بلاگ

دوربین مدار بسته موتورایز

کابرد دوربین موتورایز 0000589_810

یکی از امکاناتی که شما میتوانید در دوربین مدار بسته استفاده کنید قدرت زوم دوربین ها میباشد که در برخی مواقع نیاز به بزرگنمایی تصویر را دارد و میخواهید که  جزیئات را با دقت بالا تری مشاهده کنید . در اکثر دوربین مدار بسته زوم اپتیکال وجود ندارد و شما باید به اصطلاح از زوم دیجیتال استفاده نمایید ، که این دو اصطلاح در همین مقاله به اختصار توضیح داده خواهد شد. این مدل از دوربین ها هم به صورت دوربین مدار بسته بالت (دیواری) و هم به صورت دوربین مدار بسته دام (سقفی) قابل ارائه میباشد.

*زوم اپتیکال: به این معنا است که  اگر دوربین مدار بسته motorize  را برای محل خود انتخاب کرده باشید این امکان را دارید که فاصله ی کانونی برد اصلی تا لنز دوربین مدار بسته را متناسب با زاویه دیدتان کم ویا زیاد کنید که اگر در کمترین حالت قرار دهید تصاویر را با بزرگنمایی زیاد بدون هیچ گونه افت کیفیتی  و اگر در این فاصله در بیشترین حالت خود باشد تصویری با دیده بالاتری خواهید داشت . این امکان را نیز شما میتوانید هم بر روی دستگاه مرکزی خود و در صورت که تصاویر را بر روی تلفن همراهتان داشته باشید و با استفاده از تلفن همراه اقدام به بزرگنمایی کنید .

*زوم دیجیتال : اکثر دوربین مدار بسته ها این امکان را به شما میدهد که بتوانید تصاویر را بزرگ کنید ولی مشکل اصلی در این مدل از بزرگنمایی این است که باعث افت زیاد کیفیت میشود و تصاویر دلخواهی به شما نخواهد داد.

موارد استفاده از دوربین مدار بسته موتورایز:

شما میتوانید از این دوربین مدار بسته زوم دار در ادارات ، سازمان ها ، باغات و کارخانه جات استفاده کنید . این دوربین ها علاوه بر بحث امنیتی ، در بحث نظارتی میتواند کمک شایانی کند و شما اگر از دوربین مدار بسته در خط تولید کار خانه ی خود استفاده کنید میتوانید عمکرد اپراتور هر دستگاه یا بخش را زیر نظر داشته باشید. مورد دیگری که باعث ترغیب میشود که از دوربین مدار بسته زوم دار استفاده شود این است که شما به راحتی میتوانید پلاک خودرو  به صورت واضح مشاهده نمایید. نکته ی قابل تعامل این است که برای استفاده از این دوربین ها باید اپراتور حضور داشته باشد که بتواند تصاویر را در صورت تمایل زوم کند ویا به حالت عادی برگرداند .

یکی از ویژگی های دوربین مدار بسته موتورایز این است که  قابلیت اتو فوکوس دارد به این معنا که تصویر تار نمیشود .

شما میتوانید برای دیدن نمونه ی تصویر ، مشاوره و بازدید از مکان خود با گروه فنی مهندسی دوربین مارکت تماس حاصل فرمایید . شماره تماس : 02191015108

 

نحوه ی نصب دوربین مدار بسته موتورایز   :

در حالت کلی برای نصب و راه اندازی این مدل تفاوت چندانی با مابقی دوربین مدار بسته ها ندارد نکته ای که در نصب دوربین مدار بسته موتورایز وجود دارد این است که کارشانس نصب با توجه به شرایط موجود باید تمامی نکات را رعایت کند و ارتفاع مناسب و کانون تصویر را در نظر بگیرد ، کانون تصویر برای این مهم است که شما زمانی که میخواهید تصویر را بزرگنمایی تصویر در کانون تصویر به جلو حرکت میکند .

شما میتوانید برای دیدن نمونه ی تصویر ، مشاوره و بازدید از مکان خود با گروه فنی مهندسی دوربین مارکت تماس حاصل فرمایید . شماره تماس : 02191015108

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *