بلاگ

نصب دوربین مدار بسته

آموزش نصب دوربین مداربسته 0000560_810

دوربین مارکت علاوه بر فروش دوربین مدار بسته خدمات نصب دوربین مدار بسته و راه اندازی آن را نیز با استفاده از کارشناسان و نصابان مجرب دوربین مدار بسته انجام می دهد . اگر از سایت دوربین مارکت و یا هر جای دیگری دوربین مداربسته خریداری کرده اید و نیاز به نصاب دوربین مدار بسته دارید میتوانید با شماره تلفن شرکت 02191015108 تماس حاصل فرمایید و درخواست نصاب دوربین مدار بسته خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان نصب ما در اسرع وقت جهت انجام امور نصب دوربین مدار بسته به محل مورد نظر شما مراجعه کنند .

هزینه نصب دوربین مدار بسته

قیمت نصب دوربین مدار بسته وابسته به عوامل مختلفی است که در این جا برخی از آن ها را ذکر میکنیم

  1.         نوع دوربین مدار بسته : قیمت نصب با توجه به نوع دوربین مدار بسته متفاوت است و نصب پکیج دوربین مدار بسته آنالوگ و AHD  شامل هزینه کمتری نسبت به نصب پکیج دوربین مدار بسته تحت شبکه IP میشود
  2.        محل نصب دوربین مداربسته : قیمت نصب دوربین مدار بسته با توجه به محیط نصب اعم از خانه ، پارکینگ ، کارخانه ، شرکت و … به توجه به سختی نصب و ارتفاع دوربین مداربسته متفاوت میباشد .
  3.        میزان کابل کشی : یکی از مهم ترین فاکتور های که در هزینه نصب دوربین مداربسته تاثیر گذار است میزان کابل کشی میباشد با توجه به اینکه هزینه کابل کشی بر اساس متراژ محاسبه میشود میزان کابل کشی تاثیر مستقیمی در قیمت نصب دوربین مداربسته دارد.
  4.        نوع کابل کشی : با توجه به محیط نصب دوربین مداربسته روش های مختلفی برای سیم کشی دوربین مدار بسته وجو دارد مانند : کابل کشی از طریق داکت ، کابل کشی از طریق سینی ، کابل کشی از طریق لوله ، کابل کشی از طریق بست و … که میتواند در هزینه نصب دوربین مدار بسته تاثیر گذار باشد .

نصب دوربین مدار بسته

 

آموزش نصب دوربین مدار بسته

دوربین مارکت با توجه به اصول مشتری مداری سعی میکند هزینه کمتری به مشتریان خود تحمیل کند از این رو اگر علاقه دارید و به اصطلاح کمی دست به آچار باشید نیازی نیست هزینه ای برای نصب دوربین مداربسته پرداخت کنید .

اگر از دوربین مارکت خرید سیستم دوربین مدار بسته خود را انجام داده اید میتوانید با کارشناسان ما با شماره 02191015108 تماس بگیرید و درخواست نصب رایگان دوربین مدار بسته بدهید در این حالت کارشناسان ما تنظیمات نرم افزاری دوربین ها و دستگاه ضبط کننده DVR را انجام میدهند و آموزش نصب فیزیکی و سخت افزاری دوربین مدار بسته را از طریق تماس تلفنی یا تماس تصویری به شما میدهند و شما را لحظه به لحظه تا نصب و راه اندازی کامل دوربین مدار بسته همراهی و کمک میکنند . همچین اگر برای حرفه شغلی خود تمایل به آموزش نصب دوربین مدار بسته دارید میتواند با ما تماس بگیرید و درخواست کارآموزی نصب دوربین مداربسته بدهید لازم به ذکر است که دوره های کارآموزی ما کاملا رایگان است و شما توسط کارشناسان  مجرب ما در محیط نصب واقعی آموزش می بینید.

نصب دوربین مدار بسته

پس نگران نصب دوربین مدار بسته خود نباشید با خیال راحت از دوربین مارکت خرید کنید و درخواست نصب و یا آموزش نصب خود را با همکاران ما از طریق شماره تلفن 02191015108 و یا چت سایت در میان بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *