نمایش دادن همه 8 نتیجه

دستگاه آنالوگ هایک ویژن

دستگاه آنالوگ هایک ویژن جهت ضبط و مانیتورینگ دوربین های توربو اچ دی هایک ویژن مورد استفاده قرار میگرد ، که به انحصار با آن دستگاه دی وی آر هایک ویژن نیز گفته می شود. دستگاه آنالوگ هایک ویژن اطلاعات را از طریق کابل کواکسیال دریافت میکند. دستگاه dvr هایک ویژن از نظر تعداد کانال ورودی به (4،8،16،32،64،128) تقسیم می شوند و شما می بایست با توجه به تعداد دوربین خود دستگاه آنالوگ هایک ویژن را انتخاب نمایید . یعنی اگر تعداد 10 عدد دوربین آنالوگ دارید نمیتوانید از دستگاه dvr هایک ویژن 8 کانال استفاده کنید و می بایست دستگاه 16 کانال تهیه کنید. با ما همراه باشید تا برای خرید دستگاه آنالوگ هایک ویژن، اطلاعات کافی را دریافت کنید همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت XVR هایک ویژن می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

موضوع مهم دیگر که باید به آن توجه کنید تطابق رزولیشن میان دوربین ها و دستگاه دی وی آر هایک ویژن می باشد یعنی اگر از دوربین 5 مگا پیکسلی استفاده میکند حتما باید دستگاه آنالوگ هایک ویژن را انتخاب کنید که توانایی نمایش و ضبط رزولیشن 5 مگاپیکسل را دارا باشد. همین قابلیت ها موجب افزایش قیمت DVR هایک ویژن می شود.

دستگاه دی وی آر هایک ویژن  به سه نوع HQHI  ، HGHI ، HUHI تقسیم می شوند که در ادامه به هر یک از آنها به طور مفصل مپردازیم .

تفاوت سه نوع دستگاه آنالوگ هایک ویژن ( HQHI،HGHI  ،HUHI )

دستگاه dvr هایک ویژن سری HQHI توانایی ساپورت دوربین های یک مگاپیکسل را دارند و دستگاه دی وی آر هایک ویژن
سری HQHI توانایی ساپورت های دوربین های یک و دو مگاپیکسل را دارا می باشد و دستگاه xvr هایک ویژن سری HUHI علاوه بر دوربین مدار بسته های یک مگاپیکسل و 2 مگاپیکسل می تواند دوربین های پنج مگاپیکسل را ساپورت کند .

هر سه سری دستگاه آنالوگ هایک ویژن توانایی ضبط بر روی هارد دیسک را دارا می باشد که با توجه به تعداد ورودی تصاویر تعداد هارد هر دستگاه xvr هایک ویژن متفاوت است که هر کدام از اسلت های هارد توانایی متصل شدن هارد با ظرفیت 3 ترا بایت را دارا می باشد . قیمت دستگاه آنالوگ هایک ویژن در هر سه نوع آن متفاوت است و هر یک مشخصات و قابلیت های مجزا دارند. برای خرید دی وی آر هایک ویژن از هر سه نوع که می خواهید به قسمت بالا مراجعه و محصول مورد نیاز را انتخاب کنید در صورت نیاز به مشاوره بیشتر در خرید دستگاه آنالوگ هایک ویژن با دوربین مارکت تماس حاصل فرمایید.

 

عواملی در قیمت دستگاه آنالوگ هایک ویژن تاثیر گذارند :

  •          تعداد کانال ورودی : تعداد کانال های ورودی دستگاه dvr هایک ویژن به ترتیب (4،8،16،32،64،128) می باشد که هرچه کانال ورودی دستگاه بالاتر رود قیمت دستگاه آنالوگ هایک ویژن نیز بالا می رود .
  •          رزولیشن تصویر : دستگاه xvr هایک ویژن توانایی ساپورت دوربین های (1،2،5) مگاپیکسل هستند که هر چه رزولیشن تصویر بالاتری را ساپورت کند قیمت دستگاه آنالوگ هایک ویژن بالا تر می رود .
  •          تعداد هارد : هر چه تعداد کانال دستگاه xvr هایک ویژن بالا تر می رود  تعداد هارد دیسک های دستگاه نیز بالا تر می رود دستگاه دی وی آر هایک ویژن که دارای تعداد ورودی هارد دیسک بیشتری داشته باشد قیمت آن نسبت به بقیه دستگاه های مشابه بالا تر است . قیمت دی وی آر هایک ویژن نیز با توجه به هارد های موجود آن می تواند متغیر باشد و شما باید در هنگام خرید DVR هایک ویژن به این ویژگی ها توجه داشته باشید.

 همه موارد ذکر شده در قیمت دی وی آر هایک ویژن تاثیرگذار اند. هر چه قابلیت یک دستگاه آنالوگ هایک ویژن بیشتر باشد، قیمت DVR هایک ویژن نیز بیشتر است.

نکاتی که قبل از خرید دستگاه آنالوگ هایک ویژن  باید به آن ها توجه شود :

  1.       حتما با توجه به تعداد دوربین هایی که مد نظر است دستگاه دی وی آر هایک ویژن  را انتخاب نمایید  و به خرید XVR هایک ویژن بپردازید. 
  2.       با توجه به  رزولیشن تصویر دوربین مدار بسته هایک ویژن خود دستگاه به خرید دستگاه دی وی آر هایک ویژن بپردازید.