نمایش دادن همه 12 نتیجه

لوازم دزدگیر، تجهیزاتی هستند که برای کارکرد دزدگیرهای مختلف ضروری هستند. دزدگیر اماکن یکی از تجهیزات امنیتی منزل است که برای اعلام هشدار در مواقع خطر و بحرانی در منزل و دیگر فضاها نصب می شود و از این طریق، امنیت محیط را افزایش می دهد. این دستگاه از مجموعه ای از قطعات الکتریکی تشکیل شده است که به عنوان لوازم جانبی دزدگیر اماکن شناخته می شوند.

تشخیص حرکت، باز شدن درها و پنجره ها، ورود افراد غیر مجاز و در نهایت به صدا در آوردن زنگ هشدار پس از این رویدادها از وظایف این سیستم است که با وجود این تجهیزات جانبی میسر می شود.

اگر قصد خرید لوازم جانبی دزدگیر را دارید، در ادامه معرفی این تجهیزات، راهنمای انتخاب و نیز نکات قیمت این محصولات را مطالعه کنید. هم چنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان پیش از خرید خود می توانید با کارشناسان مجموعه دوربین مارکت تماس بگیرید.

لوازم دزدگیر اماکن

لوازم جانبی دزدگیر اماکن شامل چه تجهیزاتی است؟

قطعات زیادی به عنوان لوازم جانبی دزدگیر اماکن در بازار موجود هستند که هر کدام کارایی خاص خود را در این سیستم دارند. در واقع دزدگیرها از یک دستگاه مرکزی تشکیل شده اند که با استفاده از برخی از تجهیزات جانبی مانند سنسورها به عنوان دستگاهی برای هشدار عمل می کند. سنسورها در انواع مختلفی طراحی می شوند؛ با استفاده از برنامه های از پیش تعیین شده با رخ دادن برخی از شرایط غیر عادی محیطی، این سنسورها تحریک شده و برنامه اجرا می شود.

اجرای این برنامه به معنی اعلام خطر است که می تواند از طریق آژیر، زنگ، پیغام و یا ترکیبی از این حالت ها باشد. استفاده از این دستگاه های هشدار، در کنار تجهیزات امنیتی دیگر مانند دوربین مداربسته، راه حل جامعی برای ارتقاء امنیت محیط است.

در ادامه به توضیح دقیق تری درباره این قطعات می پردازیم. برای خرید لوازم جانبی دزدگیر اماکن می توانید سفارش خود را در این صفحه ثبت کنید.

آژیر؛ عنصر اصلی لوازم دزدگیر

یکی از عناصر اصلی لوازم دزدگیر، آژیر است که عملکرد نهایی این دستگاه که اطلاع دادن ورود سارقان و یا رخ دادن خطر است را ممکن می کند. صدای ناگهانی بلند و یا پیغام هایی که برای افراد ارسال می شود، نتیجه نصب این آژیرها در سیستم مرکزی است. بسته به اینکه چه سنسوری در داخل این دزدگیرها نصب شده باشد، به اتفاقات متفاوتی واکنش نشان می دهند.

چشمی یا سنسور؛ تشخیص خطر

سنسور های حرکتی یا چشمی یکی از رایج ترین انواع این حسگرها در فروش لوازم دزدگیر اماکن هستند که به انواع بیرونی، درونی، وزنی و معمولی تقسیم بندی می شوند. مگنت در و پنجره، بیم خطی یا لیزری و سنسورهای دود و شیشه از انواع دیگر این تجهیزات هستند که می توانند در سیستم های دزدگیر مورد استفاده قرار می گیرند.

باتری؛ پشتیبان قطعی برق

در بررسی لیست قیمت لوازم جانبی دزدگیر، باتری دیگر قطعه ای از این سیستم است که نقش بسیار مهمی در پشتیبانی دارد. در شرایط که برق ساختمان قطع شود و دزدگیر از کار بیفتد، باتری وارد عمل می شود و به دستگاه کمک می کند تا بدون برق به کارکرد خود ادامه دهد.

خرید لوازم جانبی دزدگیر اماکن

چه نکاتی در خرید لوازم جانبی دزدگیر اهمیت دارد؟

در خرید لوازم جانبی دزدگیر، ابتدا تصمیم گیری درباره اینکه در کنار سیستم مرکزی از کدام یک از تجهیزات استفاده می کنید، اهمیت بالایی دارد. همان طور که توضیح دادیم، تنوع زیادی در لوازم جانبی دزدگیر اماکن در بازار وجود دارد که هر کدام نیازهای امینتی متفاوتی را پاسخ می دهند. بر اساس اینکه سطح امنیت در فضا به چه صورت است و نیز با انطباق این قطعات با سیستم مرکزی دزدگیر، باید این تجهیزات را انتخاب کرد.

در مرحله بعد، انتخاب برند باکیفیت، قیمت های مناسب و گارانتی محصول، موارد دیگری هستند که باید در این خرید مد نظر قرار بگیرند. برای انتخاب قطعه مورد نظر خود می توانید با مشاوران دوربین مارکت در ارتباط باشید.

بهترین قیمت لوازم دزدگیر اماکن

خرید این تجهیزات با بهترین قیمت لوازم دزدگیر اماکن، نیاز به مراجعه به یک نمایندگی معتبر فروش لوازم دزدگیر دارد تا بتوان از اصل بودن محصول، کیفیت قابل اعتماد و عمر و دوام قطعه اطمینان داشته باشید. این عوامل بر تعیین قیمت هر کدام از این تجهیزات اثرگذار هستند. در واقع بر اساس اینکه هدف شما از خرید لوازم جانبی دزدگیر اماکن، انتخاب کدام یک از سنسورها و دیگر قطعات باشد، قیمت این لوازم جانبی برای شما متفاوت خواهد بود.

نمایندگی لوازم جانبی دزدگیر اماکن

مجموعه دوربین مارکت به عنوان نمایندگی لوازم جانبی دزدگیر اماکن از برندهای معتبر، این محصولات را با گارانتی و قیمت ناسب عرضه می کند. مدل های متنوعی از این لوازم را می توانید در سایت این فروشگاه مشاهده کنید. برای اطلاع از قیمت تجهیزات جانبی دزدگیر اماکن به روز و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.