بلاگ

تکنولوژی ANR در دوربین مداربسته چیست؟

کنولوژی ANR

تکنولوژی ANR در دوربین مداربسته، به معنی ذخیره سازی خودکار تصاویر دوربین های تحت شبکه در زمان قطع بودن سیستم می باشد. این فناوری که به دستگاه ذخیره سازی تصاویر NVR مربوط می شود، مزیت های زیادی برای یک سیستم امنیتی و کاربران به دنبال دارد که در ادامه این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد.

اهمیت مساله تامین امنیت در فضاهای مختلف تا حدی زیاد است که افراد از طریق روش های گوناگون در صدد افزایش ایمنی و نظم در این محیط ها هستند. دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی آن از جمله یکی از بهترین گزینه ها برای امنیت هستند که به ویژه در دهه های اخیر مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته اند و امروز همچون چشمانی تیزبین در همه جهات بر ما ناظر هستند.

گسترش استفاده از این دوربین ها در افکار عمومی، سبب پیشرفت فناوری های نوین و کارآمد در این سیستم ها شده است که هر کدام به طریقی به افزایش بهره وری دوربین ها در نتیجه امنیت بیشتر کمک می کنند. قابلیت ANR در دوربین مداربسته هم یکی از این فناوری ها است که در دستگاه های ذخیره سازی تصاویر دوربین مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما هم به این تکنولوژی در دوربین های امنیتی علاقه مند هستید، نکات معرفی فناوری ANR در دوربین مداربسته را در این مطلب دنبال کنید. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق تر و انتخاب دوربین مداربسته این فناوری با کارشناسان مجموعه دوربین مارکت در تماس باشید.

تکنولوژی ANR چیست؟

تکنولوژی ANR چیست؟ پرسشی است که برای بسیاری از افراد به وجود می آید؛ Automatic Network Replenishment نوعی از فناوری در دستگاه های NVR است که فیلم های ضبط شده را در صورت قطع شبکه در کارت حافظه دوربین ذخیره سازی می کند؛ در نتیجه تمام تصاویر دوربین بدون مشکل و یا از دست رفتن در همه شرایط ذخیره سازی می شود؛ استفاده از تکنولوژی ANR دوربین مدار بسته، سطح زیادی از قابلیت ذخیره سازی را به کاربران می دهد که در شرایط اضطراری می توان به عنوان یک قابلیت امن روی آن حساب کرد.

این مساله زمانی اهمیت می یابد که سیستم ذخیره سازی دوربین های تحت شبکه به دلیل قطع برق و یا دیگر موارد نقص، دچار خرابی شده باشد و ارتباط میان دستگاه و دوربین برقرار نباشد و در واقع دیگر تصاویر دوربین بر روی دستگاه NVR ضبط نشود؛ در این موارد دوربین هایی با قابلیت ANR به کمک افراد می آیند و تصاویر را برای ذخیره سازی بر روی هارد SD ثبت می کنند؛ در نتیجه در صورت وقوع این مشکلات ناگهانی همچنان افراد می توانند به تصاویر دوربین دسترسی داشته باشند. به طور کلی می توان گفت که با کمک تکنولوژی ANR در دوربین مداربسته، نظارت و در نتیجه امنیت به صورت شبانه روزی و تحت هر شرایطی ادامه می یابد.

مدل های متفاوتی از دوربین مداربسته ANR را می توانید در سایت دوربین مارکت مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت نمایید؛ با کارشناسان ما در ارتباط باشید و بهترین سیستم امنیتی را برای تامین ایمنی محیط خود انتخاب کنید.

فناوری ANR در دوربین مداربسته

ضرورت های استفاده از قابلیت ANR در دوربین مداربسته

ضرورت قابلیت ANR در دوربین مداربسته مربوط به امنیت تصاویر دوربین و حفظ و نگهداری درست از آنها می باشد. تصور وقوع سرقت در یک محیط اداری در زمانی که کسی در فضا نیست، اهمیت ضبط دائمی تصاویر دوربین برای ما روشن می شود. در این شرایط که افراد در فضا حضور ندارند و ارتباط دستگاه و دوربین برقرار نیست، تکنولوژی ANR در دوربین مداربسته مانند یک ناجی عمل می کند و باعث می شود که تصاویر ذخیره شده به عنوان مدارک برای پیگیری مجرمان مورد استفاده قرار بگیرد.

مزیت های تکنولوژی ANR دوربین مدار بسته

تکنولوژی ANR دوربین مدار بسته، مزایای زیادی برای کاربران دارد که سبب محبوبیت این فناوری در دنیای امنیت شده است. برخی از این فواید به شرح زیر است:

  • امکان ضبط تصاویر در صورت قطع ارتباط میان دستگاه و دوربین
  • دسترسی به تصاویر دوربین پس از وقوع جرم
  • امکان نظارت شبانه روزی و در همه شرایط

این مزیت های تکنولوژی ANR را می توان یکی از مهم ترین قابلیت ها در دوربین های امنیتی دانست که کاربرد زیادی برای سیستم های امنیتی در فضاهای مختلف به ویژه محیط هایی با نیاز امنیتی بالاتر دارد.

بهترین دوربین مداربسته ANR

دوربین مداربسته ANR یا سیستم هایی که با استفاده از فناوری ANR، امکان ذخیره سازی تصاویر در شرایط قطع اتصال دستگاه را دارند، توسط برندهای مختلفی در جهان طراحی و تولید می شوند. داهوا، هایک ویژن، هایلوک و … برخی از این برندهای معتبر هستند که این فناوری را در بازار جهانی ارائه می کنند. با در نظر گرفتن اهداف امنیتی خود و همچنین نیازهای محیط، بهترین مدل از این دوربین های جذاب با تکنولوژی ANR را بر اساس تفاوت دستگاه NVR و DVR انتخاب کنید.

انتخاب انواع فناوری های دوربین با قیمت مناسب!

حال که به پرسش Anr چیست؟ پاسخ دادیم، به انتخاب این فناوری از فروشگاه های معتبر می پردازیم. تکنولوژی ANR در دوربین مداربسته را با قیمت مناسب از سایت دوربین مارکت انتخاب کنید. مجموعه دوربین مارکت که سابقه زیادی در فروش تجهیزات امنیتی دارد، بهترین و با کیفیت ترین محصولات و کالاهای امنیتی را با قیمت های مناسب و گارانتی معتبر عرضه می کند. مشاوران و کارشناسان این مجموعه آماده ارائه مشاوره به شما برای انتخاب بهترین سیستم امنیتی بر اساس نیازها و شرایط خود می باشند. با ما در دوربین مارکت در تماس باشید و امنیت را به محیط های کار و زندگی خود هدیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *