نمایش دادن همه 3 نتیجه

معرفی دوربین گردان هایک ویژن

دوربین گردان هایک ویژن یکی از دوربین های جذاب شرکت هایک ویژن می باشد و با امکاناتی که در اختیار مشتریان خود میگذارد از محبوبت بسیار زیادی برخوردار است . دوربین گردان هایک ویژن دوربینی است که با توجه به قدرت چرخش و زوم بالایی که دارد ، در بسیاری از مساحت های وسیع نیاز کاربران را بر طرف میکند . در ادامه به بعضی از ویژگی های دوربین گردان هایک ویژن می پردازیم . از دوربین Speed dome هایک ویژن اکثرا برای نظارت استفاده میکنند .

ویژگی های منحصر به فرد دوربین اسپید دام هایک ویژن

  •          زوم اپتیکال
  •          چرخ در محور افقی و عمودی
  •          دید در شب بسیار قوی
  •          قابلیت تعقیب خودکار سوژه

 قابلیت زوم اپتیکال در دوربین اسپید دام هایک ویژن

زوم اپتیکال در دوربین اسپیددام هایک ویژن به این صورت است که با توجه به تغییر در فاصله ی کانونی لنز دوربین اسپیددام هایک ویژن با برد اصلی خود این امکان را به شما می دهد که شما بدون افت کیفیت بتوانید تصاویر را به صورت شفاف بزرگنمایی کنید . واحد اندازی گیری زوم در دوربین گردان هایک ویژن  است . به عنوان مثال زمانی که میگویند قدرت بزرگنمایی دوربین گردان هایک ویژن 25X  است ، منظور این است که میتوانید تا 25 برابر تصاویر را بزرگ کنید و این قابلیت به شما کمک میکند که تصاویری که چند صد متر با آن فاصله دارید را به راحتی مشاهده کنید .

قابلیت چرخ در دوربین مدار بسته گردان هایک ویژن   

یکی دیگر از قابلیت های جذاب دوربین گردان هایک ویژن قابلیت چرخش این دوربین است و شما به راحتی میتوانید به دوربین  اسپیددام هایک ویژن فرمان دهید که در جهت افقی یا عمودی تغییر جهت دهید و زوایای مختلفی را به راحتی مشاهده کنید . این کار را میتوانید به وسیله ی دستگاه انجام دهید ویا میتوانید با تلغن همراه هوشمند خود به راحتی جهت دوربین گردان هایک ویژن را تغییر دهید  و یا اینکه برنامه ای برای آن تعریف کنید که طول ایام هفته در ساعات مختلف دوربین مدار بسته گردان هایک ویژن در کدام جهت گردش داشته باشد .

دید در شب در دوربین های اسپید دام هایک ویژن

دوربین مدار بسته اسپیددام هایک ویژن از دید در شب فوق العاده ای بر خوردار است که میتواند در تاریکی مطلق تصویر خوبی را به شما بدهد . در دوربین های Speed dome هایک ویژن از 6 عدد ال ای دی پاور استفاده شده است که میتواند فاصله ی زیادی را برای شما نمایان سازد .

تعقیب خودکار سوژه در دوربین Speed dome هایک ویژن

این قابلیت جذاب دوربین مدار بسته گردان هایک ویژن به صورت است که زمانی شخصی از هر کجا وارد زاویه دید دوربین شود این دوربین به سمت شخص چرخیده و یک عکس از صورت شخص گرفته و در داخل هارد دستگاه ذخیره میکند  . این آپشن به شما کمک میکند که از ورود و خروج افراد یک عکس داشته باشید .

نقطه ضعف دوربین مداربسته اسپیددام هایک ویژن و راه حل آن

مهم ترین عیب دوربین مدار بسته اسپید دام هایک ویژن این است ، زمانی که شما دوربین را میچرخانید تصویر پشت خود را از دست میدهید . برای جلوگیری از این موضوع بهتر است شما در کنار این اسپید دام جذاب از چند دوربین ثابت در جهت های مختلف استفاده کنید که کلیه تصویر را داشته باشید

نکاتی درباره ی قیمت دوربیناسپید دام هایکویژن

 در هنگام خرید دوربین مدار بسته اسپیددام همانند سایر دوربین مدار بسته هایک ویژن باید به چند نکته ی مهم اشاره نمود که با هم آنها را بررسی میکنیم

  •          رزولیشن تصویر

رزولیشن تصویر در دوربینSpeed dome  هایکویژن 2 مگاپیکسل و 4 مگاپیکسل است و شما باید متناسب با شرایط خود یکی از دو رزولیشن را انتخاب نمایید .

(قیمت دوربین گردان هایک ویژن با کیفیت 2 مگاپیکسل پایین تر از قیمت دوربینهای Speed dome هایکویژن 4 مگاپیکسل است .)

  •          بزرگنمایی

بزرگ نمایی تصویر در دوربینSpeed dome  هایکویژن 25X  و 32X است که میتواند تصاویر را برای شما 25 برابر و یا 32 برابر بزرگ کند

(قیمت دوربین های گردان هایک ویژن با قابلیت زوم 25X  پایین تر از قیمت دوربین های گردان هایک ویژن 32X  می باشد)

  •          دید در شب

تمامی دوربین گردان هایک ویژن  دارای دید در شب قابل توجهی هستند به عنوان مثل کمترین دید در شب در دوربین مدار بسته اسپیددام هایک ویژن 100 متر است و تا 150 متر هم در بعضی از مدل ها قابل مشاهده است .

(قیمت دوربین اسپید دام هایک ویژن با دید در شب 100 متر از قیمت دوربین اسپید دام هایک ویژن  150 متر پایین تر میباشد)