بلاگ

راهنمای خرید دوربین مداربسته مناسب انبار

دوربین مداربسته انبار کالا

دوربین انبار

بسیاری از مشاغل برای حفظ امنیت خود نیاز به خرید دوربین مدار بسته انبار یا دزدگیر دارند . مخصوصا زمانی که اجناس مهم و با ارزشی در اختیار فرد باشد و آن را در مکانی مثل سوله یا انبار نگهداری کند لازم است به صورت مداوم تحت نظر بهترین دوربین مداربسته برای انبار باشد، چون در اکثر موارد لوازم و وسایل بصورت بسته بندی شده در انبار است و برای شخص سارق ، سرقت خیلی راحت می باشد؛ اما به وسیله ی دوربین مدار بسته انبار می توان نظارت کامل بر تعداد ورودی و خروجی ها نمود. دوربین مداربسته انبار که ویژگی هایی مخصوص برای چنین مکان هایی دارد. دوربین انبار و سوله از اجناس کارخانه ها و شرکت ها محافظت می کند. شما با نصب دوربین مداربسته انبار امنیت سرمایه خود را تامین خواهید کرد.

در این مقاله از دوربین مارکت با ما همراه باشید تا با دوربین مداربسته مناسب برای انبار و سوله آشنا شویم و به آن بیشتر بپردازیم. دغدغه هایی که یک مدیر کارخانه برای سرمایه های موجود در انبار دارد شامل صرفه جویی در هزینه ها ، حفظ تجهیزات و ماندگاری آن ها ، افزایش بهره وری کارکنان، پایش فعالیت و عملکرد کارخانه است و به همین منظور نیاز است تا دوربین سوله و کارخانه در نقاطی مشخص نصب گردد. استفاده و نصب دوربین مداربسته برای سوله علاوه بر حفظ و افزایش امنیت انبار و سوله شما باعث می شود شما بتوانید بر موارد گفته شده نیز نظارت داشته باشید. اگر قصد خرید دوربین مداربسته دارید، می توانید برای دریافت مشاوره و راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته مناسب انبار

دلایلی که نصب دوربین انبار را ضروری می‌کند:

 • شما با نصب دوربین سوله و مناسب انبار کالا از وقوع جرم و حوادثی مانند سرقت و دزدی جلوگیری می کنید یا در صورت وقوع جرم می توانید به راحتی آن شخص را پیدا کنید . برای داشتن بهترین کارایی از دوربین مداربسته برای انبار باید محل نصب دقیق دوربین مدار بسته سوله را بدانید و از افراد با تجربه برای نصب کمک بگیرید که دقیقا دوربین مداربسته سوله  را در چه محلی نصب کنند.
 • تمامی دارایی و سرمایه یک کارخانه و شرکت در انبار یا سوله نگهداری می شود و برای حفظ منابع مالی بهتر است به نصب و خرید دوربین مدار بسته سوله یا انبار بپردازید و از کالا هایی خود در انبار مراقبت کنید .
 • یکی دیگر از دلایلی که نصب  و خرید دوربین سوله و مناسب انبار کالا را الزامی می کند این است که ممکن است در سوله حادثه ی جانی پیش آید و شما میتوانید زمانی که حادثه اتفاق افتاده است را از طریق دوربین مدار بسته سوله مشاهده بفرمایید .

راهنمای خرید دوربین مداربسته مناسب انبار

 

ویژگی های بهترین دوربین برای انبار

این که بهترین دوربین مداربسته برای انبار چه دوربینی و با چه ویژگی های است، تا حد زیادی بستگی به شرایط و نوع کار شما دارد. در ادامه برخی از ویژگی های دوربین مداربسته را با شما مرور میکنیم تا با انطباق آن با شرایط کاریتان بتوانید دوربین مداربسته مناسب انبار و سوله خودتان را پیدا کنید.

 • کنترل از راه دور

شما برای حفظ و نگهداری هر آنچه در انبارتان وجود دارد باید بتوانید بر آن به صورت مستقیم کنترل داشته باشید اما گاهی اوقات امکان این دسترسی مستقیم برای ما وجود ندارد. در این شرایط شما می توانید از طریق دوربین مداربسته انبار آن را از راه دور کنترل کنید . شما می تواند در هر جای دنیا که باشید از طریق دوربین انبار دسترسی کامل به تصاویر زنده انبار داشته باشید و تصاویر به تلفن همراه شما ارسال گردد .

 • رزولوشن بالا

دوربین مداربسته برای انبار و سوله باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و رزولیشن تصویری بالایی داشته باشد . تصاویر با کیفیت باعث می شود شما جزئیات بیشتری را ببینید و این نکته در امنیت یک مکان بی تاثیر نیست بهترین دوربین سوله و انبار ، دوربین مدار بسته با کیفیت 8 مگاپیکسل است .

 • دید درشب

نگهبانان یا مسئول حراست یک کارخانه نمی تواند در تاریکی دید خوبی داشته باشد یا شاید خطری او را تهدید کند، همچنین خطا انسانی جز جدایی ناپذیر دیده بانی ها و نگهبانی ها خصوصا در شب است. به همین دلیل ویژگی دید در شب در ویژگی های دوربین مدار بسته برای انبار و سوله وجود دارد تا شما بتوانید تا چند متر فاصله را در تصاویر و در تاریک ی مطلق مشاهده کنید و چهره افراد را به راحتی و با وضوح کامل ببینید .

 • دوربین ضد انفجار و ضد ضربه

هر انباری هنگام خرید دوربین مداربسته انبار باید ریسک حادثه را در محیط کار خود با توجه به نوع اجناس انبار در نظر بگیر و سپس اقدام به خرید دوربین مناسب انبار کالا نمایید. یکی از ویژگی های بهترین دوربین مداربسته برای انبار و سوله ضد ضربه و ضد انفجار بودن در هر شرایطی است و این باعث می شود در هنگام آتش سوزی یا برخورد ضربه با دوربین به دلیل استاندارد IK تصویر شما ضبط و در نهایت برای شما ارسال گردد .

 • دوربین هوشمند

در محیطی مانند انبار که رفت و آمد در آن زیاد است و امکان سرقت بالاست بهتر است از دوربین مداربسته برای سوله استفاده کنید که بتواند به راحتی چهره و حرکت افراد را تشخیص دهد . این ویژگی کاملا مناسب برای دوربین مداربسته انبار است و می تواند همه چیز را تجزیه و تحلیل کند . شمارش افراد ، تشخیص چهره ، تشخیص حرکت ، تشخیص نفوذ و عبور از خط تعریف شده از ویژگی های یک دوربین هوشمند است که البته در قیمت دوربین مداربسته برای سوله تاثیر دارد. نگهبان سوله یا انبار شما ممکن است به علت خواب آلودگی یا هر دلیل دیگری، هوشیاری 24 ساعته و بدون وقفه یک دوربین مداربسته انبار هوشمند را نداشته باشد.

دوربین مداربسته مناسب سوله و انبار

خرید دوربین مداربسته انبار – تحت شبکه یا آنالوگ

دوربین مداربسته برای انبار دارای مدل های مختلفی است که هر کدام از این مدل ها را با توجه به ویژگی های ظاهری و قابلیت هایشان برای کاربرد های خاصی میتوان استفاده کرد. انتخاب و نصب بهترین دوربین مداربسته برای انبار ها به دلیل اهمیتی که امنیت انبار ها دارد؛ از حساسیت های زیادی برخوردار است و با توجه به فضای آنجا باید همه جوانب را بررسی کنید و سپس اقدام به خرید دوربین مداربسته کنید. در ادامه این مطلب به برسی انواع فناوری ساخت دوربین های مداربسته برای انبار و سوله می پردازیم تا به شما در انتخاب و خرید دوربین مناسب انبار کالا کمک کرده باشیم.

