بلاگ

راهنمای انتخاب بهترین دوربین برای حیاط

خرید بهترین دوربین مدار بسته برای حیاط

معرفی دوربین حیاط

استفاده از دوربین مداربسته درصد سرقت را کاهش می دهد . شما با نصب دوربین مداربسته برای حیاط خانه می توانید از راه دور آنجا را کنترل کنید . در حین سرقت تصاویر را مشاهده کنید و سریع تر خود را به آنجا برسانید . تصاویر دوربین حیاط خانه می تواند به صورت 24 ساعته تحت کنترل باشد و سارق با دیدن آن از سرقت خود دست خواهد برداشت .

دقت داشته باشید محلی که می خواهید دوربین حیاط را درآن نصب کنید بسیار مهم است و برای این کار بهتر است از متخصص کمک بگیرید. برای اینکه اطلاعات بیشتری در رابطه با یک دوربین مدار بسته حیاط داشته باشید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در مقاله دیگری از این مجموعه هم می توانید درباره دوربین مناسب برای کارخانه بخوانید!

نکاتی مهم در رابطه با نصب دوربین مداربسته حیاط

  • متراژ حیاط: اگر حیاط بزرگی دارید بهتر است از تعداد دوربین حیاط بیشتری استفاده کنید . در واقع برای حیاط هایی که نقطه کور دارند بهتر است از دوربین مداربسته حیاط چرخشی اسفاده کرد .
  • اگر در محله ای هستید که امنیت کمی دارد بهتر است خارج از حیاط خانه نیز از دوربین مدار بسته حیاط استفاده کنید . هر چه امنیت محیط زندگی شما کم باشد نیاز به سیستم های امنیتی در آنجا بیشتر است و بهتر است دوربین برای حیاط نیز استفاده شود .
  • علاوه بر حیاط خانه شما می توانید با دوربین حیاط خود مراقب منزل همسایه هایتان نیز باشید و در صورت سرقت از خانه همسایه ، با دوربین مداربسته حیاط خود آن را متوجه شوید .
  • دوربین مداربسته حیاط شما باید در برابر شرایط جوی مقاوم باشد و در صورت بارش باران ، وزش باد یا گرما زید بتواند دوام بیاورد و زود از بین نرود .
  • معمولا برای حیاط خانه از دوربین مداربسته بالت ، اسپیددام و جعبه ای استفاده می شود . دوربین مدار بسته حیاط از نوع بالت (Bullet) بیشتر در محیط های بیرونی مورد استفاده می شود که استفاده به عنوان دوربین مدار بسته برای حیاط نمونه بارز آن است . دوربین بالت در محیطی مانند حیاط دید در شب خوبی دارد . دوربین های اسپیددام نیز برای محیط های بزرگ که و با فاصله زیاد ساخته شده اند و می توان دوربین مدار بسته حیاط اسپیددام را همزمان با چرخش به حالت زوم در آورد . این دوربین حیاط روی اشیاء متحرک به صورت خودکار زوم می کند . مقاومت بالای دوربین مدل باکس نیز مناسب به عنوان دوربین مداربسته برای حیاط در نظر گرفته می شود .
  • دوربین برای حیاط را بهتر است روی دیوار نصب کنید و قابلیت چرخش داشته باشد . همچنین زاویه ای که برای دید دوربین حیاط انتخاب می کنید باید دقیق و با تخصص انجام شود زیرا شاید نقطه کوری در حیاط خانه شما وجود داشته باشد و از دید شما خارج باشد .
  • داشتن دید در شب در دوربین مداربسته حیاط بسیار مهم و تاثیرگذار است و برای مشاهده تصاویر در تاریکی مطلق ، از دوربین مداربسته برای حیاط از نوع دید در شب استفاده کنید .
  • همچنین می توانید دید دوربین حیاط را در زاویه ای قرار دهید که از درب خانه تصویر برداری کند و ورود و خروج افراد را چک کند .
  • شما می توانید دوربین درب حیاط را نیز طوری تنظیم کنید که هم داخل و هم خارج از محوطه مورد نظر را تصویر برداری کند . دوربین درب حیاط می تواند ورود و خروج افراد را نیز کنترل کند . مدل های متفاوتی از دوربین حیاط و دیگر مدل های دوربین مداربسته را می توانید در سایت دوربین ارکت مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت دوربین مداربسته برای حیاط

محیطی مانند حیاط خانه ، حیاط یک شرکت یا حیاط مدرسه ، یا حتی دوربین مداربسته برای باغ، دوربینی با مقاومت بالا نیاز دارد و داشتن شرایطی که با محیط حیاط سازگاری داشته باشد چه در برابر باد و باران ، چه در برابر ضربه موجب افزایش قیمت دوربین مداربسته برای حیاط می گردد . قیمت دوربین مداربسته برای حیاط به نسبت ویژگی های ذکر شده متغیر است و نمی توان قیمت ثابتی را برای این نوع دوربین اعلام کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *