نمایش دادن همه 8 نتیجه

دوربین اسپیددام داهوا، که با نام Pan tilt zoom یا دوربین امنیتی PTZ نیز شناخته می‌شود، نوعی دوربین مداربسته گردان داهوا است، که برای پوشش 360 درجه شده است. دوربین مداربسته چرخشی داهوا میتواند 360 درجه از راست به چپ بچرخد و همینطور از بالا به پایین میچرخد و دید کامل از فضا بدهد. دوربین‌های PTZ از قابلیت پان، شیب و زوم استفاده می‌کنند، تا هم پوشش وسیع و هم جزئیات عالی را ارائه دهند. در دوربین مداربسته PTZ داهوا Pan به معنای چرخش 360 درجه و tilt چرخش از بالا به پایین (شیب) و zoom قابلیت زوم اپتیکال است که در مدل‌های مختلف این دوربین متفاوت است. این دستگاه‌ها، به دلیل گنبدی که دوربین را می پوشاند و پوششی که ایجاد می کند، شناخته می‌شود.

اکثر دوربین‌های امنیتی PTZ و دوربین چرخشی داهوا که نوعی از دوربین تحت شبکه داهوا هستند، باید به صورت دستی بزرگنمایی و کوچکنمایی شوند. آنها همچنین به سمت چپ و راست حرکت می کنند. دوربین SPEED DOME داهوا، این قابلیت را دارند که یک لنز ثابت یا یک لنز وریفوکال تعبیه شده در پایه گنبد داشته باشند.

ظاهر دوربین مداربسته اسپید دام داهوا، آن را برای مکان هایی مانند درهای ورودی، یا مناطقی که مردم انتظار ندارند، دوربین مداربسته نظارتی وجود داشته باشد، ایده آل می‌کند. محفظه گنبد، همچنین می‌تواند جهتی را که دوربین مدار بسته گردان داهوا در آن قرار گرفته است، پنهان کند، درنتیجه خرید دوربین اسپید دام داهوا برای فروشگاه ها برای جلوگیری از سرقت افزایش مناسب و دوربین مدار بسته چرخشی داهوا برای کاربرد هایی از این قبیل هوشمندانه باشد.

قیمت دوربین اسپید دام داهوا

اولین مساله برای کسانی که قصد خرید دوربین اسپید دام داهوا را دارند، قیمت دوربین اسپید دام داهوا می باشد. دوربین مدار بسته چرخشی (ptz) داهوا، قیمت بالاتری نسبت به سایر برندهای موجود در بازار دارد. اما مساله قیمت دوربین ptz داهوا با کیفیت ساخت بالای برند داهوا جبران می‌شود. تمامی محصولات و تکنولوژی های این برند مانند دوربین آنالوگ داهوا و یا فناوری تحت شبکه و دوربین اسپیددام داهوا از کیفیت بالایی در روند ساخت برخوردار هستند.

قیمت دوربین اسپید دام داهوا، با توجه به کاربرد گسترده در صنایع مختلف عمودی مانند حمل و نقل، دولت، و… تعیین می‌شود. دوربین مداربسته اسپید دام داهوا، دوام و کارایی خود را حتی در شرایط سخت مانند کوه اورست ثابت کرده است.

دوربین‌های اسپید دام داهوا از منظری دیگر نیز مقرون به صرفه هستندهمانگونه که گفته شد ویژگی های منحصر به فرد دوربین مدار بسته گردان داهوا سبب میشود نیاز شما ازنظر دوربین مدار بسته تعداد کاهش پیداکند.

معرفی خط تولید دوربین مداربسته چرخشی داهوا

دوربین مداربسته اسپید دام چرخشی داهوا دربین کاربران محبوبیت زیادی دارد. برند معتبر دوربین مداربسته خصوصا برای دوربین های مدار بسته ptz یا چرخشی داهوا می باشد، که این روزها سهم بزرگی از بازار دوربین‌های مداربسته و به خصوص دوربین اسپید دام داهوا دارد. دفتر مرکزی داهوا در هانگژو، ژجیانگ، چین قرار دارد. دوربین مداربسته اسپید دام داهوا، نگاه کارشناسان و مشتریان لوازم الکترونیکی نظارتی و امنیتی را به خود جلب کرده است، و بهترین برندها در بازار دوربین‌های امنیتی، داهوا را در بین بهترین ارائه‌دهندگان دوربین‌های امنیتی در جهان قرارداده‌اند.

اخیراً برخی نگرانی‌ها در مورد استفاده از مارکهای امنیتی چینی، مانند داهوا دارند، اما دوربین اسپیددام داهوا و محصولات داهوا، استفاده زیادی در میان مشتریان با اهداف متفاوت دارند. به طور کلی خرید دوربین اسپید دام داهوا، با توجه به کیفیت ساخت بالای محصولات این برند و قیمت دوربین اسپید دام داهوا، که مقرون به صرفه و اقتصادی است، از طرف کارشناسان توصیه می‌شود. این نوع از دوربین اسپید دام برند معتبر داهوا را می توانید در سایت دوربین مارکت در مدل های متفاوتی مشاهده کنید. 

خرید دوربین اسپید دام داهوا

خرید دوربین اسپید دام داهوا، با توجه به وجود برندهای تقلبی در بازار دوربین‌های مداربسته، دغدغه ای برای افراد می باشد. اما با خرید از یک فروشگاه معتبر، می توانید با اطمینان دوربین مدار بسته اسپید دام داهوا اصل را خریداری کنید. با بررسی تحلیل کارشناسان و نظر مشتریانی که از برند داهوا استفاده کرده اند، به این نکته پی می بریم که خرید دوربین اسپید دام داهوا با توجه به قیمت دوربین اسپید دام داهوا کاربردی و به صرفه می‌باشد.