترل کردن آن از راه دور است و دزدگیر سیم کارتی را می توان با گوشی تلفن همراه نیز کنترل کرد. با خرید دزدگیر سیم کارتی به دلیل بی سیم بودن و وجود سیم کارت آن می توانید به راحتی با شخص ارتباط تلفنی برقرار کنید. همچنین امکان ارسال پیامک نیز از قابلیت های این دزدگیر خانه یا مغازه است . دزدگیر سیم کارتی بهترین نوع دزدگیر اماکن است و قطعا با توجه به بیسیم بودن دزدگیر سیم کارتی و کنترل آن از راه دور قیمت دزدگیر اماکن از این نوع نیز بالا خواهد بود . برای آگاهی از قیمت دزدگیر سیم کارتی و مقایسه قیمت خرید دزدگیر سیم کارتی با سایر انواع دزدگیر، شما عزیزان می توانید با مشاوران ما در دوربین مارکت در تماس باشید

دزدگیر منزل

همه جای دنیا و در هر نقطه ای از جهان سارقانی وجود دارند که به سرقت خانه ها و منازل دیگران میروند و برای جلوگیری از سرقت راه های مختلفی یافت شده یا ابزار های گوناگونی تولید شده که یکی از این ابزار ها دزدگیر منزل است که به آن به صورت مرسوم دزدگیر خانه یا اماکن گفته می شود. شما با خرید دزدگیر خانه امکان سرقت را کاهش می دهید و با نصب سیستم اعلام سرقت یا همان دزدگیر خانه می توانید خطر سرقت از منزلتان را کمتر کنید . توجه به قیمت دزدگیر خانه به دلیل گرانی یا مجبور بودن به خرید دزدگیر مغازه برند اشتباه است و توجه به قیمت دزدگیر منزل و تنوع محصولات با چنین سیستمی و کیفیت بالا در هزینه کمتر به شما کمک بیشتری خواهد کرد . شما با خرید دزدگیر منزل علاوه بر اینکه امنیت خانه را افزایش داده اید می توانید از راه دور منزل خود را کنترل کنید . در قسمت سنسور دزدگیر اماکن به طور دقیق برای خرید دزدگیر اماکن و نصب آن توضیح داده شده است .

دزدگیر مغازه

تنها دزدگیر منزل نیست که برای حفاظت کاربرد دارد بلکه در مکان های دیگر نیز دزدگیر اماکن مورد استفاده قرار می گیرد، مثلا دزدگیر مغازه برای فروشندگانی که اجناس گران قیمت یا گاو صندوق دارند، کاربرد فراوانی دارد و بهتر است برای هر مغازه و فروشگاه یک دزدگیر مغازه نصب شده باشد.

*بهتر است قبل از خرید دزدگیر اماکن ، نقاط خانه یا مغازه که امکان سرقت از آن جا راحت تر است را بررسی کنید یا نقاطی که بهترین انتخاب برای سرقت می تواند باشد را بررسی کنید و دزدگیر را طوری نصب کنید که آن نقطه در معرض دید دزدگیر باشد . به طور کلی خرید دزدگیر مغاره مخصوصا زمانی که اسناد یا لوازم مهمی را در آنجا نگه داری می کنید بسیار ضروری است .

سنسور های دزدگیر اماکن

هر مکانی ویژگی های خاص خود را دارد و برای حفظ امنیت بیشتر ، نیاز به سیستم هایی فراتر از دزدگیر یا هشدار دهنده امنیتی دارد . شما باید در خرید دزدگیر خانه خود علاوه توجه به قیمت دزدگیر اماکن یا برند بودن آن ، داشتن ویژگی های لازم برای بالا بردن درصد امنیت خانه یا مغازه خود را در نظر داشته باشید . انواع حسگر ها و یا سنسسور های موجود در دزدگیر باعث می شود از هر جهت امنیت مکان مورد نظر شما بالا برود .

 • چشمی حرکتی یکی از مهم ترین قسمت های دزدگیر اماکن است و با حسگر گرما که از روی بدن قابل تشخیص است کار می کند و با در نظر گرفتن محیط و عبور افرادی با میزان دمایی که برای سنسور آن تعریف نشده است می تواند حرکت افراد را تشخیص دهد .
 • سنسور لرزشی در خرید دزدگیر منزل زمانی کاربرد دارد که سارق با وارد کردن ضربه یا شکستن در قصد ورود به ختنه یا مغازه را داشته باشد . این سنسور برای جلوگیری از سرقت یا شکستن و آسیب رسیدن به در و پنجره های مکان مورد نظر کاربردی تر است .
 • دتکتور دزدگیر اماکن نیز سنسوری است که بر اثر تولید دود فعال می گردد و هشدار می دهد . این سنسور در اثر وارد شدن دود به داخل سیستم و برخورد با فیبر های داخل سنسور هشدار امنیتی می دهد . محل نصب این سنسور کاربردی در خرید دزدگیر اماکن روی سقف است .
 • سنسور وزنی هم نوع دیگری از سنسور است که به دلیل عدم استفاده از سنسور حرکتی از آن استفاده می کنند و هر وزنی بغیر از وزن تعریف شده را نا امن می داند .

سنسور ها و حسگر های موجود در دزدگیر ، قیمت دزدگیر اماکن را افزایش می دهند و باید بدانید اگر دزدگیر شما بیسیم باشد ، قیمت دزدگیر منزل یا فروشگاه شما افزایش خواهد یافت هرچند که قیمت دزدگیر مغازه یا خانه سیمی نیز با هزینه بالای کابل کشی همراه است .

در چه نقاطی بیشتر از دزدگیر و سنسور استفاده می شود ؟

در خرید دزدگیر مغازه یا خانه مکان های مورد نظر برای نصب ، ورودی ها ، پنجره ها و راهرو ها هستند . همچنین باید این نکته را بدانید قسمت ورودی منزل یا فروشگاه شما محل عبور همسایه یا موجودات زنده و در حال حرکت مثل حشرات نباشد .

فواید وجود دزدگیر اماکن

 

 •                   اطلاع زودتر از دزدی یا سرقت با استفاده از دزدگیر خانه
 •                   برقراری تماس با صاحب اماکن
 •                   اطلاع رسانی به پلیس
 •                   کنترل ورود و خروج
 •                   در بعضی از دزدگیرها امکان اتصال به آیفون وجود دارد
 •                   خرید دزدگیر خانه تماس با آتش نشانی و مراکز ضروری دیگر را برای شما فراهم می کند
 •                   پخش آژیر
 •                   اتصال به تلفن همراه
 •                   کنترل اماکن با استفاده از دزدگیر خانه یا مغازه از طریق تلفن همراه

 

قیمت دزدگیر اماکن

خرید دزدگیر منزل یا مغازه به طور کلی نیازمند داشتن اطلاعاتی است که می توان با داشتن این اطلاعات به قیمت دزدگیر مغازه ( قیمت دزدگیر منزل ) نیز پی برد . منبع این اطلاعات می تواند فروشگاه خرید دزدگیر مغازه و منزل باشد یا با مطالعه سایت های گوناگون و سرچ کردن در اینترنت به راحتی بدست آید . حتی می توانید خرید دزدگیر منزل را نیز از فروشگاه های اینترنتی انجام دهید اما بسیاری از افراد اعتمادی به فروشگاه آنلاین ندارند و قیمت دزدگیر مغازه یا خانه را در این سایت ها زیر سوال می برند . نمی توان گفت سایت های فروش و خرید دزدگیر خانه همگی قابل اعتماد اند اما با تحقیق و رتبه سایت ها در گوگل و نظرات کاربران می توانید اطمینان کامل داشته باشید . ما در دوربین مارکت تا حد امکان مشخصات برای خرید دزدگیر مغازه و مناسب ترین قیمت دزدگیر اماکن را برای شما به اشتراک می گذاریم .حتی پس از خرید در صورت بروز مشکل در نصب و راه اندازی می توانید با مشاوین فنی ما تماس بگیرد .

پس اگر شما هم قصد خرید دزدگیر سیم کارتی یا انواع متعدد دزدگیرهای اماکن را دارید، فرصت را از دست ندهید و برای خرید دزدگیر همین الان با کارشناسان فروش دوربین مارکت تماس حاصل فرمایید!

خرید دزدگیر خانه ارزان

قیمت دزدگیر خانه یا مغازه که جزو اماکن محسوب می شوند در بسیاری از برند ها متفاوت است . اما برای اکثر افراد قیمت عامل تاثیر گذار در خرید دزدگیر اماکن است . حال اگر برندی مناسب با قیمتی ارزان به فروش دزدگیر بپردازد قطعا خرید از آن برند برای فرد به صرفه خواهد بود . برای خرید دزدگیر اماکن باید بدانید که سیستم های دزدگیر به دو نوع بیسیم و سیمی تقسیم می شوند و قیمت دزدگیر خانه یا مغازه بیسیم گران تر از دیگر دزدگیر ها است . اما نکته ای در این باره وجود دارد که هزینه سیم کشی با قیمت دزدگیر اماکن بیسیم تقریبا برابری می کند و شاید خرید دزدگیر مغازه یا خانه بیسیم به صرفه تر باشد .

اما آن چه که در این باره هویداست این است که قیمت دزدگیر سیم کارتی با توجه به آپشن هایی که از آن در این مطلب گفتیم، از سایر دزدگیر ها بیشتر بوده و از مزیت های بیشتری نیز برخوردار است.

برای خرید دزدگیر منزل با قیمتی مناسب می توانید سطح انتظارات خود را پایین آورده و برای خرید دزدگیر اماکن مورد نظر خود هزینه کمتری صرف نمایید. فروشگاه اینترنتی دوربین مارکت با عرضه بهترین سیستم های امنیتی اعم از دوربین مدار بسته ، انواع دزدگیر خانه، مغازه و اماکن، ردیاب و دوربین خودرو و دستگاه برق اضطراری در خرید هر یک از این سیستم ها به شما مشاوره رایگان ارائه می دهد. کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید!