بلاگ

تفاوت ها و شباهت ها در مقایسه هایلوک و هایک ویژن

هایلوک یا هایک ویژن

برای بررسی تفاوت هایلوک و هایک ویژن، نیاز به شناخت کامل این دو برند محبوب و پرطرفدار داریم تا بتوان درباره دوربین های این دو برند قضاوت درستی انجام داد. وقتی صحبت از امنیت به میان می آید، دوربین های امنیتی مداربسته، نقش ویژه ای برای ارتقاء ایمنی در اذهان عمومی دارند. برندهای بزرگی در جهان این دوربین ها را با برترین تکنولوژی های روز طراحی و به بازار جهانی تجهیزات امنیتی عرضه می کنند  و امروزه رقابت این برندها بر سر تکنولوژی است؛

یکی از این برندهای بزرگ، برند دوربین های نظارتی هایک ویژن می باشد که رتبه اول را در سهم فروش سیستم های امنیتی و دوربین های نظارتی در دنیا دارد. هایک ویژن همواره در تلاش بوده است که برترین فناوری های نوین در زمینه امنیت را در قالب دوربین هایی پیشرفته و به روز به کاربران خود عرضه کند و این گونه هر ساله دوربین های تکنولوژیک برند هایک ویژن با قیمت هایی بسیار مناسب روانه بازار می شوند.

هایک ویژن به این ادغام فناوری با قیمت های مناسب اکتفا نکرده و برای راحتی و دسترسی آسان تر به دوربین های نظارتی برای افراد بیشتری در سراسر جهان، برند هایلوک را رونمایی کرده است. برند هایلوک که مسیر جدید هایک ویژن برای کاهش قیمت دوربین های امنیتی خود می باشد، با قیمت های مناسب تر نسبت به دوربین مداربسته هایک ویژن، به فروش می رسد و به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی توانسته است محبوبیت زیادی میان مردم کسب کند.

در این مقاله، مقایسه دوربین مداربسته هایک ویژن و هایلوک می پردازیم؛ بنابراین اگر قصد خرید دوربین امنیتی از این دو برند را دارید، تفاوت هایلوک و هایک ویژن را در ادامه دنبال کنید تا ایده بهتری برای تصمیم گیری داشته باشید. هم چنین برای مشاوره انتخاب دوربین های امنیتی هایلوک یا هایک ویژن می توانید با کارشناسان دوربین مارکت تماس بگیرید.

تفاوت هایلوک و هایک ویژن؛ بررسی برند هایک ویژن

تفاوت هایلوک و هایک ویژن را با شناخت برند هایک ویژن ادامه می دهیم. برند تکنولوژی دیجیتال هایک ویژن، در سال 2001 کار خود را در کشور چین آغاز کرد و در طی سال های اخیر، رشد و توسعه زیادی را تجربه کرده است؛ تا جایی که رتبه اول بازار جهانی دوربین های امنیتی متعلق به هایک ویژن می باشد. هایک ویژن دوربین های امنیتی و کلیه تجهیزات نظارت تصویری را برای کاربردهای نظامی، امنیتی، تجاری و مسکونی طراحی و تولید می کند. دستگاه های ضبط کننده تصاویر دوربین، دزدگیر ها، دستگاه های اعلان خطر، دوربین های هوشمند، دوربین هایی برای امنیت خودرو، ردیاب ها و نرم افزارهای نظارتی از جمله محصولات امنیتی برند هایک ویژن هستند که مخاطبان زیادی در نقاط مختلف دنیا دارند.

دوربین مداربسته هایلوک یا هایک ویژن

ارائه این طیف گسترده از محصولات و نیز پیشرفت و گسترش تکنولوژی هایی مانند هوش مصنوعی یا همان AI،Deep Learning، خانه های هوشمند، چشم انداز جذابی از آینده را پیش چشم جهان گذاشته است. همه این مزایا و امکانات، هایک ویژن را به جایگاه کنونی رسانده است و پیش بینی می شود که در آینده نزدیک شاهد پیشرفت های بیشتری نیز از این برند باشیم. حال که با این برند و ویژگی های آن آشنا شدیم، برای مقایسه دوربین هایلوک و هایک ویژن در ادامه برند هایلوک را نیز مورد بررسی قرار می دهیم.

هایلوک یا هایک ویژن؛ هایلوک چیست؟

هایلوک یا هایک ویژن؟ این سوالی است که ممکن است افرادی که قصد خرید دوربین مداربسته با کیفیت را دارند، با آن مواجه شوند. برای رسیدن به پاسخ این سوال مهم، ابتدا از شناخت برند هایلوک آغاز می کنیم. هایلوک زیر مجموعه و خط تولید مشهور برند هایک ویژن می باشد که برای دسترسی عموم مردم جهان به تجهیزات امنیتی و دوربین های نظارتی با قیمت های بسیار مناسب طراحی شده است. این دوربین ها، مزایای زیادی را برای کاربران به همراه دارند که نقش مهمی در محبوبیت جهانی هایلوک ایفا می کند.

  • مقرون به صرفه بودن قیمت دوربین ها
  • ارائه فناوری های نوین
  • برخورداری از کیفیت بالا
  • نظارت از راه دور
  • قابلیت پخش تصاویر زنده
  • هماهنگی با دستگاه های برند هایک ویژن

از جمله مزایای مهم این دوربین ها می باشد که در نظر گرفتن آنها در مقایسه هایلوک و هایک ویژن می تواند مفید باشد. مدل های متفاوت از این دوربین های پرطرفدار و نیز دیگر محصولات این برند مانند دستگاه حضور و غیاب هایک ویژن را می توانید در سایت دوربین مارکت مشاهده کنید و برای مشاوره خرید و ثبت سفارش نیز می توانید با کارشناسان دوربین مارکت در ارتباط باشید.

مقایسه قیمت هایک ویژن و هایلوک

مقایسه قیمت هایک ویژن و هایلوک را می توان به سادگی در مدل های متفاوت این دوربین ها مشاهده کرد. تفاوت دوربین هایلوک و دوربین هایک ویژن در زمینه قیمت بسیار واضح است و در واقع هدف هایک ویژن از ایجاد برند هایلوک، کاهش هزینه های مشتریان سیستم های امنیتی بوده است؛ از این رو دوربین های برند هایلوک با امکانات و آپشن های کمتر نسبت به هایک ویژن، اما با قیمت های بسیار اقتصادی و مناسب عرضه می شوند تا افراد بیشتری بتوانند از محصولات این شرکت برای افزایش امنیت محیط های کار و یا زندگی خود استفاده کنند.

تفاوت دوربین هایلوک و دوربین هایک ویژن

از نظر کیفی، دوربین های هر دو برند با کیفیت مشابه ساخته می شوند و در واقع کارایی و طول عمر هایلوک، وام گرفته از هایک ویژن می باشد؛ اما ساده تر کردن فناوری های امنیتی هوشمند و نیز حذف گزینه های اضافی که شاید برای عموم مردم الزامی نباشد، برند دوربین مداربسته هایلوک را به برندی اقتصادی هایک ویژن در جهان تبدیل کرده است؛ بنابراین بهتر است با در نظر گرفتن نیاز ها و اهداف امنیتی خود و هم چنین بودجه ای که در نظر گرفته اید، در مورد انتخاب دوربین مداربسته هایلوک یا هایک ویژن تصمیم گیری کنید.

مقایسه دوربین هایلوک و هایک ویژن از نظر ویژگی های فنی

مقایسه دوربین هایلوک و هایک ویژن از نظر ویژگی های فنی نیز یکی از مواردی است که می تواند در انتخاب دوربین مداربسته هایلوک یا هایک ویژن تاثیر به سزایی داشته باشد. به طور کلی استراتژی برند هایک ویژن در تولید دوربین های هر دو برند یکسان می باشد؛ اما برای کاهش هزینه ها در برند هایلوک یک سری از ویژگی های دچار تغییر شده است.

  • کاهش ویژگی های هوش مصنوعی در هایلوک
  • تنوع بیشتر در کیفیت تصاویر دوربین های برند هایک ویژن
  • قیمت پایین تر هایلوک

از عمده موارد در مقایسه هایلوک و هایک ویژن می باشد که تفاوت های این دو برند را معنا می کند. به طور کلی در مقایسه هایلوک و هایک ویژن باید گفت که هایلوک ارمغانی کم هزینه و اقتصادی از برند با کیفیت هایک ویژن می باشد. برای مشاوره مقایسه بهترین دوربین هایک ویژن و هایلوک با ما در دوربین مارکت تماس بگیرید.

انتخاب دوربین مداربسته هایلوک یا هایک ویژن از دوربین مارکت

برای انتخاب دوربین مداربسته هایلوک یا هایک ویژن، با در نظر گرفتن شباهت ها و تفاوت های گفته شده و نیز در نظر گرفتن مقایسه قیمت هایک ویژن و هایلوک با توجه به بودجه خود اقدام به خرید نمایید. یکی از نکات مهم در هنگام خرید تجهیزات امنیتی، انتخاب فروشگاه معتبر می باشد که با ارائه کالاهای اصل و نیز گارانتی مورد اعتماد، به مشتریان درباره کیفیت دوربین ها و دیگر لوازم امنیتی اطمینان بدهد. دوربین مارکت یکی از این مجموعه ها می باشد که سابقه زیادی در زمینه فروش تجهیزات امنیتی، نظارتی و تصویری دارد. برای انتخاب دوربین امنیتی مورد نظر خود با توجه به تفاوت هایلوک و هایک ویژن با دوربین مارکت در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *