بلاگ

معرفی و خرید دوربین آپارتمان

دوربین مداربسته اپارتمان

دوربین آپارتمان یک راه حل امنیتی موفق برای آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی می باشد. برای بسیاری از افراد، خانه مهم ترین مکان برای زندگی و آسایش است. در دهه های گذشته، امنیت به شکل امروزی تعریف نشده بود و زندگی در خانه های ویلایی کوچک و بزرگ بدون نیاز به روش های عجیب برای برقراری امنیت جریان داشت. با گسترش جمعیت و نیز پیشرفت های تکنولوژی، هم شکل زندگی و هم روش های امن کردن محیط زندگی تغییر کرد. امروزه اکثر افراد در آپارتمان های چند طبقه زندگی می کنند که این موضوع اهمیت مساله امنیت و خرید دوربین آپارتمان را روشن تر می کند.

وقتی صحبت از امنیت یک فضای مسکونی می شود، هیچ روشی بهتر از یک دوربین مداربسته، موفق به نظر نمی رسد. هنگامی که به دنبال تصمیم گیری برای بهترین دوربین برای آپارتمان هستید، طیف وسیعی از انتخاب های متنوع برای شما وجود دارد که گاهی انتخاب را دشوار می کند. متغیرهای زیادی در زمینه خرید دوربین آپارتمان موجود است که می تواند بر تصمیم شما تأثیر بگذارد. در ادامه به بررسی انواع و ویژگی های دوربین مداربسته اپارتمان می پردازیم و عواملی را که باید هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام دوربین برای آپارتمان شما می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد در نظر بگیرید، فهرست کرده ایم. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت دوربین مداربسته آپارتمان و نیز مشاوره با کارشناسان، با دوربین مارکت در تماس باشید.

معرفی و خرید دوربین آپارتمان

برای تصمیم گیری بهتر در خرید دوربین آپارتمان، معرفی دوربین مدار بسته مناسب آپارتمان و انواع آن، می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. خانه محلی برای آرامش و دور ماندن از دغدغه های اجتماعی است و برای داشتن حس امنیت و آرامش همه می کوشیم تا این مکان را امن تر کنیم. در حال حاضر بیشتر ما به آپارتمان نشینی روی آورده ایم و برای جلوگیری از سرقت یا ورود افرادی که شرایط را ناامن می کنند، راه های زیادی پیش رو داریم. از قدیم دیوارهای بلندی دور خانه ها می کشیدند و یا از درب های مقاوم استفاده می کردند که دارای قفل های مکانیکی ساده بوده اند. یکی از نوین ترین روش ها برای حفظ امنیت، دوربین مناسب آپارتمان است. دوربین مداربسته مناسب برای آپارتمان قطعا می تواند یکی از بهترین راه ها برای حفظ و نگهداری از خانه شما باشد.

معرفی و خرید دوربین آپارتمان

مدل های متنوعی از دوربین های نظارتی و امنیتی در بازار جهانی عرضه می شود که هر کدام به عنوان دوربین آپارتمان می توانند برای کاربردهای متفاوت استفاده شوند. در ادامه برخی از انواع دوربین مداربسته آپارتمان بر اساس ویژگی های فنی و نیز ظاهری را مورد بررسی قرار می دهیم تا شما را در تصمیم گیری درباره انتخاب بهترین دوربین برای آپارتمان راهنمایی کند.

انواع دوربین آپارتمانی از نظر ویژگی های فنی

انواع دوربین آپارتمان بر اساس تکنولوژی ساخت، قابلیت دید در شب، فضای ذخیره سازی تصاویر و نیز فناوری های هوش مصنوعی دسته بندی می شود. هر کدام از انواع دوربین مداربسته در آپارتمان می تواند با توجه به امکاناتی که ارائه می دهد، نقش متفاوتی در ارتقاء امنیت آپارتمان و مجتمع های مسکونی ایفا کند؛ بنابراین باید با در نظر گرفتن نیازهای امنیتی ساختمان خود و نیز بودجه مورد نظر اقدام به انتخاب دوربین برای آپارتمان بنماییم.

دوربین مداربسته مناسب آپارتمان آنالوگ

مدل قدیمی دوربین مداربسته مناسب برای آپارتمان، دوربین آنالوگ است که قیمت پایین تری نسبت به مدل های دیگر این دوربین ها هم دارد. دوربین آنالوگ به دلیل کیفیت پایینی که دارد، سال هاست منسوخ شده و سیستم جدید از آن در بازار هم اکنون در دسترس است. به طور کلی نصب دوربین مدار بسته مناسب آپارتمان از نوع آنالوگ بسیار راحت است و مانند دوربین مداربسته آپارتمان های آی پی نیاز به دانش بالایی ندارد و هر شخصی می تواند به راحتی این دوربین آپارتمان را نصب کند؛ البته این دوربین ها نیاز به سیستم ضبط کننده تصاویر DVR دارند و امروز همان طور که گفته شد، دوربین های آپارتمان IP با کیفیت بالاتری یعنی اچ دی و فول اچ دی عرضه می شوند. اما این دوربین ها ضعف هایی هم دارند؛ آن هم کیفیت تصویر آنها نسبت به دوربین مدار بسته مناسب آپارتمان از نوع ip است و عیب دیگر دوربین آپارتمانی آنالوگ، عدم محافظت در برابر دسترسی غیر مجاز به علت استفاده نکردن از تکنولوژی سیستم رمزنگار تصاویر است.

دوربین آپارتمانی تحت شبکه یا IP

دوربین مداربسته آپارتمان از نوع تحت شبکه یا آی پی، قابلیت توسعه فوق‌العاده‌ای داشته و از نظر کیفیت تصاویر دوربین مدار بسته مناسب آپارتمان بسیار حرفه ای است. دوربین مداربسته برای آپارتمان مدل آی پی یکی از بی نظیر ترین دوربین ها برای نصب به عنوان دوربین مناسب آپارتمان است. این دوربین در مقایسه با سیستم دوربین مداربسته برای آپارتمان از نوع آنالوگ بسیار مناسب تر است و کیفیت بالایی دارد. به همین دلیل قیمت بالایی نیز دارد و می توان به راحتی با دوربین آپارتمان از نوع تحت شبکه، تمامی محوطه ها، داخل آپارتمان، بیرون و داخل پارکینگ را تحت نظر داشت. معایبی که دوربین آپارتمانی تحت شبکه دارد، شامل این موارد است؛ گران بودن این دوربین نسبت به دوربین های دیگر و نیاز به داشتن دانش کافی برای نصب دوربین برای آپارتمان تحت شبکه و راه اندازی آن که نیاز به اینترنت دارد؛ اما شما با در نظر گرفتن ویژگی هایی برای خرید دوربین مدار بسته مناسب برای آپارتمان می ‌توانید بهترین دوربین آپارتمان را انتخاب کنید؛ مثل داشتن کیفیت بالا، زاویه دید مناسب، استفاده از رمزنگاری برای دسترسی به تصاویر ثبت شده، بالا بردن امنیت دوربین‌ها در مقابل افراد غیر مجاز و دید در شب دوربین تا بتوان در تاریکی به راحتی تصاویر را تشخیص داد.

دوربین مداربسته مناسب برای آپارتمان

ویژگی های ظاهری دوربین برای آپارتمان

دوربین برای آپارتمان از لحاظ شکل ظاهری به دسته دوربین های دام، اسپیددام و بالت تقسیم می شود که هر کدام بر اساس شکل ظاهری خود در مکان های متفاوتی مفید می باشند. دوربین های بالت به دلیل ظاهر استوانه ای و نیز مقاومت بالا در شرایط بد آب و هوایی گزینه خوبی برای محوطه و فضای بیرونی به عنوان دوربین مناسب آپارتمان می باشند. دوربین های دام واسپید دام که شکل گنبدی دارند، در فضاهای داخلی، عملکرد بهتری دارند؛ بنابراین ترکیبی از این دوربین ها می تواند گزینه خوبی به عنوان یک دوربین مداربسته برای آپارتمان باشد. مدل های متفاوتی از دوربین مداربسته اپارتمان را می توانید در سایت دوربین مارکت مشاهده کرده و اقدام به خرید نمایید.

قیمت دوربین مداربسته آپارتمان

قیمت دوربین مداربسته آپارتمان، یکی از مواردی است که در هنگام خرید دوربین آپارتمان، دغدغه افراد می باشد. عوامل موثری در تعیین این قیمت وجود دارند که هر کدام می توانند این هزینه ها را کاهش یا افزایش دهند. برند دوربین آپارتمان، اورجینال بودن برند، فناوری های به کار رفته در دوربین نظارتی، گارانتی معتبر دوربین مناسب آپارتمان، فروشگاه و نمایندگی خرید دوربین آپارتمان و… از جمله مواردی هستند که در هزینه های سیستم امنیتی و دوربین مداربسته آپارتمان تاثیر گذار می باشند.

همواره ارزان ترین قیمت، نکته کافی برای انتخاب بهترین دوربین برای آپارتمان نیست و قیمت های بالا هم کیفیت این دوربین ها را تضمین نمی کند؛ بنابراین بهتر است با تحقیق درباره برندها و نیز فروشگاه های معتبر، با کیفیت ترین دوربین مداربسته در آپارتمان را با مناسب ترین قیمت بیابیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما با مجموعه دوربین مارکت در تماس باشید.

دوربین مداربسته برای آپارتمان

مکان های مناسب برای نصب دوربین مناسب آپارتمان

دوربین مناسب آپارتمان را در فضاهای مختلفی از یک آپارتمان می توان نصب کرد و از فواید نظارت بر این فضاها بهره برد. همه مکان هایی که در یک آپارتمان و مجتمع مسکونی وجود دارند،نیازمند امنیت بیشتر هستند و به همین دلیل در ادامه برخی از مهم ترن مکان ها برای نصب این دوربین ها را بررسی می کنیم.

درب های ورودی

محل عبور و تردد افراد مهم ترین مکانی است که همیشه باید تحت نظر باشد و توصیه می شود، نصب دوربین در آپارتمانی را برای این قسمت نصب کنید که کیفیت تصاویر بالایی داشته باشد و در ارتفاع بالا باشد تا قابلیت دسترسی کمتری داشته باشد.

پارکینگ

اگر پارکینگ دارید و روی خودروی خود حساس هستید، بهتر است از دوربین مداربسته مناسب آپارتمان استفاده کنید و دوربین آپارتمانی را طوری نصب کنید که توسط سارقین تخریب نشود. گاهی دوربین آپارتمان همچنین برای رفع مشکلات احتمالی بین همسایگان نیز به کمک اعضای آپارتمان می آید.

داخل آپارتمان

برای راه پله ها و درب منازل داخل آپارتمان نیاز است که از دوربین مناسب آپارتمان استفاده کنید و ورود و خروج افراد را البته با اجازه اهالی آپارتمان چک کنید.

پشت بام

برای نصب دوربین مناسب برای آپارتمان در پشت بام خانه نیز باید نکاتی را رعایت کنید؛ زیرا پشت بام خانه نیز گاها به دلیل وجود انباری، کولر، آنتن یا دیش ماهواره باید مورد حفظ و مراقبت قرار گیرد.

قیمت دوربین مداربسته آپارتمان

انتخاب دوربین مداربسته برای آپارتمان از دوربین مارکت

انتخاب موفق دوربین مداربسته برای آپارتمان همان طور که اشاره کردیم، به نکات زیادی وابسته می باشد. یکی از این نکات، خرید دوربین آپارتمان از یک فروشگاه معتبر می باشد؛ این فروشگاه ها ضمن اطمینان دادن به مشتریان از بابت اورجینال بودن کالاها، گارانتی های معتبری هم ارائه می دهند که همین مساله، موجب رضایت خاطر کاربران خواهد شد. دوربین مارکت به عنوان یک فروشگاه با سابقه در زمینه فروش انواع دوربین آپارتمان، دوربین های امنیتی اورجینال را به مصرف کنندگان عرضه می کند. برای اطلاع از لیست به روز قیمت دوربین مداربسته آپارتمان، با کارشناسان دوربین مارکت تماس بگیرید. در انتها، در نظر داشته باشید که ویژگی های بهترین دوربین مداربسته برای خانه های ویلایی متفاوت می‌باشد. برای بررسی مناسب ترین دوربین مداربسته خانه به مقاله مربوطه در دوربین مارکت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *