بلاگ

دوربین مدار بسته فلتی مخفی

دوربین فلتی

دوربین فلتی، دسته ای از دوربین های امنیتی مداربسته با سایز کوچک می باشد که به دلیل شکل ظاهری، بیشتر به عنوان دوربین مخفی مدار بسته فلتی شناخته می شوند. دوربین های امنیتی، گزینه ای برای تامین امنیت در فضاهای مختلف هستند که در سال های اخیر بیشتر از پیش مورد توجه قرار گرفته اند. با طراحی های متفاوت و جذابی که این دوربین ها دارند، محبوبیت زیادی هم در میان مردم در سراسر جهان پیدا کرده اند و افراد بر اساس اهداف و نیازهایشان این دوربین ها را استفاده می کنند.

دوربین مدل فلتی و دیگر دوربین های سایز کوچک، نوعی از این دوربین های امنیتی هستند که برای نظارت و تصویربرداری از محیط در فضاهایی که نیاز به مخفی بودن دوربین است، به کار می روند. اگر شما هم درباره این دوربین ها و مشخصات دوربین فلتی مخفی کنجکاو هستید، این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

در این مطلب به بررسی دوربین مدار بسته فلتی مخفی و زیر مجموعه آن و انواع دوربین مدار بسته کوچک جهت آشنایی هر بیشتر شما کاربران گرامی می پردازیم. همچنین برای دریافت راهنمایی و مشاوره انتخاب انواع دوربین های امنیتی می توانید با ما در دوربین مارکت در تماس باشید.

دوربین مدار بسته فلتی مخفی چیست؟

با توجه به توضیحات مکفی و کامل دوربین مدار بسته در مطالب گذشته بر آن شدیم دوربین مدار بسته فلتی مخفی را با جزییات و کارایی مورد بررسی قرار دهیم. همان گونه که اشاره شد، دوربین مدار بسته به یکی از مهم ترین عوامل فناوری در کنترل جرائم و افزایش ضریب امنیت در جوامع امروزی تبدیل شده است. دوربین مدار بسته کوچک در محل هایی استفاده می گردد که نیاز به عدم دیده شدن دوربین است و امنیت آن محل مورد توجه بیشتری می باشد.

مشاوره و راهنمایی رایگان با شماره ویژه : 91015108-021

دوربین مداربسته کوچک فلتی می تواند به راحتی در محل های متفاوت مانند داخل دیوار بدون دیده شدن نصب شده و نظارت و تصویربرداری از محیط را ارائه کند. این دوربین ها در اشکال و نیز مدل های متفاوتی مانند دوربین فلتی وای فای، دوربین فلتی سیم کارتی طراحی و تولید می شود. در ادامه به معرفی انواع دوربین فلتی می پردازیم تا با شناخت بهتری از این دوربین های جذاب، اقدام به انتخاب آنها نمایید.

انواع دوربین فلتی

معرفی انواع دوربین فلتی

انواع دوربین مدار بسته کوچک:

دوربین فلتی همان طور که بیان کردیم، نوعی از دوربین های مدل کوچک است و به عنوان دوربین های امنیتی مخفی، کاربردهای زیادی را ارائه می کند. با قرار دادن یک دوربین مداربسته فلتی در محیط کار و یا زندگی خود می توانید به راحتی بر فضاهای مورد نیاز خود بدون اینکه افراد دیگر متوجه حضور دوربین باشند، نظارت کنید. این مساله به ویژه برای نظارت بر سالمندان، کودکان و پرستاران کودک از راه دور بسیار کمک کننده می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از این دوربین ها و نیز اطلاع از قیمت دوربین فلتی مخفی و نیز دیگر انواع دوربین های مخفی مانند دوربین لامپی می توانید با کارشناسان دوربین مارکت تماس بگیرید. دوربین مدار بسته فلتی مخفی دارای مدل های گوناگون می باشد که در ذیل به برخی مدل و کارایی آن اشاره می گردد:

دوربین مدار بسته فلتی مخفی:

کوچک ترین دوربین مدار بسته در بازار، دوربین مدار بسته فلتی مخفی می باشد که به صورت وایرلس بوده و این امکان را دارد که در محیط های پوشیده در شرایط مختلف مخفی گردد. دوربین فلتی وای فای، با استفاده از اینترنت مودم، انتقال تصاویر را انجام می دهد و به صورت کاملا مخفی در محیط نصب می گردد.

مشاوره و راهنمایی رایگان با شماره ویژه : 91015108-021

امکانات و کارایی دوربین مدار بسته فلتی مخفی :

1 – این دوربین دارای لنز دو مگاپیکسل و در یک مدل دارای دید در شب محدودی می باشد.

2 – دارای یک باطری کوچک بوده  که در صورت عدم وجود برق تا 2 ساعت دوربین می تواند به کار خود ادامه دهد.

3 – دارای قابلیت ضبط صدا می باشد.

4 – دارای قابلیت ذخیره تصویر بر روی رم MICRO SD تا 64 گیگا بایت معادل 3 روز می باشد.

5 – در صورت وجود مودم اینترنت در محل قابلیت انتقال تصویر بر روی گوشی از طریق اپلکیشن را دارا می باشد.

6 – به عات سایز بسیار کوچک دوربین مدار بسته ، می توان این مدل دوربین را در جاهای مختلف مانند زنگ. ددکتور دود و غیره مخفی نمود.

نصب دوربین مدار بسته فلتی مخفی

طریقه نصب دوربین مدار بسته فلتی مخفی بسیار ساده می باشد و می توان در جاهایی که امکان وجود برق باشد نصب را انجام داد؛ به طور مثال برای کنترل درب واحد منزل می توان آن را در قوطی زنگ درب یا چراغ سقفی قرار داده و امنیت محل را تامین نمود. قیمت دوربین مدار بسته فلتی بسته به مدل های دید در شب و غیر دید در شب متغیر بوده و می توان جهت استعلام قیمت دوربین مدار بسته مخفی فلتی با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

نکات خرید دوربین فلتی

خرید دوربین فلتی، نیازمند دقت به برخی از نکات در هنگام خرید می باشد تا از بروز اشتباه در خرید این دوربین های بسیار کوچک جلوگیری شود.

  • توجه به قانونی بودن نصب دوربین در محل
  • توجه به اصل بودن دوربین مدل فلتی
  • مقایسه قیمت دوربین فلتی مخفی در فروشگاه های مختلف
  • انتخاب یک فروشگاه معتبر و شناخته شده

به این نکات توجه داشته باشید و با مد نظر قرار دادن بودجه خود و اهداف امنیتی، بهترین نوع از دوربین مداربسته فلتی را انتخاب کنید. مدل های متفاوتی از دوربین های سایز کوچک را می توانید در سایت دوربین مارکت مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

دوربین مداربسته کوچک فلتی

مشخصات دوربین فلتی مخفی

دوربین مدار بسته کوچک پین هول :

این دوربین یکی دیگر از انواع کوچکترین دوربین مدار بسته و دوربین مداربسته کوچک فلتی می باشد. این مدل دوربین دارای کیفیت های 1.3 مگا پیکسل و دو مگاپیکسل می باشد و این دوربین دارای دید در شب نبوده و در لوکس (واحد اندازه گیری نور) پایین نور نمی تواند تصویربرداری نماید. این دوربین ها نیاز به دستگاه ضبط دارد تا بتواند تصاویر را بر روی  هارد ذخیره نماید؛ به طور مثال این دوربین ها در آسانسور ها یا اتاق ها قابل نصب می باشند. این مدل دوربین مداربسته به علت عدم ضد آب بودن در محیط های سرپوشیده نصب می گردد.

مشاوره و راهنمایی رایگان با شماره ویژه : 91015108-021

امکانات و کارایی دوربین مدار بسته کوچک پین هول:

1 – این دوربین مدار بسته دارای یک قاب کوچیک 2.5 در 2.5 می باشد

2- انتقال تصویر بر روی دستگاه مرکزی با کابل کواکسیال انجام می شود

3 – دارای قابلیت ضبط صدا می باشد.

4 – دارای دید در شب با تاریکی مطلق نمی باشد.

5 – نصب این دوربین مدار بسته کوچک مانند دیگر دوربین های مدار بسته نیاز به کارشناس نصب دارد.

نصب دوربین مدار بسته کوچک پین هول:

نصب دوربین مدار بسته کوچک پین هول به این روش می باشد که کابل کواکسیال و آداپتور نیاز دارد که با روشن شدن دوربین تصویر به دستگاه مرکزی منتقل می گردد. قیمت دوربین مدار بسته کوچک پین هول با توجه کیفیت تصویر متفاوت می باشد. می توانید جهت استعلام قیمت دوربین مدار بسته مخفی فلتی با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

دوربین مدار بسته کوچک بند انگشتی :

این مدل دوربین هم یکی دیگر از مدل های انواع دوربین مدار بسته کوچک و فلتی می باشد که این دوربین دارای کیفیت های 1.3 مگاپیکسل و 2 مگاپیکسل می باشد. این مدل دارای یک لنز و یک برد و قابلیت دید در شب می باشد که مانند یک شلنگ دارای متراژ متفاوت از 50 سانتی متر به بالا بوده و در محیط های تقریبا پوشیده مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل دوربین مدار بسته در پارکینگ ها، اتاق ها، درب واحد ها و غیره نصب می گردد.

مشاوره و راهنمایی رایگان با شماره ویژه : 91015108-021

امکانات و کارایی دوربین مدار بسته کوچک بند انگشتی :

1 – این دوربین دارای لنز 1.3 و 2 مگا پیکسل می باشد.

2 – دوربین دارای قابلیت انتقال صدا می باشد.

3 – برای ذخیره تصویر نیاز به دستگاه ذخیره سازی تصاویر دارد.

4 – انتقال تصویر دوربین از طریق کابل کواکسیال انجام می شود.

5 – قابلیت دید در شب را دارا می باشد.

نصب دوربین مدار بسته کوچک بند انگشتی :

این دوربین نیاز به دو کابل کواکسیال دارد که یک کابل جهت انتقال تصویر و یک کابل جهت انتقال صدا استفاده می گردد این مدل دوربین نیز با آداپتور 12 ولت دو امپر کار می نماید. قیمت این مدل دوربین مدار بسته کوچک شلنگی با توجه به کیفیت تصویر ومتراژ دارای قیمت های متفاوتی می باشد. و بشتر در محیط های سرپوشیده نصب می گردد.

مدل های دیگری از دوربین مدار بسته کوچک موجود می باشد. که دارای کیفیت های پایین می باشد و کارایی آن توصیه نمی گردد. قیمت کوچکترین دوربین مدار بسته تابعی از کارایی و کیفیت و تصویر دروبین می باشد.

قیمت دوربین فلتی مخفی

قیمت دوربین فلتی مخفی، دغدغه ای برای افرادی است که به دنبال خرید این دوربین ها برای محیط های خود می باشند. برای انتخاب این دوربین ها بهتر است بدون اولویت قرار دادن قیمت، ابتدا به کیفیت تصاویر دوربین، میزان نگهداری شارژ باطری، اصل بودن برند دوربین و نیز قانونی بودن آن توجه داشته باشید تا بتوانید یک خرید موفق را تجربه کنید.

پس از بررسی مشخصات دوربین فلتی مخفی، قیمت این محصول را در نمایندگی و فروشگاه های مختلف بررسی کنید و بهترین نوع از این دوربین ها را با مناسب ترین قیمت انتخاب کنید. با ما در دوربین مارکت در تماس باشید و با مشاوره با کارشناسان بهترین مدل از دوربین مخفی مدار بسته فلتی را انتخاب کنید.

انتخاب دوربین مدار بسته فلتی مخفی و قوانین :

با توجه به توضیح در مورد دوربین مدار بسته کوچک و دوربین مداربسته فلتی مخفی نیاز است به نکاتی در مورد موانع حقوقی آن نیز اشاره نماییم. دوربین مدار بسته جهت حفاظت و امنیت جامعه مورد استفاده قرار می گیرد؛ ولی باید در نظر داشت حریم خصوصی افراد در قانون اجازه نمی دهد که شما به طور مخفیانه از افراد تصویربرداری نمایید و در محل های نصب دوربین باید برچسب نصب دوربین مدار بسته قرار گرفته باشد.

در صورت تصویربرداری مخفی از محل هایی که حریم خصوصی بوده، جرم تلقی می گردد. پس شایسته است جز در مواردی مثل داخل خانه در محیط های دیگر مثل راه پله ها و مغازه ها افراد آگاه به وجود دوربین باشند.

در این مقاله دوربین مدار بسته مخفی فلتی و انواع دوربین مدار بسته کوچک و مدل ها مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای استفاده از آن توضیح داده شد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر درباره انتخاب این دوربین ها می توانید با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید.

گروه دوربین مارکت با سابقه ای ده ساله در زمینه فروش دوربین مدار بسته ، مشاوره ، طراحی ، و اجرا با افتخار آماده ارائه خدمات با گارانتی محصولات جهت اطمینان شما مشتریان گرامی میباشد.

مشاوره و راهنمایی رایگان با شماره ویژه : 91015108-021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *