نمایش دادن همه 8 نتیجه

دستگاه دی وی آر هایک ویژن، نوعی از دستگاه های ضبط کننده تصاویر دوربین می باشد که برای ذخیره سازی تصاویر دوربین مدار بسته امنیتی برند هایک ویژن با فناوری آنالوگ به کار می رود. دوربین های امنیتی که راه حل گسترده دنیای امروز برای تامین امنیت می باشند، امکانات جذاب و مهم زیادی را برای کاربران به دنبال دارند و تجهیزات جانبی زیادی نیز دارند که در این راستا به این دوربین ها در زمینه تامین امنیت کمک می کنند. دی وی ار هایک ویژن یکی از این تجهیزات جانبی است که نقش مهمی در ارائه تصاویر خروجی دوربین بر عهده دارد.

اگر شما هم قصد خرید دستگاه دی وی آر هایک ویژن را دارید، آشنایی با این دستگاه پرکاربرد و نیز نکاتی برای خرید این دوربین ها را در ادامه این مطلب دنبال کنید. هم چنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان، مجموعه دوربین مارکت تماس بگیرید.

خرید dvr هایک ویژن

دستگاه آنالوگ هایک ویژن

دستگاه آنالوگ هایک ویژن جهت ضبط و مانیتورینگ دوربین های توربو اچ دی هایک ویژن مورد استفاده قرار میگیرد؛ که به انحصار به آن دستگاه دی وی آر هایک ویژن نیز گفته می شود. دستگاه آنالوگ هایک ویژن اطلاعات را از طریق کابل کواکسیال دریافت میکند. دستگاه dvr هایک ویژن از نظر تعداد کانال ورودی به (4،8،16،32،64،128) تقسیم می شوند و شما می بایست با توجه به تعداد دوربین خود دستگاه آنالوگ هایک ویژن را انتخاب نمایید؛

یعنی اگر تعداد 10 عدد دوربین آنالوگ هایک ویژن دارید نمیتوانید از دستگاه dvr هایک ویژن 8 کانال استفاده کنید و می بایست دستگاه 16 کانال تهیه کنید. با ما همراه باشید تا برای خرید دستگاه آنالوگ هایک ویژن، اطلاعات کافی را دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت XVR هایک ویژن می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

موضوع مهم دیگر که باید به آن توجه کنید، تطابق رزولشن میان دوربین ها و دستگاه دی وی آر هایک ویژن می باشد؛ یعنی اگر از دوربین 5 مگا پیکسلی استفاده میکند، حتما باید دستگاه آنالوگ هایک ویژن را انتخاب کنید که توانایی نمایش و ضبط رزولشن 5 مگاپیکسل را دارا باشد.

همین قابلیت ها موجب افزایش قیمت DVR هایک ویژن می شود که با توجه به امکاناتی که ارائه می کند، مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. دستگاه دی وی آر هایک ویژن  به سه نوع HQHI  ، HGHI ، HUHI تقسیم می شوند که در ادامه به هر یک از آنها به طور مفصل میپردازیم.

دستگاه چندکاره هایک ویژن

نکاتی که قبل از خرید دستگاه آنالوگ هایک ویژن  باید به آن ها توجه شود:

خرید دستگاه ضبط xvr هایک ویژن یا همان دستگاه دی وی آر هایک ویژن با توجه به نقش مهم این دستگاه در ضبط و نگه داری تصاویر دوربین، نیازمند دقت به یک سری از موارد در هنگام انتخاب این تجهیزات است تا امکان بروز اشتباه را به حداقل برساند. برخی از این نکات را در ادامه دنبال کنید تا بتوانید انتخاب مناسبی از یک دی وی ار هایک ویژن با قیمتی مناسب داشته باشید.

  1. حتما با توجه به تعداد دوربین هایی که مد نظر است، دستگاه دی وی آر هایک ویژن را انتخاب یا همان خرید XVR هایک ویژن بپردازید.
  2. با توجه به رزولشن تصویر دوربین مدار بسته هایک ویژن خود، به خرید دستگاه دی وی آر هایک ویژن بپردازید.
  3. به اورجینال بودن دستگاه دی وی آر Hikvision توجه داشته باشید.
  4. قیمت دی وی آر هایک ویژن را در فروشگاه های مختلف مقایسه کنید.
  5. از ارائه گارانتی معتبر دستگاه DVR هایک ویژن اطمینان حاصل کنید.

با رعایت این نکات و مهم تر از همه خرید از یک فروشگاه معتبر می توانید بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید. برای اطلاع از لیست قیمت دستگاه ضبط کننده DVR هایک ویژن به روز ما در دوربین مارکت در تماس باشید و با دریافت مشاوره با کارشناسان، ثبت سفارش خود را انجام دهید.

تفاوت سه نوع دستگاه آنالوگ هایک ویژن ( HQHI ،HGHI ،HUHI)

دستگاه dvr هایک ویژن سری HQHI توانایی ساپورت دوربین های یک مگاپیکسل را دارند و دستگاه دی وی آر هایک ویژن
سری HQHI توانایی ساپورت های دوربین های یک و دو مگاپیکسل را دارا می باشد و دستگاه xvr هایک ویژن سری HUHI علاوه بر دوربین مدار بسته های یک مگاپیکسل و 2 مگاپیکسل می تواند دوربین های پنج مگاپیکسل را ساپورت کند .

هر سه سری دستگاه آنالوگ هایک ویژن توانایی ضبط بر روی هارد دیسک را دارا می باشد که با توجه به تعداد ورودی تصاویر تعداد هارد هر دستگاه xvr هایک ویژن متفاوت است. همچنین قیمت دستگاه آنالوگ هایک ویژن در هر سه نوع آن متفاوت است و هر یک مشخصات و قابلیت های مجزا دارند.

برای خرید دی وی آر هایک ویژن از هر سه نوع که می خواهید به قسمت بالا مراجعه و محصول مورد نیاز را انتخاب کنید و در صورت نیاز به مشاوره بیشتر در خرید دستگاه آنالوگ هایک ویژن با دوربین مارکت تماس حاصل فرمایید. هم چنین اگر دوربین با فناوری تحت شبکه خریداری کرده اید، در صورت نیاز به دستگاه ان وی آر هایک ویژن که مدل دیگری از دستگاه های ذخیره سازی این برند است، می توانید ثبت سفارش خود را در دوربین مارکت انجام دهید.

عواملی در قیمت دستگاه آنالوگ هایک ویژن تاثیر گذارند:

عوامل متعددی در تعیین قیمت دی وی آر هایک ویژن تاثیرگذار هستند که در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم کرد. برای اطلاع از قیمت به روز این دستگاه ها می توانید با ما در دوربین مارکت تماس بگیرید.

دستگاه ضبط کننده ان وی ار هایک ویژن

  • تعداد کانال ورودی: تعداد کانال های ورودی دستگاه dvr هایک ویژن به ترتیب (4،8،16،32،64،128) می باشد که هرچه کانال ورودی دستگاه بالاتر رود، قیمت دستگاه آنالوگ هایک ویژن نیز بالا می رود .
  • رزولشن تصویر: دستگاه xvr هایک ویژن توانایی ساپورت دوربین های (1،2،5) مگاپیکسل را دارد که هر چه رزولشن تصویر بالاتری را ساپورت کند، قیمت دستگاه آنالوگ هایک ویژن بالا تر می رود .
  • تعداد هارد: هر چه تعداد کانال دستگاه xvr هایک ویژن بالا تر می رود، تعداد هارد دیسک های دستگاه نیز بالا تر می رود. دستگاه دی وی آر هایک ویژن که دارای تعداد ورودی هارد دیسک بیشتری داشته باشد، قیمت آن نسبت به بقیه دستگاه های مشابه بالا تر است . قیمت دی وی آر هایک ویژن نیز با توجه به هارد های موجود آن می تواند متغیر باشد و شما باید در هنگام خرید DVR هایک ویژن به این ویژگی ها توجه داشته باشید.

همه موارد ذکر شده در قیمت دی وی آر هایک ویژن تاثیرگذار اند. هر چه قابلیت یک دستگاه آنالوگ هایک ویژن بیشتر باشد، قیمت DVR هایک ویژن نیز بیشتر است.

دستگاه دی وی آر Hikvision یا دستگاه ایکس وی آر هایک ویژن؟

دستگاه دی وی آر Hikvision یا دستگاه ایکس وی آر هایک ویژن؟ این پرسشی است که برای بسیاری از افراد در هنگام خرید این تجهیزات به وجود می آید. در پاسخ باید اشاره کنیم که دی وی ار هایک ویژن نسخه قدیمی تری از این دستگاه های ضبط تصاویر است که برای فناوری آنالوگ طراحی شده است با پیشرفت تکنولوژی دوربین های امنیتی، این تجهیزات هم پیشرفت کردند و امروزه نوع به روزتری از این دستگاه ها که با نام دستگاه چندکاره هایک ویژن هم شناخته می شوند، تحت عنوان دستگاه ایکس وی آر هایک ویژن در بازار موجود می باشد و در واقع منظور از دستگاه دی وی آر هایک ویژن، همان دستگاه های چند کاره ایکس وی ار هایک ویژن می باشد.

انتخاب دستگاه دی وی آر هایک ویژن از دوربین مارکت

دستگاه دی وی آر هایک ویژن را با مناسب ترین قیمت بخرید! برای این منظور می توانید نگاهی به سایت دوربین مارکت و انواع دستگاه دی وی آر Hikvision در این مجموعه بیندازید و با کیفیت ترین نوع از این دستگاه ها را با قیمت هایی مقرون به صرفه انتخاب کنید.

این مجموعه که به عنوان یک فروشگاه آنلاین فروش تجهیزات امنیتی به ویژه دوربین مداربسته فعالیت دارد، هم کالاهای اورجینال را به مشتریان گرامی ارائه می کند و هم گارانتی معتبری برای محصولات خود دارد. با ما تماس بگیرید و با دریافت مشاوره با کارشناسان، ثبت سفارش خود را به انجام برسانید.