بلاگ

چه دوربین هایی به عنوان دوربین پارکینگ شناخته می شوند؟

خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ

در این مقاله، قصد بررسی دوربین پارکینگ و نیز راهنمای خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ را داریم. در دنیای مدرن امروزی و با پیشرفت تجارت ها و صنایع مختلف، امنیت حرف اول را در ساختار کار و زندگی افراد می زند. با افزایش دسترسی ما به تکنولوژی های به روز، کاربردهای فناوری در فضاهایی که به طور سنتی محل وقوع جرم بوده است، مورد توجه افراد قرار گرفته است.

امن نگه داشتن فضاهایی مانند پارکینگ های خصوصی و عمومی، به دلایل مختلف همیشه دشوار بوده است. ترافیک سنگین در داخل و خارج از این فضاها، گوشه های تاریک و فضاهای وسیع نیازمند برقراری امنیت، همگی کارکنان امنیتی را که وظیفه نظارت در این مناطق را بر عهده دارند، به چالش کشیده است.

چه یک پارکینگ کوچک در یک آپارتمان مسکونی باشد، چه یک پارکینگ وسیع در یک مجتمع تجاری بزرگ، پارکینگ ها همواره محل وقوع جرائم بوده اند و در گذشته و بدون حضور دوربین مداربسته مناسب پارکینگ، هیچ امنیتی در مورد محافظت در برابر سرقت و جرائم دیگر وجود نداشت؛ اما خوشبختانه در حال حاضر، فناوری تا جایی گسترش یافته است که می توانیم به این مسائل رسیدگی کنیم و شروع به ایمن سازی این فضاهای جرم خیز با خرید دوربین های مداربسته مناسب پارکینگ کنیم.

اگر شما هم می‌خواهید در مورد اینکه چگونه دوربین‌ های مداربسته در گاراژها و پارکینگ‌ها می‌توانند به جلوگیری از جرم و جنایت کمک کنند و نیز کدام دوربین ها به عنوان دوربین پارکینگ شناخته می شوند، اطلاعات بیشتری کسب کنید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید!

مزایای دوربین پارکینگ

خرید دوربین پارکینگ

یک دوربین مداربسته پارکینگ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در ادامه به بررسی ویژگی های یک دوربین مداربسته پارکینگ خوب می پردازیم. امروزه تکنولوژی، حضوری پررنگ در زندگی روزمره ما دارد؛ افزایش کمک‌های تکنولوژیکی به وسیله برقراری امنیت در فضاهای عمومی و نیز فضاهای مسکونی و تجاری، یکی از مزایای بزرگ فناوری در زندگی انسان بوده است. پارکینگ ها، پر از گوشه ها و فضاهای تاریک است که از سایر قسمت های پارکینگ قابل مشاهده نیست؛ این مساله خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ را به ضرورتی برای ساکنان یک فضا تبدیل کرده است.

 • دوربین پارکینگ باید بتواند کار کنترل تردد را انجام دهد.
 • دوربین مداربسته پارکینگ باید قابلیت دید در شب داشته باشد.
 • یک دوربین پارکینگ خوب می تواند در مقابل نور کم یا خیلی زیاد مقاومت کند و تصاویر با کیفیتی را عرضه کند.
 • در صورتی که پارکینگ شما مسقف نباشد، شما نیازمند خرید دوربین مداربسته پارکینگ از نوع ضد آب هستید .
 • اگر نیاز به تشخیص پلاک وجود داشته باشد، دوربین مداربسته مناسب پارکینگ شما باید پلاک خوان نیز باشد.

این موارد، از جمله ویژگی های یک دوربین پارکینگ کاربردی است که می تواند به عنوان راهنمای خرید دوربین پارکینگ عمل کند و در نظر گرفتن این موارد در خرید دوربین پارکینگ می تواند بسیار کمک کننده باشد. هنگامی که یک کسب و کار و یا ساکنان یک فضا تصمیم جدی در مورد محافظت از پارکینگ های خود با استفاده از دوربین مداربسته پارکینگ می گیرند، نه تنها متوجه تفاوت در کاهش سرقت ها و دیگر تخلف ها می شوند، بلکه به طور کلی احساس امنیت بهتری نیز خواهند داشت.

اگر شما هم می خواهید که ایمنی پارکینگ خود را با دوربین پارکینگ افزایش دهید، برای اطلاع از قیمت و خرید دوربین مداربسته پارکینگ می توانید با کارشناسان ما در دوربین مارکت تماس بگیرید و از راهنمایی آنها در زمینه انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ بهره بگیرید.

مزایای دوربین مداربسته مناسب پارکینگ چیست؟

برخی اوقات این سوال پیش می آید که خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ با توجه به قیمت دوربین پارکینگ ضروری است یا خیر؟ پاسخ این سوال مثبت است. خرید دوربین مداربسته پارکینگ، علاوه بر ایجاد حس امنیت در ساکنان و یا مشتریان یک فضا، به اجرای قانون نیز کمک می کند. دوربین پارکینگ نه تنها می تواند از حمله، سرقت و خرابکاری جلوگیری کند، بلکه شواهدی را در صورت وقوع موقعیت های ناگوار ارائه می دهد. خرید دوربین مداربسته پارکینگ، مزایای متعددی را ارائه می دهد.

 • کاهش جرائم در محیط های تاریک و دور از دید پارکینگ
 • افزایش امنیت و ایجاد آرامش خاطر
 • کنترل تردد در پارکینگ های عمومی
 • توانایی تشخیص افراد مشکوک با فناوری های روز مانند تشخیص چهره
 • توانایی تشخیص پلاک در مورد دوربین پلاک خوان پارکینگ
 • ارائه تصاویر به عنوان مدارک قانونی

از جمله مزایایی می باشد که نصب و خرید دوربین پارکینگ را برای افراد به یک ضرورت تبدیل کرده است. شناسایی موفق مجرمان و افرادی که قصد ورود غیر قانونی به یک فضا را دارند، مزیت مهمی است که دوربین پارکینگ به یک فضا می بخشد و به این ترتیب به افزایش ایمنی محیط کمک می کند.

خرید دوربین های مداربسته مناسب پارکینگ هم چنین می‌تواند افرادی را که سعی می‌کنند بدون پرداخت هزینه پارک کنند، در صورتی که فضای پارکینگ خصوصی و با دریافت هزینه است، شناسایی کند. به طور کلی، دوربین مداربسته مناسب پارکینگ کنترل بیشتری بر آنچه در پارکینگ اتفاق می افتد، به افراد می دهد و  برقراری امنیت را آسان تر خواهد کرد.

خرید دوربین مداربسته پارکینگ

مزایای استفاده از دوربین مداربسته پارکینگ

راهنمای خرید دوربین مداربسته پارکینگ

اگر قصد خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ را دارید، در ادامه و با بررسی راهنمای خرید دوربین مداربسته پارکینگ همراه باشید. امروزه و با وجود تعداد زیاد خودروها در شهرها، پارک کردن خودرو در پارکینگ آپارتمان ها و نیز تمایل مردم به تفریح در مراکز خرید، ایمنی پارکینگ ها از اهمیت بالایی برخوردار است. البته که با انتخاب مناسب ترین و استفاده از راهنمای خرید دوربین خودرو می‌توانید امنیت خودرو خود را نیز به طور جداگانه ضمانت کنید.

بسیاری از افراد یا صاحبان مراکز خرید و دیگر مکان ها با پارکینگ های بزرگ، به دلایل ایمنی، اقدام به خرید دوربین های مداربسته مناسب پارکینگ کرده و این دوربین ها را در پارکینگ ها نصب می کنند. شاید خرید دوربین پارکینگ بدون دانستن اطلاعات تکمیلی درباره این دوربین هاو با توجه به متنوع بودن قیمت دوربین مداربسته مناسب پارکینگ، کمی دشوار باشد؛ بنابراین در زیر، برخی از نکات راهنمای خرید دوربین های مداربسته پارکینگ را گردآوری کرده ایم.

 1. بهترین سیستم دوربین پارکینگ را پیدا کنید!
 2. قابلیت دید در شب دوربین مداربسته پارکینگ را بررسی کنید!
 3. مناسب ترین قیمت دوربین مداربسته پارکینگ را بیابید!
 4. فناوری تشخیص حرکت در خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ پر اهمیت است!
 5. قابلیت زوم را بررسی کنید!
 6. تکنولوژی دوربین پارکینگ را با توجه به فضا در نظر بگیرید!
 7. در مورد برندهای دوربین مداربسته مناسب پارکینگ تحقیق کنید!
 8. خرید دوربین پارکینگ را از فروشگاه و نمایندگی معتبر انجام دهید!
 9. وضوح بالای تصویر را برای کنترل بهتر در نظر بگیرید!

با رعایت و در نظر گرفتن این نکات در هنگام خرید دوربین مداربسته پارکینگ، می توان از بابت خرید خود اطمینان پیدا کرد و بهترین و با کیفیت ترین دوربین مداربسته پارکینگ را با مناسب ترین قیمت دوربین های مداربسته مناسب پارکینگ موجود در بازار برای افزایش امنیت و آرامش خاطر خود و ساکنان فضا انتخاب کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، مشاوره، اطلاع از قیمت دوربین مداربسته مناسب پارکینگ و نیز راهنمای خرید دوربین پارکینگ، با دوربین مارکت در تماس باشید.

قیمت دوربین مداربسته پارکینگ

در تعیین قیمت دوربین مداربسته پارکینگ، عوامل زیادی دخیل هستند که هر کدام می تواند عامل کاهش یا افزایش قیمت دوربین های مداربسته مناسب پارکینگ باشند. برند دوربین پارکینگ، کشور سازنده، تکنولوژی به کار رفته، کیفیت تصویر و نیز قابلیت های مضاعف، می تواند قیمت و خرید دوربین مداربسته پارکینگ را تحت تاثیر قرار دهد؛ بنابراین افراد باید پیش از خرید دوربین های مداربسته مناسب پارکینگ، بودجه و نیاز خود از داشتن یک دوربین پارکینگ را با توجه به راهنمای خرید دوربین مداربسته پارکینگ در نظر داشته باشند تا از اشتباه در خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ، پرهیز کنند.

بررسی مشخصات فنی و ظاهری دوربین پارکینگ

دوربین پارکینگ را از لحاظ مشخصات فنی و ظاهری، به دسته های متفاوتی می توان تقسیم بندی کرد که هر کدام با توجه به قابلیت ها و امکاناتی که ارائه می دهند، کاربردهای متفاوتی دارند. انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ بسیار مهم است؛ زیرا بسته به محل قرارگیری آنها و کاربرد در هر فضا، باید دوربینی را پیدا کنید که بهترین نیازهای شما را برآورده کند. در ادامه برخی از حالت های متفاوت دوربین های امنیتی را بررسی کرده و نیز مزایای هرکدام برای استفاده به عنوان دوربین مداربسته پارکینگ را بر می شماریم.

خرید دوربین های مداربسته مناسب پارکینگ با توجه به شکل ظاهری

به طور کلی دوربین های امنیتی و به ویژه دوربین مداربسته مناسب پارکینگ، از نظر ظاهر به سه دسته دام یا گنبدی، اسپید دام و بالت تقسیم می شوند که شکل ظاهر هر یک از این دوربین ها، قابلیت های خاصی برای فضاهای متفاوت ارائه می کند. دوربین های بالت به دلیل شکل ظاهری و نیز مقاومت بیشتر در شرایط آب و هوایی مختلف، گزینه های بهتری برای خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ هستند. قیمت دوربین مداربسته مناسب پارکینگ بالت بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد و این مساله، این دوربین ها را به گزینه ای جذاب برای افرادی که به دنبال تامین امنیت پارکینگ خود هستند، تبدیل کرده است.

خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ با در نظر گرفتن تکنولوژی دوربین

تکنولوژی به کار رفته در دوربین های امنیتی، به دو نوع آی پی و آنالوگ دسته بندی می شود که هر کدام از این دوربین ها، امکانات ویژه ای را ارائه می دهند که در فضاهای مختلف، کابرد های متفاوتی دارد. دوربین های HD یا آنالوگ از دسته دوربین های نظارتی قدیمی تر هستند و با توجه به پایین تر بودن قیمت دوربین های مداربسته مناسب پارکینگ از نوع آنالوگ، از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.

دوربین های آی پی یا تحت شبکه، نسل جدیدتر دوربین های نظارت تصویری می باشند که با توجه به ارائه تصاویری با کیفیت بالاتر و نیز تکنولوژی های به روزتر، این روزها طرفداران زیادی دارند؛ تا جایی که می توان گفت این فناوری، این دوربین ها را به بهترین ها برای دوربین مداربسته مناسب پارکینگ بدل کرده است.

دوربین مداربسته مناسب پارکینگ

قیمت دوربین مداربسته مناسب پارکینگ

خرید دوربین پارکینگ با توجه به قابلیت دید در شب

قابلیت دید در شب یک ویژگی مهم برای خرید دوربین پارکینگ می باشد؛ زیرا پارکینگ ها معمولا نور کمتری نسبت به سایر فضاها دارند و این مساله موجب کاهش کیفیت تصاویر دوربین می شود. دوربین های با قابلیت دید در شب و نیز دید در شب رنگی، اما با ارائه تصاویر واضح در شب و نیز در نور کم، این مشکل را برطرف کرده اند و در نتیجه یکی از اساسی ترین نکات در خرید دوربین های مداربسته مناسب پارکینگ می باشند که هر چند قیمت دوربین پارکینگ را افزایش می دهند؛ اما با ارائه این قابلیت مهم، از لحاظ اقتصادی قابل توجیه می باشند.

خرید دوربین مداربسته پارکینگ بر اساس کیفیت تصویر

کیفیت تصویر یکی دیگر از موارد مهم در خرید دوربین مداربسته پارکینگ می باشد. کیفیت تصویر در دوربین پارکینگ تعیین کننده مزیت های مهمی می باشد؛ زیرا تصاویر بی کیفیت و دارای نویز، کمک چندانی برای تشخیص حرکات مشکوک و نیز تامین امنیت نخواهد کرد. رزولوشن تصویر در دوربین مداربسته پارکینگ از 1 تا 8 مگاپیکسل طراحی شده است که هر چه این عدد بالاتر باشد، تصاویری با وضوح بالاتر و کیفیت بیشتر خواهیم داشت.

خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ با فناوری های تشخیص حرکت و تشخیص پلاک

فناوری های روز در حال تغییر دنیای دوربین های نظارتی و نیز بازار جهانی دوربین های امنیتی می باشند. تشخیص هدف، هوش مصنوعی، ضبط صدای دو طرفه، تشخیص اشیاء و … از تکنولوژی های روز هستند که نقش مهمی در ارتقاء امنیت فضاهای مختلف دارند. تشخیص حرکت و نیز تشخیص پلاک، دو نمونه از این قابلیت ها هستند که بهتر است در خرید دوربین مداربسته مناسب پارکینگ در نظر گرفته شوند تا نتیجه بهتری از ایمنی یک پارکینگ داشته باشیم.

انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ از دوربین مارکت

حال انتخاب دوربین مداربسته پارکینگ، با توجه به موارد گفته شده در بالا، دیگر کار چندان دشواری به نظر نمی رسد. وب سایت دوربین مارکت مدل ها و برندهای متفاوت از دوربین های نظارتی را برای مخاطبان ارائه داده است تا با بررسی این مدل ها و نیز راهنمای خرید دوربین های مداربسته پارکینگ، بتوانند انتخاب خوبی داشته باشند و بهترین دوربین پارکینگ را با بهترین قیمت دوربین مداربسته مناسب پارکینگ پیدا کنند و دیگر نگرانی ای بابت امنیت پارکینگ های مسکونی و یا تجاری خود نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *