خبرخوان

اخبار

شما هم ممکن است جزو افرادی باشید که دارای باغ و ویلا در مناطق خوش آب وهوا هستند که اوقات فراغت خود را در ویلا و باغ های خود سپری می کنید و در آنجا به تفریح و استراحت می پردازید. ویلا و باغ های شما نیز باید امنیت شان تامین شود و در مقابل تهدیدات باید ایمن گردند بسیاری از افراد برای تامین ایمنی باغ و ویلای خود از سرایدار و نگهبان استفاده می کنند .
آموزش نصب دستگاه DVR -چهارشنبه، 18 ژوئيه 2018
در این مقاله از دوربین مارکت شما را با طریقه نصب دستگاه DVR آشنا می کنیم . پیش از نصب دستگاه پیچ های بدنه ی آن را را باز کنید. پس از باز کردن دستگاه ، هارد دیسک را داخل دستگاه قرار دهید. برای نصب هارد دو فیش را باید به مادربرد DVR وصل کنید. یکی فیش SATA که از طریق کابل موجود در جعبه دستگاه به مادربرد دستگاه وصل می شود و دیگری کابل برق هارد که یک پورت پهن است.
مهمترین نکته ای که برای مجهز نمودن پارکینگها به سیستم نظارت تصویری باید در نظر گرفت ، ثبت پلاک خودروهاست . اما شناسایی و کسب اطلاعات مهم دیگری از قبیل شناخت راننده ، سال ساخت و مدل خودرو و ... نیز به همان میزان مهم است .
دوربین های آی پی تحت شبکه دوربین های IP نسل جدید دوربین های مداربسته هستند. امروزه بازارهای جهانی تمایل زیادی به دوربین های دیجیتالی نشان داده است. این دوربین ها همان گونه که از نامشان پیداست از امواج کاملا دیجیتالی برای تحلیل و ارسال داده های تصویر و صدا استفاده می کنند. یعنی برخلاف دوربین های آنالوگ، این دوربین ها از همان ابتدای دریافت تصاویر امواج را دیجیتال می کنند.
دوربین مداربسته چیست؟ -دوشنبه، 28 مه 2018
عبارت دوربین مداربسته در زبان انگلیسی بصورت cctv که مخفف closed camera television می باشد نوشته می شود. این عبارت در لغت به معنای سامانه تلویزیونی مداربسته می باشد. تفاوت سامانه تلویزیونی مداربسته با مدار باز ( شبکه های تلویزیونی) نحوه نمایش می باشد. همانطور که از عبارت مداربسته می توان متوجه شد امکان نمایش عمومی برای همگان تعریف نشده است، اما در مدار باز امکان نمایش برای عموم آزاد است.
چرا هکرها، دوربین های مداربسته را هک می کنند؟ هدف آن ها از این کار چیست ؟ برای جلوگیری از این کار باید چه کار هایی انجام دهیم ؟
دوربین مداربسته بی سیم -يكشنبه، 11 مارس 2018
در این مقاله از دوربین مارکت به معرفی دوربین مداربسته بی سیم و انواع آن می پردازیم .
در این مقاله از دوربین مارکت شما را برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته راهنمایی می کنیم .
در این مقاله از دوربین مارکت قصد داریم شما را با انواع تجهیزات دوربین های مداربسته آشنا کنیم .
انواع دوربین مداربسته -سه شنبه، 27 فوريه 2018
سیستم امنیتی دوربین مداربسته برای هر کسب و کار و سازمانی ضروری است. انواع مختلفی از دوربین مداربسته در بازار وجود دارد. باید بر اساس مکان و کاربری، نوع مناسبی از دوربین مداربسته را انتخاب و خریداری کرد. دوربین های مداربسته ویژگی ها، انواع و تنظیمات متفاوتی دارند. از این رو انتخاب نوع متناسب با کاربری موردنظر بسیار مهم است. در این مقاله انواع دوربین مداربسته و کارکرد آن ها بیان می شود.