بلاگ

دوربین مداربسته آسانسور

دوربین مداربسته آسانسور

دوربین در آسانسور که مساله ای ضروری برای امنیت ساختمان ها می باشد، موضوع این مقاله خواهد بود. همه ما تجربه سوار شدن در آسانسورهای متفاوت در محیط های مختلف را داشته ایم. بدون وجود آسانسورها، ساختمان های بلند هیچ معنایی نداشتند و آپارتمان ها، برج ها و آسمان خراش ها به سازه های تزئینی و بدون استفاده تبدیل می شدند. این وسیله های پرکاربرد به یک موضوع ضروری برای هر ساختمان مسکونی، تجاری، اداری، درمانی، آموزشی و … تبدیل شده اند و کسب و کارهای زیادی در ارتباط با پشتیبانی و ایمنی این اتاق های کوچک عمودی فعالیت می کنند. دوربین مداربسته برای آسانسور یکی از این زمینه ها می باشد که به عنوان راه حلی الزامی برای امنیت آسانسور ها طراحی شده است.

افراد زیادی به دلیل کوچک بودن فضای آسانسور، از بودن در این فضا، احساس ناامنی می کنند و گاه ممکن است از داخل شدن به آسانسور، خودداری کنند؛ درک ضرورت وجود یک دوربین مداربسته آسانسور، در اینجا برای ما روشن می شود. دوربین در آسانسور به افراد این اطمینان را می دهد که  در آسانسور تنها نیستند و وقایع و رفتارهای همه در این فضا، زیر نظر فرد یا افراد دیگری قرار دارد و این موضوع آرامش خاطر را برای افراد در فضای کوچک آسانسور فراهم می کند. اگر قصد خرید دوربین برای آسانسور را دارید، نکات خرید و نیز ویژگی های دوربین آسانسور را در ادامه این مقاله دنبال کنید. هم چنین برای مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید دوربین مداربسته می توانید با کارشناسان دوربین مارکت تماس بگیرید.

خرید دوربین برای آسانسور

به منظور خرید دوربین برای آسانسور، شناخت ویژگی های مهم دوربین در آسانسور و نیز رعایت مجموعه ای از دستورالعمل ها و نکات ضروری می باشد. خرید بهترین دوربین مدار بسته آسانسور با وجود بررسی، دقت و به کار بردن مجموعه این نکات ممکن می باشد.

 • از فروشگاه مورد اعتماد و معتبر خرید کنید.
 • برند شناخته شده و اورجینال را پیدا کنید.
 • ویژگی های فنی و ظاهری دوربین را با نیازهای خود مطابقت دهید.
 • گارانتی دوربین برای آسانسور را چک کنید.
 • بودجه خود را پیش از انتخاب دوربین مداربسته مناسب برای آسانسور تعیین کنید.
 • قیمت دوربین مخصوص آسانسور را مقایسه کنید.

خرید دوربین برای آسانسور

توجه به این موارد به شما کمک می کند که با آگاهی کامل و دانستن اهدف و نیاز های خود بتوانید بهترین دوربین مداربسته برای آسانسور را برای خود تهیه کنید تا از بابت امنیت آسانسور فضای کاری و یا زندگی خود اطمینان داشته باشید. اگر نیاز به دریافت اطلاعات بیشتری در زمینه انتخاب دوربین مناسب برای آسانسور دارید، با ما در دوربین مارکت در تماس باشید.

عملکرد دوربین مداربسته برای آسانسور

اهمیت دوربین مداربسته برای آسانسور با بررسی عملکرد این دوربین در فضای کوچک آسانسور که مستعد ایجاد جرائم می باشد، مشخص می شود. نصب دوربین مداربسته در آسانسور به منظور نظارت برای به وجود آوردن امنیت می باشد؛ تصاویر دوربین های امنیتی هم به صورت زنده و هم به صورت ضبط شده در دسترس می باشد و در نتیجه ماموران امنیتی و نیز ساکنانی که مسئولیت تامین امنیت را بر عهده دارند، می توانند در همه ساعات شبانه روز از وقایع و رفت و آمدهای افراد در آسانسور از طریق دوربین مدار بسته داخل آسانسور با خبر باشند و به این ترتیب دوربین در آسانسور می تواند نقش یک چشم همیشه بیدار را ایفا کند و امنیت محیط را ارتقاء ببخشد.

