بلاگ

پکیج دوربین مداربسته

پکیج دوربین مداربسته

پکیج دوربین مداربسته به مجموعه چند دوربین مداربسته دستگاه دی وی ار وتجهیزات جانبی مانند سیم و کابل آداپتور ( منبع تغذیه ) هارد و فیش های BNC  و فیش آداپتوری میگویند که با توجه نیاز مشتری و مکان مورد نظر برای نصب بر اساس کارشناسی انجام شده تعریف میگردد .

در پکیج دوربین مداربسته با توجه به محلی که میخواهیم دوربین قرار دهیم نوع دوربین مشخص میشود ، مانند دوربین بولت یا دوربین دام که بیشترین مصرف را در پکیج دوربین مداربسته دارند و این به این معنا نیست که در پکیج ها حتما باید از یک مدل دوربین استفاده کرد .

نکته مهم در خرید پکیج دوربین مداربسته

مسئله دیگر در پکیج دوربین مداربسته طول مدتی است که مشتری میخواهد تصاویر ضبط شده خود را در دستگاه دی وی ار داشته باشد تا در صورت لزوم بتواند به عقب برگردد و تصاویر را بازید کند که این مسئله هم نیاز به کارشناسی دارد که ما در دوربین مارکت این خدمت را به تمام مشتریان ارائه میدهیم .

ما در دوربین مارکت مجموعه ای وسیع از انواع دوربین ها مانند دوربین مدار بسته دام ، دوربین مدار بسته بولت ، دوربین مدار بسته ای پی و … را در برند های مختلف مانند دوربین مدار بسته داهوا و دوربین مدار بسته هایک ویژن و دوربین مدار بسته ارزان را جمع اوری کردیم .

انواع پکیج دوبین مداربسته

پکیج دوربین مدار بسته در مجموعه دوربین مارکت انواع مختلفی دار مانند پکیج دوربین مداربسته برنزی ، پکیج دوربین مداربسته نقره ایی و پکیج دوربین مداربسته طلایی قابل ارائه میباشد . تفاوت این پکیج ها در نوع دوربین های مصرف شده ، دستگاه دی وی ار و تجهیزات مصرفی آن است که با توجه به نیاز مشتری انتخاب میشود .

 تکنولوژی در پکیج دوربین مداربسته

تکنولوژی دوربین مداربسته مدل های مختلفی دارد مانند دوربین مداربسته انالوگ AHD  ،   HDCVI،TVI  که روی بستر کابل کواکسیال سیگنال جابه جا میشود تکنولوژی دیگر دوربین مداربسته آی پی است که اولین تفاوت نسبت به مدل های قبل بستر جا به جایی دیتا آن است که روی کابل شبکه میباشد . نوع دیگر تکنولوژی دوربین مداربسته بی سیم میباشد که با سیستم هایی مانند wifi کار میکند . اگر بخواهیم از نظر قیمتی این مدل از دوربین مداربسته ها را برسی کنیم در دوربین هایی که در بستر کابل کواکسیال کار میکنند جزودسته پکیج دوربین مدار بسته ارزان میباشند و پکیج دوربین مدار بسته IP نسبت به مدل های دیگر از قیمت بالاتری برخوردارند .

پکیج دوربین مدار بسته 2 عددی

پکیج دوربین مدار بسته 4 عددی

پکیج دوربین مدار بسته 6 عددی

پکیج دوربین مدار بسته 8 عددی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *