بلاگ

چگونه دوربین داهوا را به گوشی وصل کنیم؟

ارسال تصاویر دوربین داهوا به گوشی

چگونه دوربین داهوا را به گوشی وصل کنیم؟ هر کدام از کاربرانی که یکی از دوربین های برند داهوا را خریداری کرده اند، با این پرسش پرتکرار مواجه می شوند. دوربین های امنیتی برند داهوا در مدل های متنوع و با فناوری های متفاوتی تولید می شوند که هر کدام قابلیت های خاصی را ارائه می کنند.

تاریخچه برند داهوا نشان می دهد که فناوری تحت شبکه یکی از تکنولوژی هایی است که سبب پیدایش به روزترین دوربین های امنیتی این برند شده است و با امکان استفاده از اینترنت برای انتقال تصاویر و نیز قیمت های مقرون به صرفه، محبوبیت زیادی در میان کاربران دارد. در این مقاله قصد آموزش اتصال دوربین مداربسته داهوا به گوشی موبایل را داریم.

اگر قصد خرید دوربین مداربسته داهوا با فناوری تحت شبکه را دارید و یا یکی از این دوربین های کاربردی را برای ارتقاء امنیت محیط کار و یا زندگی خود خریداری کرده اید، در ادامه می توانید درباره نحوه اتصال دوربین داهوا به گوشی موبایل بخوانید. هم چنین برای دریافت مشاوره و راهنمایی درباره انتخاب دوربین مناسب برای خود می توانید با کارشناسان ما در مجموعه دوربین مارکت در تماس باشید.

چگونگی اتصال دوربین های داهوا به گوشی

اتصال دوربین های داهوا به گوش های هوشمند

علت اتصال دوربین داهوا به گوشی

ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که دلیل اتصال دوربین داهوا به گوشی چیست؟ امکان نظارت از راه دور بر روی رویدادهای فضا، یکی از امکانات جذابی است که دوربین های امنیتی با فناوری تحت شبکه ارائه می کنند. این دوربین ها که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند، به وسیله نرم افزارهای خاصی که شرکت داهوا طراحی کرده است، به گوشی موبایل و دستگاه های دیگر متصل می شوند و از این طریق این امکان را فراهم می کنند که افراد تصاویر فضای خود را به صورت زنده و هم چنین ضبط شده بر روی گوشی خود مشاهده کنند. به همین دلیل است که انتقال تصویر داهوا رو گوشی اهمیت زیادی برای کاربران و طرفداران این برند دارد.

اتصال دی وی آر داهوا به گوشی موبایل

اتصال دی وی آر داهوا به گوشی موبایل، در واقع همان اتصال دوربین مداربسته داهوا به گوشی است. دوربین مداربسته، وظیفه تصویربرداری از محیط را برعهده دارد و دی وی آر یا ان وی آر، فضای ذخیره سازی تصاویر دوربین هستند. در نتیجه وقتی از اتصال دوربین به اینترنت صحبت می کنیم، در واقع منظور اتصال دستگاه ضبط کننده به اینترنت و اتصال این دستگاه به گوشی موبایل برای نظارت از راه دور است.

مرحله به مرحله با اتصال دوربین داهوا به گوشی

در ادامه، نحوه اتصال دوربین داهوا به گوشی را به صورت گام به گام بررسی می کنیم؛ بنابراین این نکات را دنبال کنید تا بتوانید به سادگی دوربین امنیتی خود را به نرم افزارهای برند داهوا متصل کنید.

  1. اپلیکیشن GDmss یا IDmss را بر روی گوشی خود نصب کنید.

وارد Google Play و یا App Store شوید و بر اساس نوع گوشی خود نرم افزار  GDmss را برای گوشی اندروید و IDmss را برای گوشی آیفون نصب کنید.

  1. گزینه Camera را از Home Screen نرم افزار انتخاب کنید.
  2. سپس بر روی گزینه + یا Add Deviceکلیک کنید.
  3. گزینه Wired Device را انتخاب کنید.
  4. گزینه P2P را انتخاب کنید.
  5. در قسمت Name نام دستگاه را وارد کنید.
  6. در قسمت SN شماره سریال یا Serial Number دستگاه را اسکن کنید.
  7. قسمت Username به صورت پیش فرض بر روی Admin است و نیازی به تغییر ندارد.
  8. در قسمت Password رمز عبور دستگاه DVR(XVR) یا NVR خود را وارد کنید.
  9. روی دکمه Start Live Preview کلیک کنید و بر فضای مورد نظر از راه دور نظارت کنید.

اگر تمامی این مراحل را به درستی انجام دهید، دوربین شما به نرم افزار داهوا متصل خواهد شد و پس از این می توانید تصاویر فضای مورد نظر خود را از طریق گوشی موبایل به سادگی تماشا کنید و امنیت محیط را به سطح بالاتری انتقال دهید.

نحوه اتصال دوربین داهوا به گوشی موبایل

نحوه اتصال دوربین های مداربسته داهوا به گوشی موبایل

با دریافت مشاوره و آموزش، دوربین خود را انتخاب کنید!

آموزش انتقال تصویر داهوا رو گوشی سبب می شود تا پس از خرید این دوربین ها با مشکل نصب نرم افزار و اتصال به گوشی موبایل مواجه نشوید. مجموعه دوربین مارکت این امکان را فراهم کرده است تا کاربرانی که خرید خود را از این مجموعه انجام می دهند، مشاوره و آموزش اتصال دوربین مداربسته داهوا به گوشی را به صورت رایگان دریافت کنند؛ بنابراین با تماس با کارشناسان این مجموعه به سادگی می توانید دوربین مورد نظر خود از برند داهوا را انتخاب کرده و به اینترنت، گوشی موبایل خود و هر دستگاه دیگری متصل کنید. این مجموعه انواع بهترین دوربین داهوا را با قیمت های مناسب و گارانتی معتبر ارائه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *