نمایش 1–30 از 47 نتیجه

دوربین مدار بسته داهوا HFW2431TP-ZS-S2

6,350,000 تومان
افزودن به سبد خرید

دوربین مدار بسته دید در شب

همانطور که از نام دوربین مداربسته دید در شب (دوربین IR) مشخص است، بهترین وسیله برای محافظت در زمان تاریکی و شب می باشد. دید در شب بودن یک ویژگی است که می تواند در هر نوع دوربینی باشد. دوربین دید در شب از هر نوعی به طور ساده در عدم وجود روشنایی و هوای تاریک تا مسافتی که در دوربین تعریف شده را تحت پوشش خود قرار می دهد و چهره و اجسام را تشخیص می دهد.

واژه  IR Infered به معنای طیف مادون قرمز است. دوربین مدار بسته دید در شب IR از طریق LED های مادون قرمز، محیط اطراف خود را روشن کرده و امکان تصویر برداری در شب را فراهم می آورد. امواج مادون قرمز به بخشی از طیف امواج که به وسیله چشم انسان قابل رویت نیستند گفته می شود؛ اما به وسیله سنسورهای تصویر دوربین ها قابل شناسایی هستند. از این طریق دوربین های دید در شب می توانند بدون به وجود آوردن نور مرئی، محیط اطراف خود را روشن کنند. برای داشتن اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید دوربین مدار بسته دید در شب و قیمت دوربین مدار بسته دید در شب در ادامه همراه ما باشید.

دوربین دید در شب

ویژگی های دوربین مداربسته دید در شب

بهتر است قبل از بررسی ویژگی های این دوربین مداربسته دید در شب، در ابتدا با طرز کار این نگهبان‌های همیشه بیدار آشنا شوید:

دوربین مدار بسته دید در شب دقیقا مانند چشم انسان عمل می کند و در صورتی که جسم، نوری را منعکس کند آن را می‌بیند. دوربین مداربسته دید در شب، نور را از طریق LED به اجسام وارد کرده و از این طریق آن‌ها را مشاهده می کند. امواج فروسرخی که از توسط دوربین مدار بسته دید در شب با جسم برخورد می کنند، موجب گرم شدن جسم می‌شود (چه جاندار چه بی جان) و در نهایت با دوربین دید در شب قابل مشاهده می شود.

ویژگی های دوربین مداربسته دید در شب:

 • نور امواج مادون قرمز توسط انسان قابل مشاهده نیست ولی برای دوربین مدار بسته دید در شب قابل مشاهده است به همین دلیل می‌تواند به راحتی اجسام را از چند متری تشخیص دهد.
 • IR Range به برد دوربین دید در شب گفته می شود که به دو عامل بستگی دارد. عامل اول قدرت نور LED مادون قرمز دوربین مداربسته دید در شب و عامل دوم میزان حساسیت چیپ تصویر به نور می باشد.
 • طبیعتا هر چه LED های اشعه فروسرخ دوربین دید در شب قوی تر باشند، نور بیشتری را تولید می‌کنند و محیط را بیشتر روشن می‌کنند و در نهایت برد دوربین مدار بسته دید در شب افزایش می‌یابد. در اثر عامل دوم نیز، هر چه چیپ دوربین دید در شب حساس تر باشد، می‌تواند برد دید در شب دوربین را افزایش دهد.
 • قابلیت دید در شب که در دوربین های مختلف، به گونه ی متفاوتی مشاهده می شود؛ در انواع مختلف دوربین ها اعم از دوربین مدار بسته دام و بالت نیز وجود دارد. از آن جایی که دوربین های دام بیشتر در فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند، قابلیت دید در شبی در آن ها در فضاهای تاریک مانند شب ها یا زمان هایی که برق نیست، بسیار کاربرد دارد.
 • دوربین مدار بسته بالت برای نصب در فضاهای بیرونی گزینه مناسب‌تری است؛ این دوربین‌ها در کنار قابلیت دید در شب، می توانند در تاریکی شب و نواحی کم نور، کارکرد خوبی را از خود ارائه دهند.

دوربین مداربسته IR

مزایای دوربین مداربسته دید در شب

 • هزینه پایین خرید دوربین مداربسته دید در شب:

دوربین دید در شب هزینه زیادی ندارد و تقریبا همه دوربین های مداربسته قابلیت دید در شب را دارند. همانطور که گفته شد، در محیط هایی که بسیار تاریک اند، دوربین مدار بسته دید در شب کاربرد بسیاری دارد و می تواند به راحتی و در تاریکی با درصد بالا، اجسام را تشخیص دهد.

 • نگهبانی 24 ساعته استخدام کنید:

با تهیه‌ی دوربین IR، در واقع نگهبانی 24 ساعته برای افزایش امنیت منطقه مورد نظر خود استخدام می‌کنید که در تمام طول شب نیز بیدار است و امنیت شما را تضمین می‌کند.

 • سادگی عملکرد دوربین مدار بسته IR:

دوربین مداربسته دید در شب، سیستم پیچیده ای ندارد و تنها فرق آن با دیگر دوربین ها وجود LED است که هزینه زیادی هم ندارد.

 • ارائه تصویر رنگی در شب:

دوربین مداربسته دید در شب می تواند تصویر رنگی نیز ارائه دهد که از جمله تکنولوژی های جدید در جهان محسوب می شود. برای بررسی دقیق انواع دوربین دید در شب رنگی به صفحه مربوطه آن در دوربین مارکت مراجعه کنید.

معایب دوربین مدار بسته دید در شب

 • محدودیت در پوشش دهی در دوربین IR: دوربین دید در شب ممکن است پوشش دهی محدودی نسبت به نور مرئی داشته باشد و نتواند اجسام را از پشت شیشه تشخیص دهد.
 • محدودیت در رنگی کردن تصاویر: دوربین مداربسته دید در شب گاهی نمی تواند تصویر را به صورت رنگی نشان دهد و آن را سیاه و سفید ارائه می دهد؛ البته با خرید دوربین مدار بسته دید در شب با جدیدترین تکنولوژی های «رنگی» می‌توانید احتمال نمایش تصاویر سیاه‌وسفید را به حداقل برسانید.

خرید و قیمت دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین دید در شب از جمله دوربین های مداربسته کاربردی است؛ بنابراین قیمت دوربین مدار بسته دید در شب با توجه به کاربردش مقرون به صرفه می‌باشد؛ به همین دلیل، خریداران بسیاری دارد و تقریبا همه افراد برای خرید دوربین مدار بسته دید در شب اقدام می‌کنند.

از آنجایی که دوربین دید در شب در همه جا کاربری است و در تاریکی به راحتی تصویر برداری می کند، خرید دوربین مداربسته دید در شب برای اکثر مردم و حفظ امنیت در شب الزامی است. قیمت دوربین دید در شب با توجه به کاربردی که دارد بسیار مناسب است و همچنین قیمت آن، بستگی به برند آن دارد.

دوربین مداربسته دید در شب

برخی از برند های به نام و مشهور در این حوزه دوربین مداربسته دید در شب، قیمت دوربین مداربسته دید در شب را با توجه به دیگر قابلیت ها، تعیین می‌کنند و همین باعث می شود تا اکثر افراد از خرید دوربین مدار بسته دید در شب خودداری نمایند. برای خرید دوربین مداربسته دید در شب لازم است بدانید، قیمت دوربین دید در شب بسیار مناسب و به صرفه است پس در هنگام خرید دوربین مداربسته دید در شب نگران نباشید. از این رو اکثر دوربین های دید در شب موجود در دوربین مارکت، در دسته دوربین مدار بسته ارزان نیز جای گرفته اند.

انواع دوربین مداربسته دید در شب

به جز دوربین IR، دوربین های دید در شب که قابلیت نمایش تصاویر رنگی در طول شب را دارند، خود به دو نوع تقسیم می‎شوند؛ که عبارت‌اند از:

 1. دوربین استارلایت: این نوع دوربین مداربسته دید در شب، با جدیدترین تکنولوژی تولید تصاویر رنگی در تاریکی، قادر هستند تا در طول شب تصاویر تماما رنگی را به کاربر ارائه دهند. برای بررسی جزئی‌تر و دقیق‌تر این دوربین‌ها می‌توانید به صفحه مربوط به دوربین استارلایت مراجعه کنید.

دوربین وارم‌لایت: این نوع دوربین ها، با کمک LED هایی که در اطراف دوربین تعبیه شده است، می تواند در طول شب تصاویر رنگی را به کاربر ارائه دهد. خرید دوربین مدار بسته دید در شب در این نوع، هزینه‌ی کمتری نسبت به نوع استارلایت ها دارد، اما دقت آن پایین‌‎تر است. برای بررسی جزئی مزایا معایب این نوع دوربین ها، به صفحه مربوط به دوربین وارم‌لایت مراجعه کنید.