معرفی دوربین مدار بسته آسانسور 

مسئله امنیت آنقدر اهمیت بالایی دارد که اکثر تولید کنندکان به دنبال راهی برای حفظ امنیت در مکان های مختلف هستند . خانه ، شرکت ، پارکینگ ها، خیابان مدرسه ، مهدکودک ها و …. از مکان هایی هستند که دوربین های امنیتی مداربسته کار نظارت و حفظ امنیتی ان ها را انجام می دهد. دوربین مداربسته برای شرکت و اداره، خانه و یا سایر کاربری ها، در همه بخش های مهم ساختمان به تامین امنیت کمک می کند.  یکی از مکان هایی که  نصب دوربین نظارتی مداربسته در آنجا واجب ضروری است آسانسور و ورودی طبقات است که با نصب دوربین مداربسته در آسانسور می توان هم بر آن نظارت داشت و هم امنیت افراد در آن را حفظ نمود.

مدل های متنوعی از دوربین مناسب برای آسانسور در شکل ها و طرح های مختلف در بازار صنعت امنیت عرضه می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و امکانات متنوعی را نیز ارائه می دهند. برندهای مختلف نیز در سراسر جهان، دوربین مدار بسته داخل آسانسور را طراحی و تولید می کنند. در ادامه به بررسی ویژگی ها و مشخصات فنی دوربین در آسانسور می پردازیم تا بتوانید تصمیم گیری آسان تری برای خرید بهترین دوربین مدار بسته آسانسور داشته باشید. مدل ها و برندهای متنوع دوربین آسانسور را می توانید در سایت دوربین مارکت مشاهده کرده و هم چنین برای ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشخصات فنی دوربین مناسب برای اسانسور 

شناخت درست از مشخصات فنی یک دوربین مناسب برای آسانسور، کمک زیادی به جلوگیری از اشتباهات در انتخاب مناسب ترین دوربین در آسانسور خواهد کرد. برای نصب دوربین مدار بسته در آسانسور داشتن برخی مشخصات فنی واجب است  تا بتوانید به اهدف امنیتی خود از تهیه یک دوربین امنیتی دست پیدا کنید.

دوربین مداربسته آسانسور

لنز دوربین مداربسته مناسب آسانسور باید از نوع Wide باشد . میدان دید یا زاویه دید دوربین مداربسته آسانسور باید به گونه ای باشد که بتواند به صورت افقی 85 درجه و به صورت عمودی 75 درجه را تصویر برداری کند . نصب دوربین مداربسته در آسانسور باید به گونه ای باشد که زاویه 45 درچه تشکیل دهد . داشتن تکنولوژی های مختلف برای جلوگیری از احتمال خطر نیز بهتر است مثل تکنولوژی WDR که در مقابل نور زیاد کارایی لازم را برای دوربین مداربسته آسانسور تامین می کند .

کیفیت و وضوح بالای تصاویر برای دیدن جزئیات، قابلیت دید در تاریکی و یا نور کم، فضای ذخیره سازی تصاویر برای ارائه به عنوان مدرک، مقاومت جنس بدنه و فناوری به کار رفته در دوربین امنیتی، از جمله نکات فنی ای هستند که در هنگام خرید دوربین برای آسانسور باید به آنها توجه داشته باشیم.

انواع دوربین مداربسته مناسب برای آسانسور 

انواع متفاوتی از دوربین مداربسته مناسب برای آسانسور را می توان برای تامین امنیت آسانسور به کار برد؛ اما دانستن اینکه کدام یک از این فناوری ها و اشکال ظاهری دوربین می توانند برای بهبود امنیت آسانسور مفید باشند، مساله ای حائز اهمیت است. برای شناخت بهتر و تصمیم گیری منطقی برای انتخاب دوربین در آسانسور، انواع دوربین برای آسانسور را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

دوربین امنیتی مداربسته از نوع سیمی

نصب دوربین مداربسته آسانسور سیمی چالشی است که برای رفع آن بهتر است شرکت سازنده آسانسور شرایطی را ایجاد کند تا قابلیت نصب دوربین مداربسته در آسانسور ایجاد شود . دوربین مداربسته مناسب برای آسانسور از نوع سیمی هزینه بیشتری نسبت به دوربین مداربسته آسانسور بیسیم دارد .

دوربین امنیتی مداربسته با فناوری بیسیم

از آنجایی که دوربین بیسیم نصب راحت تری دارد زیرا سیستم ساده تری نسبت دوربین مداربسته سیمی داراست ، بیشتر مورد توجه است ولی هزینه نصب دوربین در اسانسور بالاتر از دوربین مدار بسته ماسب برای آسانسور سیمی است اما از طرفی هم دردسرهای دوربین مداربسته سیمی را ندارد . انواع دوربین مداربسته برای آسانسور از نوع بیسیم عبارتند از:

 • دوربین مثلثی
 • اسپیددام
 • دام
 • دوربین مخفی

دوربین مداربسته آسانسور
دوربین مدار بسته آسانسور سیمی یا بی سیم ؟ 

اگر قصد خرید دوربین مداربسته برای آسانسور از نوع آنالوگ دارد بهتر است از نوع سیمی باشد اما اگر قصد خرید دوربین مداربسته آسانسور تحت شبکه دارید بهتر است از دوربین امنیتی مدار بسته بی سیم استفاده کنید . به طور کلی بهتر است دوربینی انتخاب کنید که در وقت و استخدام نیرو برای نصب آن راحت تر باشید . علاوه بر این هزینه نصب دوربین مداربسته در آسانسور از نوع بیسیم کمتر از دوربین مداربسته آسانسور سیمی است. برای تصمیم گیری بهتر درباره خرید بهترین دوربین مدار بسته آسانسور و نیز اطلاع از قیمت دوربین مخصوص آسانسور می توانید با کارشناسان مجموعه دوربین مارکت در ارتباط باشید. تماس یا مشورت آنلاین با کارشناسان فعال دوربین مارکت، روش راحتی برای شناخت دوربین مدار بسته مناسب آسانسور است.

نصب دوربین مداربسته در آسانسور

نصب دوربین مداربسته در آسانسور اهمیت بالایی دارد؛ زیرا محل پر رفت و آمدی است و برای هر ساختمانی که دارای آسانسور است ، نصب دوربین مدار بسته آسانسور واجب است. بهتر است برای پیشگیری از حوادث و وقایع غیر منتظره حتما دوربین مداربسته مناسب آسانسور را نصب کنید.

نکته مهمی که در نصب دوربین مداربسته در آسانسور اهمیت زیادی دارد کابل کشی آن است . زیرا آسانسور وسیله ای متحرک است و سختی کار نصب در این موضوع است که اتصال قطع نشود و آنتن دهی بالا باشد تا بتواند به دستگاه ضبط وصل گردد.

جهت نصب دوربنی مداربسته در آسانسور به وسایل زیر نیاز دارید البته حتما کار نصب را به شخصی که در این باره اطلاعات دارد بسپارید اما دانستن و اطلاع داشتن از هزینه نصب دوربین در آسانسور خالی از لطف نیست. در ادامه اقلامی که برای تجهیز آسانسور خود به دوربین در آسانسور نیاز دارید، نام می بریم.

 • دوربین
 • کابل
 • گیرنده و فرستنده
 • دستگاه ضبط تصویر

همه عوامل گفته شده نقش مهمی در تعیین قیمت دوربین مخصوص آسانسور دارد و با توجه به این شرایط میتوانید با بودجه خود به خرید دوربین مناسب برای آسانسور بپردازید .

قیمت دوربین مخصوص آسانسور

قیمت دوربین مخصوص آسانسور، اولین دغدغه برای خرید دوربین برای آسانسور می باشد که نقش مهمی در انتخاب افراد دارد عوامل زیادی در تعیین این هزینه دوربین در آسانسور اثرگذار هستند که هر کدام می توانند باعث کاهش یا افزایش این هزینه ها باشند. با انتخاب یک فروشگاه معتبر و مقایسه قیمت های نمایندگی های مختلف با یکدیگر، می توانید اقدام به خرید بهترین دوربین مدار بسته آسانسور نمایید. دوربین مارکت که یک مجموعه معتبر در زمینه فروش دوربین در آسانسور می باشد، دوربین های اورجینال و نیز گارانتی معتبر را ارائه می کند. برای مشاوره و نیز ثبت سفارش خرید دوربین برای آسانسور با دوربین مارکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *