بلاگ

راهنما خرید دوربین داهوا

نکات خرید دوربین مداربسته داهوا

راهنما خرید دوربین داهوا، شامل اطلاعاتی درباره خرید دوربین های امنیتی برند داهوا است. وقتی صحبت از دوربین مداربسته به میان می آید، برند داهوا یکی از اولین گزینه هایی است که در ذهن افراد شکل می گیرد. به دلیل کیفیت بالای ساخت و ویژگی های متمایز، این دوربین ها جزء پرفروش ترین های صنعت امنیت در جهان هستند.غاتن

تنوع زیادی در فناوری ها و مدل های این برند وجود دارد که سبب سردرگمی افراد در انتخاب گزینه مناسب می شود. در این مقاله درباره برخی از نکاتی که پیش از انتخاب این دوربین ها مفید است و نیز فناوری های نوین تجهیزات داهوا صحبت خواهیم کرد. اگر قصد خرید این دوربین ها را دارید، نکات مربوط به راهنمای انتخاب دوربین مداربسته داهوا را در ادامه دنبال کنید. هم چنین می توانید با کارشناسان دوربین مارکت تماس بگیرید و مشاوره خرید خود را به صورت تلفنی دریافت کنید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته داهوا بر اساس انواع

اولین نکته ای که در راهنمای خرید دوربین مداربسته داهوا حائز اهمیت است، توجه به وجود مدل های متنوعی از این دوربین ها و نیز تکنولوژی های مختلف آن است. دوربین داهوا، بر اساس تکنولوژی های ساخت، شکل ظاهری و نیز سری های ساخت در دسته های مختلفی طبقه بندی می شود و به این ترتیب، هر فرد با هر شرایط و هر بودجه ای می توانید یکی از این دوربین ها را برای امنیت فضای خود داشته باشد.

تکیه بر ارائه قابلیت های متنوع و حتی طراحی خط تولیدی برای دوربین های اقتصادی و جذاب با عنوان برند آیمو، از تعهدات این برند در زمینه امنیت و برای کاربران خود می باشد؛ این امکانات در زمینه های مختلف، مزایای بسیاری برای راه حل های ایمنی دارد و از این نظر است که راهکارهای داهوا را می توان از جنبه های مختلفی مورد بحث قرار داد.

تکنولوژی های متنوع دوربین

دوربین های امنیتی این برند، با فناوری های مختلفی تولید می شوند؛ آنالوگ و تحت شبکه، نام دو تکنولوژی ساخت از این دوربین هستند که قابلیت های متنوع و نیز قیمت های متفاوتی دارند؛ بنابراین از نکات خرید دوربین مداربسته داهوا بهتر است این مورد را نیز براساس نیاز خود بررسی کنید. تکنولوژی تحت شبکه را می توان به نوعی، طراحی نوین این دوربین ها دانست که امکان اتصال و شبکه کردن چند دوربین و نیز اتصال به اینترنت را داراست؛ دوربین های آنالوگ مسیری متفاوت از این این فناوری را طی می کنند و واقع نسخه قدیمی تری از دوربین های امنیتی هستند که امروزه با پیشرفت فناوری، در مدل های به روزتری چون HD، AHD، HDCVI و HDTVI در بازار عرضه می شوند.

تکنولوژی های ساخت آنالوگ
تحت شبکه
بی سیم
دوربین های خورشیدی

هر کدام از این تکنولوژی های ساخت برند داهوا، به نوبه خود، کاربردهای گسترده ای در فضاهای مختلف دارند و بر اساس اینکه محیط چه شرایطی از نظر فیزیکی و امنتی دارد، مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع کیفیت تصاویر در راهنما خرید دوربین داهوا

راهنما خرید دوربین داهوا را با بررسی کیفیت تصاویر دوربین های برند داهوا ادامه می دهیم. به طور کلی، کیفیت تصاویر دوربین با مگاپیکسل که تعداد زیادی از مربع های کوچک در یک تصویر هستند، تعریف می شود.

انواع کیفیت تصاویر 1 مگاپیکسل
2 مگاپیکسل
3 مگاپیکسل
4 مگاپیکسل
5 مگاپیکسل
6 مگاپیکسل
8 مگاپیکسل

1، 2، 3، 4، 5، 6 و 8 مگاپیکسل از تصاویر دوربین وجود دارد که هر چقدر رقم بالاتری باشد، کیفیت و وضوح یا رزولوشن تصاویر نیز بالاتر خواهد بود. در راهنمای خرید دوربین مدار بسته  Dahuaانتخاب اینکه از دوربینی با چه کیفیتی استفاده کنیم، بستگی به میزان نیاز افراد به جزئیات بیشتر یا کمتر تصاویر دارد.

فضای ذخیره سازی تصاویر

انتخاب فضایی برای ذخیره شدن تصاویر دوربین هم اصل مهمی در راهنما خرید دوربین داهوا است؛ زیرا این دستگاه با دوربین در ارتباط تگاتنگی قرار دارد و در واقع بر اساس نوع دوربین، نوع تکنولوژی این دستگاه ها نیز تغییر می کند.

دستگاه های ذخیره سازی تصاویر تحت شبکه / آنالوگ XVR
آنالوگ DVR
تحت شبکه NVR
تحت شبکه فضای ابری

پس از بررسی راهنمای خرید دوربین مداربسته داهوا، اگر دوربینی با فناوری تحت شبکه خریداری کرده اید، NVR و XVR و نیز فضای ابری می توانند به عنوان فضای ذخیره سازی در سیستم امنیتی شما به کار بروند؛ اما اگر انتخاب خود را از دوربین های تکنولوژی آنالوگ انجام داده اید، دستگاه DVR گزینه مناسبی به عنوان ضبط کننده تصاویر خواهد بود.

راهنما خرید دوربین داهوا

اشکال ظاهری دوربین

تا اینجا در راهنما خرید دوربین داهوا، درباره برخی از نکاتی که بخشی از فناوری های داهوا بوده و از دید ما پنهان هستند، صحبت کردیم؛ اما دوربین های امنیتی در اشکال ظاهری نیز با یکدیگر متفاوت هستند. بر اساس استفاده از این دوربین ها در فضای داخلی و یا خارجی، می توان مدل های مختلفی از دوربین های این برند را انتخاب کرد. دام، بالت و اسپیددام سه نوع از پرکاربردترین این دوربین ها هستند.

انواع شکل ظاهری دوربین دام
بالت
اسپیددام
فیش آی

دوربین های دام گنبدی شکل بوده و بیشتر در فضاهای داخلی مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرند. بالت نوع دیگری از این دوربین ها است که به شکل استوانه بوده و در محوطه های بیرونی، قابلیت های بهتری از خود نمایش می دهد. دوربین های اسپیددام نیز نوع دیگری از این دوربین ها است که قابلیت چرخش در همه جهات و تا 360 درجه دارد و از این نظر در فروشگاه ها و مکان هایی که وسعت زیادی دارند، بهترین عملکرد را دارد.

اهمیت تنوع در سری ساخت در دوربین مداربسته داهوا

افزایش آگاهی در زمینه تنوع در سری ساخت نیز می‌تواند یکی از نکات خرید دوربین مداربسته داهوا باشد. یکی از ابتکارات جذاب برند داهوا، تنوع در سری های ساخت دوربین های این برند است. این مدل ها، بر اساس امکانات خاص خود و درجه های حافظتی و گواهی های بین المللی، تحت عنوان سری های جذاب مختلف این دوربین در بازار ارائه می شود.

  • Pro
  • Cooper
  • Lite

انواع مختلف سری های این برند هستند که هرکدام، در زمینه تامین امنیت موفق عمل می کنند. در این زمینه می توانید با کارشناسان دوربین مارکت در ارتباط باشید و بهترین گزینه را از میان این مدل ها انتخاب کنید.

فناوری های نوین در راهنمای انتخاب دوربین مداربسته داهوا

شناخت فناوری های نوین داهوا نیز یکی از موارد مهم در راهنمای انتخاب دوربین مداربسته داهوا می باشد. نگاهی به دنیای تکنولوژی های داهوا، دریایی از فناوری های نوین را پیش روی شما قرار خواهد داد. اختصاص بیشتر درآمد این کمپانی به تحقیق و توسعه، سبب پیدایش فناوری های نوین در محصولات این برند شده است.

فناوری WizSense داهوا، WizMind داهوا، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء IOT، ذخیره سازی تصاویر در فضای ابری و بسیاری از تکنولوژی های نوین دیگر، کمک های داهوا به پیشرفت امنیت در جهان بوده اند. در راهنمای خرید دوربین مداربسته داهوا، به نوع تکنولوژی مورد نیاز خود نیز توجه کنید؛ زیرا انطباق شرایط فضا با نوع دوربین، اهمیت زیادی در بهره مندی از مزایای دوربین خواهد داشت.

قابلیت دید در شب

در این بخش یکی از قابلیت های مهم دوربین های این برند چینی را به عنوان راهنما خرید دوربین داهوا را مورد بررسی قرار می دهیم. تاریکی، همواره مانعی در برابر دیدن است؛ این مشکل در دوربین های نظارتی نیز وجود دارد و از این نظر قابلیت جذاب و کاربردی دید در شب طراحی شده است.

این ویژگی، امکان تصویربرداری در شرایط کم نور و حتی تاریکی مطلق را فراهم می کند و به دو دسته دید در شب رنگی و سیاه و سفید تقسیم می شود. اگر به جزئیات رویدادهای فضای خود در هنگام شب احتیاج دارید، این گزینه را در بررسی های خود فراموش نکنید. همچنین اگر می‌خواهد با دوربین دید در شب رنگی داهوا بیشتر آشنا شوید، به صفحه مربوطه آن در دوربین مارکت مراجعه کنید.

خلاقیت، کیفیت و خدمات منحصر به فرد

در راهنمای خرید دوربین مداربسته داهوا خالی از لطف نیست که به خلاقیت و نوآوری، محصولات این برند اشاره کنیم که اصول اولیه این دوربین ها هستند و وقتی در کنار احترام به مشتری و خدمات پس از فروش قرار می گیرد، نوعی از کیفیت خدمات و تجهیزات را در محصولات این برند ایجاد می کند که برخواسته از تکنولوژی و دانش است. نیازسنجی مشتریان و پاسخ به این نیازها با استفاده از راه حل های متنوع، چیزی است که این برند را در میان رقبای خود متمایز می کند.

نکات کلی راهنمای خرید دوربین مدار بسته Dahua

علاوه بر نکات فنی و بررسی ویژگی های دوربین، یک سری از نکات کلی نیز در راهنمای خرید دوربین مدار بسته  Dahuaموثر هستند. اورجینال بودن دوربین، گارانتی معتبر، اطمینان از کیفیت دوربین، مطابقت دوربین و دستگاه ضبط کننده تصاویر، قیمت دوربین و بسیاری دیگر از نکات، در انتخاب موفق این محصولات موثر هستند.

با توجه به اینکه داهوا یک برند خارجی و وارداتی است، اصل بودن دوربین و نمایندگی معتبر داهوا اهمیت بسیار زیادی دارد؛ در نتیجه یکی از مراکز فروش آنلاین و یا حضوری معتبر فروش این تجهیزات را برای خرید بهتر خود انتخاب کنید.

اگر به دنبال این هستید که فضای امن تری را تجربه کنید، در مقاله بهترین دوربین داهوا از دوربین مارکت می توانید بهترین و پرفروش ترین مدل های این دوربین را مشاهده کنید و بر اساس نکاتی که از راهنما خرید دوربین داهوا در خاطر دارید، یکی از این دوربین ها را در فضای خود نصب کنید.

با بهترین قیمت، دوربینی باکیفیت از داهوا داشته باشید!

حال که راهنمای خرید دوربین مداربسته داهوا را مطالع کردید، دید بهتری نسبت به دوربین های کاربردی و باکیفیت این برند دارید. در مجموعه دوربین مارکت می توانید صدها مدل از دوربین های این برند را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر، تهیه کنید. با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *