نمایش دادن همه 8 نتیجه

دستگاه تحت شبکه هایک ویژن

 

دستگاه تحت شبکه هایک ویژن جهت ضبط و نمایش تصاویر دوربین تحت شبکه هایک ویژن مورد استفاده قرار میگیرد که به آن دستگاه nvr هایک ویژن می گویند. دستگاه تحت شبکه هایک ویژن را متناسب با دوربین خود باید انتخاب کنید یعنی اگر دوربین های شما 8 مگاپیکسلی می باشد باید دستگاه تحت شبکه هایک ویژن 8 مگاپیکسی انتخاب کنید که تصاویر را بتوانید برای روی آن مشاهده و ذخیره سازی کنید . در حال حاضر دستگاه تحت شبکه هایک ویژن موجود در بازار دارای ۴، ۸، ۱۶، ۳۲، ۶۴، ۱۲۵و ۲۵۶ کانال می باشد و شما می بایست با توجه به تعداد دوربین خود دستگاه ان وی آر را انتخاب نمایید . یعنی اگر تعداد 10 عدد دوربین تحت شبکه دارید نمی توانید از دستگاه NVR  8 کانال استفاده کنید و می بایست دستگاه تحت شبکه هایک ویژن 16 کانال تهیه کنید .

نکاتی که قبل از خرید دستگاه XVR هایک ویژن حتما باید بدانیم  

پارامترهای زیادی درقیمت گذاری دستگاه تحت شبکه هایک ویژن دخیل هستند که قبل از خرید دستگاه تحت شبکه هایک ویژن باید به آنها توجه داشته باشید و در ادامه به بعضی از آنها می پردازیم  :

 

  •          تعداد کانال دستگاه ان وی آر هایک ویژن : همان طور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد باید بنا به تعداد دوربین های مورد نیازتان ، دستگاه با تعداد کانال ورودی متناسب با تعداد دوربین هایتان انتخاب نمایید . هرچه تعداد کانال ها بالاتر می رود به مراتب قیمت دستگاه تحت شبکه هایک ویژن بالا تر میرود .
  •          رزولیشن قابل ساپورت دستگاه Nvr هایک ویژن : با توجه به کیفیت دوربین مداربسته خود می بایست دستگاه ان وی آر که بتواند آن رزولوشن را ساپورت کند را انتخاب کنید . هر چه رزولیشن دستگاه بالاتر رود ، قیمت دستگاه تحت شبکه هایک ویژن بالا میرود .
  •         پهنای باند دستگاه تحت شبکه هایک ویژن : یکی از موضاعاتی که در قیمت گذاری دستگاه ان وی آر هایک ویژن مهم میباشد مقدار پهنای آن است . هر دوربین هایک ویژن با توجه به کیفیت تصویر خود مقداری پهنای باند را اشغال می کند با توجه به این نکته باید قبل خرید دستگاه تحت شبکه هایک ویژن به این نکته توجه کنید که دستگاه ان وی آر تا چه پهنای باندی ساپورت میکند .
  •          تعداد هارد های قابل پشتیبانی دستگاهان وی آر هایک ویژن : دستگاه تحت شبکه هایک ویژن مدل های مختلفی دارد که از نظر پشتیبانی از هارد دیسک به مدل های ( تک هارد ، دو هارد ، چهار هارد و هشت هارد ) تقسیم می شود و هرچه تعداد ساپورت از هارد دیسک بالاتر باشد قیمت دستگاه nvr بالاتر میرود .
  •          قابلیت Face detection دستگاه تحت شبکه هایک ویژن : یکی از ویژگی های دیگر دستگاه NVR هایک ویژن فیس دتکشن می باشد که اگر شخصی از جلوی دوربین مدار بسته عبور کند از آن شخص عکس گرفته و داخل هارد دیسک ذخیره سازی می کند . دستگاهایی که این قابلیت را ساپورت می کنند قیمت بالاتری دارد و قیمت NVR هایک ویژن بر اساس قابلیت های موجود در آن در دوربین مارکت ذکر شده است. برای خرید دستگاه تحت شبکه هایک ویژن و مشاهده  قیمت ان وی آر هایک ویژن به قسمت بالا مراجعه فرمایید.
  •          قابلیت POE : یک سری از دستگاه ان وی آر هایک ویژن دارای پورت های POE  هستند که علاوه بر انتقال تصویر برق دوربین را تامین می کند و نیازی به سوییچ مجازا نیست و از همان دستگاه برق دوربین ها نیز تامین می شود .

برای خرید ان وی آر هایک ویژن باید اطلاعات کافی داشته باشید. برخی از افراد داشتن اطلاعات خرید NVR هایک ویژن و قیمت دستگاه تحت شبکه هایک ویژن در سایت را قبول ندارند و به صورت حضوری و یا تلفنی راحت ترند. این امکان نیز برای داشتن قیمت NVR هایک ویژن برای مخاطبان فراهم شده و می توانید برای خرید NVR هایک ویژن به صورت تلفنی و حضوری مراجعه فرمایید. چه قصد خرید دستگاه تحت شبکه هایک ویژن را دارید و چه به دنبال انتخاب دستگاه XVR هایک ویژن هستید، در مجموعه دوربین ماکت می توانید مدل های متنوعی از این محصولات را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.