نمایش دادن همه 7 نتیجه

دستگاه تحت شبکه NVR داهوا

دستگاه تحت شبکه NVR داهوا نوعی سرور و یک برنامه نرم ‌افزاری برای ضبط تصاویر دیجیتال بر روی دیسک درایو، فلش درایو، حافظه SD و تجهیزات ذخیره اطلاعات است و برای ذخیره سازی تصاویر دوربین تحت شبکه داهوا به کار می رود. دستگاه NVR داهوا عموماً فاقد یک سخت افزار ضبط است اما نرم‌ افزار معمولاً بر روی یک سخت افزار خاص با یک سیستم عامل اجرا می‌شود. معمولا برای افزایش کارایی و ثبات دستگاه از لینوکس یا ویندوز استاندارد به عنوان سیستم عامل دستگاه استفاده می‌شود. از دستگاه تحت شبکه داهوا معمولاً در دوربین مدار بسته داهوا از نوع تحت شبکه استفاده می‌شود. با ما همراه باشید تا برای خرید ان وی آر داهوا اطلاعات کافی داشته باشید و قیمت NVR داهوا را نیز بررسی کنید.

ویژگی های دستگاه NVR داهوا

داهوا بزرگترین شرکت تولید کننده ان وی آر داهوا است و به اکثر خریداران، خرید دستگاه تحت شبکه داهوا برای ضبط ویدئویی دوربین مدار بسته توصیه می گردد. برای خرید NVR داهوا باید اطلاعاتی در رابطه با نوع کارکرد آن داشته باشید. می توان گفت وظیفه یک دستگاه تحت شبکه داهوا ضبط تصاویر ارسالی از دوربین های تحت شبکه است و می توان از طریق NVR داهوا پخش زنده و یا تکرار تصاویر را تماشا کرد. دستگاه ان وی آر داهوا می تواند ویژگی های تصاویر اعم از روشنایی و رنگ را به صورت دلخواه شما تنظیم کند. همچنین در صورتی که دستگاه ان وی آر داهوا از تکنولوژی POE بهره برده باشد می تواند به دوربین مداربسته تا حدودی برق رسانی کند. تشخیص چهره، نقشه گرمایی و پردازش تصاویر هم به عهده دستگاه تحت شبکه داهوا است. از طریق دستگاه NVR داهوا می توانید ذخیره سازی را به صورت های مختلف انجام دهید.

در خرید دستگاه تحت شبکه داهوا باید برخی از خصوصیات آن را بدانید و با توجه به این خصوصیات آن را انتخاب کنید. اولین ویژگی این دستگاه تعداد کانال های آن است و دستگاه NVR داهوا بر اساس تعداد کانال ها تقسیم بندی می شود. معمولا دستگاه های 4 کانال، 8 کانال، 16 کانال، 32 کانال و 64 کانال در بازار موجودند و در شرکت داهوا تولید می شوند. برای مکان هایی با دوربین های زیاد نیز از دستگاه تحت شبکه داهوا 128 کانال و 256 کانال استفاده می شود. دستگاه ان وی آر داهوا رزولیشن های مختلفی را ارائه می دهد. باید در خرید دستگاه تحت شبکه داهوا دقت داشته باشید که با توجه به تعداد کانال ها هر یک کیفیت متفاوتی دارد و می توان دو دستگاه 4 کانال با کفیت های متفاوت خریداری کرد. دستگاه ان وی آر داهوا دارای هارد است و می تواند از هارد با ظرفیت های مختلف و تعداد مختلف پشتیبانی کند. همچنین برای خروجی تصاویر کیفیت های مختلفی را ارائه می دهد و تصاویر را به صورت فشرده در حجم های مختلف ارسال می کند. ویژگی های نام برده در قیمت ان وی آر داهوا تاثیر گذارند و همین موجب تفاوت قیمت دستگاه تحت شبکه داهوا می شود.

این دستگاه های ذخیره سازی مانند دستگاه NVR داهوا و نیز دستگاه XVR داهوا، یکی از تجهیزات تکمیل کننده سیستم امنیتی هستند که نقش مهمی در پیشگیری از جرم و دستگیری مجرمان با نگه داری از تصاویر دوربین دارند.

پورت POE در دستگاه ان وی آر داهوا

در برخی از دستگاه های ان وی آر داهوا از پورت poe استفاده شده است. پورت POE امکان تغذیه از طریق کابل تصویر را برای دوربین مداربسته فرآهم می کند. به همین دلیل نیازی به منبع تغذیه برای همه دوربین ها نیست و برق دوربین مدار بسته از طریق پورت فراهم می شود. قیمت ان وی آر داهوا با توجه به این قابلیت ها افزایش میابد و باید در هنگام خرید دستگاه تحت شبکه به این قابلیت ها توجه داشته باشید.

خرید دستگاه تحت شبکه داهوا

برای خرید دستگاه تحت شبکه داهوا لازم است اطلاعاتی در رابطه با آن داشته باشید. قیمت ان وی آر داهوا یکی از مهم ترین معیار های خرید ان وی آر است و باید برای اطلاع از قیمت دستگاه تحت شبکه داهوا یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا به قسمت بالا مراجعه فرمایید. دوربین مارکت بهترین سیستم های امنیتی را به مخاطبان و خریداران خود ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت دستگاه تحت شبکه و خرید دوربین مدار بسته با کیفیت و گارانتی مطمئن با دوربین مارکت در ارتباط باشید!