نمایش دادن همه 3 نتیجه

دوربین اسپید دام هایک ویژن را می توان یکی از پرکاربردترین محصولات شرکت هایک ویژن و دوربین های امنیتی این شرکت دانست. دوربین های مداربسته امنیتی که یک راه حل جامع برای تامین امنیت هستند، محبوبیت بیشتری در میان افراد در سراسر جهان پیدا کرده اند. این دوربین ها در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند تا بتوانند برای فضاهای گوناگون و نیز شرایط متفاوت، در زمینه امنیت سودمند باشند. یکی از این مدل های جذاب و پرکاربرد این دوربین ها از برند محبوب هایک ویژن، دوربین PTZ هایک ویژن یا همان دوربین مداربسته اسپیددام هایک ویژن می باشد.

معرفی دوربین گردان هایک ویژن: دوربین گردان هایک ویژن یکی از دوربین های جذاب شرکت هایک ویژن می باشد و با امکاناتی که در اختیار مشتریان خود می‌گذارد، از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. از دوربین Speed dome هایک ویژن اکثرا برای نظارت استفاده می‌کنند. دوربین گردان هایک ویژن دوربینی است که با توجه به قدرت چرخش و زوم بالایی که دارد، در بسیاری از مساحت های وسیع نیاز کاربران را بر طرف می‌کند. در ادامه به بعضی از ویژگی های دوربین گردان هایک ویژن می پردازیم. برای دریافت اطلاعات تخصصی تر و مشاوره با کارشناسان، می توانید با ما در دوربین مارکت تماس بگیرید.

خرید دوربین چرخشی هایک ویژن

راهنمای خرید دوربین اسپید دام هایک ویژن

خرید دوربین اسپید دام هایک ویژن با توجه به نقش مهمی که این دوربین ها برای نظارت بر مناطق وسیع دارند، با حساسیت های زیادی همراه است. توجه به برخی از موارد در هنگام انتخاب این دوربین ها می تواند تا حد زیادی در یک خرید موفق تاثیرگذار باشد.

 • توجه به اورجینال بودن دوربین چرخشی هایک ویژن
 • خرید از یک فروشگاه و نمایندگی مورد اعتماد و شناخته شده
 • مقایسه قیمت دوربین اسپید دام هایک ویژن در فروشگاه های مختلف آنلاین و حضوری
 • بررسی گارانتی معتبر دوربین اسپید دام Hikvision

دقت به این نکات، به ویژه تحقیق درباره بهترین بستر خرید این محصولات، موجب می شود کمک می‌کند تا حد زیادی از بروز اشتباه در انتخاب مناسب ترین نوع از این دوربین های Speed Dome برند هایک ویژن جلوگیری شود می کند. برای مشاوره با کارشناسان درباره انتخاب نوع دوربین اسپید دام هایک ویژن متناسب با بودجه و نیز اهداف امنیتی و شرایط فضایی خود با مجموعه دوربین مارکت در تماس باشید.

چرا دوربین اسپید دام Hikvision را انتخاب کنیم؟

دوربین اسپید دام Hikvision، مزیت های بسیار زیادی را در فضاهای مختلف برای افراد به همراه دارد و از این جهت توانسته است در سال های اخیر محبوبیت زیادی در میان کاربران دنیای امنیت پیدا کند. این موضوع دلیلی است که خرید دوربین اسپید دام هایک ویژن به افرادی که به دنبال تامین امنیت فضاهای خود به ویژه فضاهایی با مساحت بزرگ تر هستند، توصیه می شود.

در ادامه برخی از ویژگی های مهم و منحصر به فرد این دوربین های جذاب که باعث محبوبیت جهانی این دوربین ها شده است را نام می بریم.

اسپید دام هایک ویژن

ویژگی های منحصر به فرد دوربین اسپید دام هایک ویژن

دوربین اسپید دام هایک ویژن، ویژگی های منحصر به فرد بسیار زیادی دارد که همین مساله این دوربین را به گزینه ای جذاب برای تامین امنیت تبدیل کرده است. یکی از این ویژگی ها و در واقع مزیت بزرگ این دوربین، حرکت لنز در همه جهات و چرخش تا 360 درجه در فضا می باشد که موجب صرفه جویی در نصب تعداد بیشتری از دوربین ها خواهد شد.

بدین ترتیب که با نصب یک دوربین چرخشی هایک ویژن، می توان مناطق بسیار زیادی را تحت پوشش قرار داد و به جای استفاده از چند دوربین در جهات مختلف، از یک دوربین مداربسته اسپیددام هایک ویژن با قابلیت چرخش استفاده کرد. در زیر برخی از مهم ترین ویژگی های این دوربین را برشمرده ایم.

 • زوم اپتیکال
 • چرخ در محور افقی و عمودی
 • دید در شب بسیار قوی
 • قابلیت تعقیب خودکار سوژه

با تماس با شماره می توانید با مشاوره با کارشناسان با تجربه دوربین مارکت، نوع دوربین اسپید دام Hikvision مورد نظر خود را با قیمت های مناسب بیابید.

قابلیت زوم اپتیکال در دوربین اسپید دام هایک ویژن

یکی از قابلیت های جذاب و پرکاربرد در دوربین اسپید دام هایک ویژن، قابلیت زوم اپتیکال است که نوعی از بزرگ نمایی تصاویر با کیفیت بسیار بالا می باشد. زوم اپتیکال در دوربین اسپیددام هایک ویژن به این صورت است که با توجه به تغییر در فاصله ی کانونی لنز دوربین اسپیددام هایک ویژن با برد اصلی خود این امکان را به شما می دهد که شما بدون افت کیفیت بتوانید تصاویر را به صورت شفاف بزرگنمایی کنید.

واحد اندازی گیری زوم در دوربین گردان هایک ویژن x است. به عنوان مثال زمانی که می‌گویند قدرت بزرگنمایی دوربین گردان هایک ویژن 25X  است، منظور این است که می‌توانید تا 25 برابر تصاویر را بزرگ کنید و این قابلیت به شما کمک می‌کند که تصاویری که چند صد متر با آن فاصله دارید را به راحتی مشاهده کنید.

قابلیت چرخش در دوربین مدار بسته گردان هایک ویژن

دوربین مدار بسته گردان هایک ویژن، همان طور که از نامش پیداست، یک امکان جذاب دیگر را برای کاربران فراهم می‌کند. یکی دیگر از قابلیت های جذاب دوربین گردان هایک ویژن قابلیت چرخش این دوربین است و شما به راحتی می‌توانید به دوربین اسپیددام هایک ویژن فرمان دهید که در جهت افقی یا عمودی تغییر جهت دهد و زوایای مختلفی را به راحتی مشاهده کنید.

این کار را می‌توانید به وسیله ی دستگاه انجام دهید و یا می‌توانید با تلفن همراه هوشمند خود به راحتی جهت دوربین گردان هایک ویژن را تغییر دهید و یا اینکه برنامه ای برای آن تعریف کنید که طول ایام هفته در ساعات مختلف دوربین مدار بسته گردان هایک ویژن در کدام جهت گردش داشته باشد.

دید در شب در دوربین های اسپید دام هایک ویژن

دوربین مدار بسته اسپیددام هایک ویژن از دید در شب فوق العاده ای بر خوردار است که می‌تواند در تاریکی مطلق تصویر خوبی را به شما  ارائه دهد. در دوربین های Speed dome هایک ویژن از 6 عدد ال ای دی پاور استفاده شده است که می‌تواند فاصله ی زیادی را برای شما نمایان سازد. مدل های مختلفی از دوربین PTZ هایک ویژن را می توانید در سایت دوربین مارکت مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

تعقیب خودکار سوژه در دوربین Speed dome هایک ویژن

یکی دیگر از امکانات منحصر به فرد دوربین Speed dome هایک ویژن، ردیابی سوژه و هدف است که تاثیر بسیار زیادی در بالابردن امنیت محیط دارد. این قابلیت جذاب دوربین مدار بسته گردان هایک ویژن به این صورت است که زمانی شخصی از هر کجا وارد زاویه دید دوربین شود، این دوربین به سمت شخص چرخیده و یک عکس از صورت شخص گرفته و در داخل هارد دستگاه ذخیره می‌کند. این آپشن به شما کمک می‌کند که از ورود و خروج افراد یک عکس داشته باشید.

Speed Dome هایک ویژن

مزایا و معایب دوربین اسپید دام هایک ویژن

دوربین اسپید دام هایک ویژن، همان طور که اشاره کردیم مزایای بسیار زیادی برای محیط های بزرگی مانند فروشگاه ها، فرودگاه ها، کارخانه ها و… دارد و همه این مزیت ها به این دوربین در راستای ارتقاء امنیت کمک می‌کنند. هر چند که این دوربین ها مزایای بسیار زیادی را ارائه می‌کنند، اما معایبی را هم می توان برای این دوربین برشمرد.

نقطه ضعف دوربین مداربسته اسپیددام هایک ویژن و راه حل آن:

مهم ترین عیب دوربین مدار بسته اسپید دام هایک ویژن این است که زمانی که شما دوربین را میچرخانید، تصویر پشت خود را از دست می‌دهید. برای جلوگیری از این موضوع بهتر است شما در کنار این اسپید دام جذاب از چند دوربین ثابت در جهت های مختلف استفاده کنید که کلیه تصویر را داشته باشید.

نکاتی درباره ی قیمت دوربین اسپید دام هایک ویژن

قیمت دوربین اسپید دام هایک ویژن، دغدغه ای برای افراد در زمان انتخاب این دوربین ها می باشد که گاهی انتخاب را برای افراد دشوار می کند. در هنگام خرید دوربین مدار بسته اسپیددام هایک ویژن، همانند سایر دوربین مدار بسته هایک ویژن باید به چند نکته ی مهم که در تعیین قیمت این دوربین ها موثر می باشد، اشاره نمود که با هم آنها را بررسی می‌کنیم.

 • رزولوشن تصویر

رزولیشن تصویر در دوربین Speed dome هایک ویژن 2 مگاپیکسل و 4 مگاپیکسل است و شما باید متناسب با شرایط خود یکی از دو رزولیشن را انتخاب نمایید. (قیمت دوربین گردان هایک ویژن با کیفیت 2 مگاپیکسل پایین تر از قیمت دوربین های Speed dome هایک ویژن 4 مگاپیکسل است.

 • بزرگنمایی

بزرگ نمایی تصویر در دوربین Speed Dome هایکویژن 25X  و 32X است که میتواند تصاویر را برای شما 25 برابر و یا 32 برابر بزرگ کند. (قیمت دوربین های گردان هایک ویژن با قابلیت زوم 25X  پایین تر از قیمت دوربین های گردان هایک ویژن 32X  می باشد)

 • دید در شب

تمامی مدل های دوربین گردان هایک ویژن دارای دید در شب قابل توجهی هستند. به عنوان مثل کمترین دید در شب در دوربین مدار بسته اسپیددام هایک ویژن 100 متر است و تا 150 متر هم در بعضی از مدل ها قابل مشاهده است. (قیمت دوربین اسپید دام هایک ویژن با دید در شب 100 متر از قیمت دوربین اسپید دام هایک ویژن  150 متر پایین تر می‌باشد.)

انتخاب دوربین مداربسته اسپیددام هایک ویژن از دوربین مارکت

دوربین مداربسته اسپیددام هایک ویژن را با مناسب ترین لیست قیمت دوربین مدار بسته اسپیددام هایک ویژن از دوربین مارکت انتخاب کنید. مموعه دوربین مارکت که سابقه زیادی در فروش تجهیرات امنیتی دارد، علاوه بر اراده برندهای معتبر و اورجینال این دوربین ها، گارانتی معتبر و نیز قیمت های مناسبی را هم ارائه می کند. برای دریافت مشاوره انتخاب دوربین اسپید دام هایک ویژن با کارشناسان دوربین مارکت در ارتباط باشید.