دوربین امنیتی تحت شبکه برای انبار

دوربین تحت شبکه از نظر تکنولوژی ساخت و پروتکل ضبط بهترین دوربین مداربسته برای انبار است. فناوری تحت شبکه به دلیل کیفیت و وضوح تصویر بالایی که دارد بسیار پرطرفدار است. اما این کیفیت تصور در قیمت دوربین مداربسته نیز تاثیر دارد و باعث شده قیمت این دسته از دوربین ها نسبت به دیگر مدل ها بیشتر باشد. نصب دوربین های تحت شبکه در مکان های بزرگ مثل کارخانه ها و انبار ها و سوله ها ممکن است هزینه بسیار زیادی برای شما داشته باشد. بنابراین می توانید از این دوربین ها در نقاط حساس انبار یا سوه استفاده کنید و در دیگر نقاط انبار از مدل های ارزان تر استفاده کنید. علاوه بر کیفیت بالای تصاویر دوربین های تحت شبکه، شما می توانید این تصاویر و فیلم ها را به صورت آنلاین بر روی سیستم یا تلفن همراه خود داشته باشید. و با خرید دوربین مداربسته انبار تحت شبکه، در هر زمان و مکانی انبار خود را چک کنید. برندهای بزرگ زیادی مانند دوربین مدار بسته هایک ویژن، این دوربین های با کیفیت را برای انبار و سول تولید می کنند.

مزایای دوربین مداربسته تحت شبکه برای انبار

از مزایای دوربین مداربسته انبار مدل تحت شبکه می توان به این موارد اشاره کرد:

 • کیفیت بالای تصویر
 • هوشمندی
 • امنیت بالا
 • قابلیت زوم همراه با حفظ کیفیت
 • امکان اتصال از طریق وای فای ( در برخی از مدل ها )
 • کاهش هزینه ها در کابل کشی ها

معایب دوربین های تحت شبکه

از معایب دوربین های تحت شبکه می توان به این موارد اشاره کرد:

 • قیمت بالاتر نسبت به دیگر مدل ها
 • پهنای باند محدود

دوربین انبار

دوربین مداربسته برای انبار مدل  آنالوگ

از بزرگ ترین مزیت های دوربین های مداربسته آنالوگ قیمت پایین آنهاست. که البته به عنوان دوربین مداربسته برای انبار به اندازه کافی مناسب نیست. این دوربین ها نسبت به سایر مدل هایی که در بازار هستند از قیمت پایین تری برخوردار هستند البته دلیلی این پایین بودن قیمت امکانات و تکنولوژی هایی است که این دسته از دوربین ها ندارند!

دوربین های آنالوگ نسبت به دوربین های تحت شبکه از کیفیت و وضوح تصویر پایین تری برخوردار هستند و در برخی موارد مثل ثبت و ضبط حرکات یک شی متحرک نمیتوانند به خوبی عمل کنند و تصاویر واضح نیست. از طرفی دیگر برخی از مدل های دوربین های آنالوگ نیاز به سیم کشی و کابل کشی های پیچیده دارند که در محیط های بزرگ مثل انبار ها و سوله ها ممکن است بسیار هزینه بر باشد. بنابراین پیشنهاد دوربین مارکت جهت دوربین مداربسته برای انبار، نوع ip یا همان تحت شبکه است.

مزایا و معایب دوربین های مداربسته انبار نوع آنالوگ:

در ادامه بررسی دوربین مناسب برای انبار و سوله و دوربین های مداربسته آنالوگ به مزایا و معایب آن میرسیم. از مزایا و معایب این دوربین ها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • قیمت پایین دوربین های آنالوگ
 • آسان بودن نصب این دوربین ها در مقایسه با دیگر مدل ها
 • پایین بودن کیفیت و وضوح تصویر
 • نویز داشتن
 • هزینه های زیاد کابل کشی

نتیجه گیری…

امیدواریم با خواندن این مطلب اطلاعات مفیدی درخصوص خرید دوربین مداربسته انبار کسب کرده باشید. ما در دوربین مارکت با ارائه آرشیو کاملی از دوربین های مداربسته به شما را در انتخاب دوربین مناسب برای انبار و سوله کمک کرده و مفتخریم که بهترین قیمت دوربین مداربسته برای سوله را با بهترین کیفیت و از بهترین برند های دوربین مداربسته موجود در بازار ایران همچون داهوا و هایک ویژن در اختیار صاحبین کسب و کار ها قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *