همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  فروش پایه دوربین مداربسته

  فروش پایه دوربین مداربسته

  پایه دوربین مداربسته برای نصب دوربین در شرایطی انجام می شود که وضعیت نصب دوربین با گونه بدنه آن متناسب نباشد و شما ناچار به به کار گیری از پایه هایی با صورت های گوناگون میباشید . استعمال دیگر پایه ها به منظور استقرار و قرار گیری درست دوربین ها و تنظیم خوب تر آن ها جهت دید مطلوب تر نیز می‌باشد . به این دلیل که دوربین های مداربسته هم دارنده گونه های مختلفی میباشند بدین ترتیب گونه پایه متناسب با آن هم برای نصب متنوع خواهد بود . درین مطلب از دوربین مارکت شمارا با گونه های پایه های مورد استفاده در نصب دوربین مداربسته آشنا میکنیم . 

  فروش انواع پایه دوربین مداربسته

  پایه های دوربین مداربسته دارای انواع مختلفی می باشند که در زیر به معرفی به آن ها می پردازیم .

  پایه سقفی دوربین مداربسته

  پایه سقفی دوربین مداربسته ( Ceiling Mount ) همانگونه که از اسم آن پیداست برای نصب دوربین در پایین سقف به کار گیری میشود . این دسته پایه ها در گونه های تیوب مانند و در اندازه های متفاوتی نزدیک به 18 تا 36 اینچ تولید میگردند . 

  پایه ستونی دوربین مداربسته

  با استعمال از پایه های ستونی ( Ceiling Mount ) ( Pole Brackets ) میتوانید دوربین را به ستون ها یا این که تیرک ها متصل نمائید . این گونه مبنا ها اکثر زمان ها در فضا های باز ( Outdoor ) کاربرد دارا هستند . 

  پایه دیواری دوربین مداربسته

  از پایه های دیواری ( Wall Mount Brackets ) وقتی استعمال می شود که نیاز به تغییر تحول زاویه دید دوربین مداربسته برای دید خوبتر موجود هست مثلا نقاطی که از عرصه دید دوربین بیرون میباشند . ارتفاع این گونه پایه ها غالبا از 50 سانتی متر بیش تر تجاوز نمیکند . 

  پایه گوشه دوربین مداربسته

  با به کار گیری از این جور پایه ها ( Outdoor Corner Mount ) میتوانید دوربین مداربسته را در کنج و کناره دیوارها نصب فرمایید . این پایه ها اکثر زمان ها مناسب برای دوربین های گردان یا این که PTZ می باشند که قابلیت گردش و بزرگ نمایی در آنها موجود هست . 

  پایه دوربین مداربسته دام

  دوربین های مداربسته دام دوربین هایی سقفی بوده و به طور معمول مطلوب برای نصب بر روی دیوار نیستند . با این وجود گهگاه به علت قابلیت و امکان های مختص مو جود در بعضی از نوع های دام یوزرها مایل به نصب آنها بر روی دیوار مکان مورد نظر خویش میباشند . با به کار گیری از این گونه پایه ها قابلیت و امکان نصب آن‌ها بر روی دیوار هم ایجاد می شود . قابل ذکر است که اشکال دیگری از این پایه ها وجود دارند که قابلیت و امکان نصب آداپتور و اتصالات در باطن آنها قابلیت و امکان پذیر است .

  پایه دی لوکس دوربین مداربسته

  با به کار گیری از این دسته پایه ها ( Deluxe Mounts ) میتوانید دوربین مدار بسته خویش را بر روی هر جور سطحی از جمله میز , دیوار , سقف و . . نصب نمایید . بعضی از گونه های این پایه ها , مجهز به دستگیره یا این که دکمه ای میباشند که قابلیت دسترسی به دوربین مدار بسته و تهیه و تنظیم شرایط آن را قابلیت پذیر ایجاد میکند .

  پایه عمودی دوربین مداربسته

  از پایه های عمودی اکثر زمان ها به منظور ارتقاء یا این که در مواقعی کاهش ارتفاع نصب دوربین مداربسته به کار گیری میگردد . صورت این پایه ها مثل دکل بوده و بر روی سطح های افقی نصب می‌شوند .

  پایه نصب روی لوله دوربین مداربسته

  پایه نصب روی لوله دوربین مداربسته خاص زمان هایی است که مایل می باشید دوربین را بر روی لوله های گرد نصب نمائید . در هنگام نصب می بایست از بست های سیمی برای ثابت نمودن دوربین بر روی لوله به کارگیری فرمایید تا مبنا استحکام بیشتری داشته باشد .

  دسته بندی دیگری هم برای پایه های مورد به کار گیری در دوربین های مداربسته موجود هست که در پایین به آن اشاره می‌کنیم :

  پایه ثابت دوربین مداربسته

  پایه هایی می باشند که برای قرارگیری دوربین مداربسته در حالت های ثابت اصتفاده می شوند .

  پایه مفصلی دوربین مداربسته

  ساختار پایه ی مفصلی به طوری است که دوربین را می توان با حرکات دو حالته ( چپ و راست ) یا این که چهار حالته ( چپ و راست – بالا و زیر ) در زاویه ی روءیت کرد مطلوب و متبوع به روش دستی تهیه نمود

  پایه گردان دوربین مداربسته

  پایه  گردان دوربین های مداربسته مقاومت زیادی دارند . به گونه ای که می تواند وزن دوربین مداربسته PTZ را تحمل کند . همچنین دوربین مداربسته بر روی آن می تواند حرکت افقی ، عمودی و همچنین تغییر زاویه داشته باشد.

  بررسی جنس پایه دوربین مداربسته

  جنس پایه های دوربین مداربسته اغلب از پلاستیک ، آلومینیوم یا آهن می باشد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم .

  پایه پلاستیکی دوربین مداربسته

  پایه های پلاستیکی دوربین مداربسته معمولا قیمت پایین تری دارند و از نظر وزن نیز سبک ترند . لذا به این دلیل که مقاومت فیزیکی بالایی ندارند و استحکام کم تری دارند معمولا در سایزها و طول های بزرگ تولید نمی شوند .

  پایه آلومینیومی دوربین مداربسته

  پایه های آلومینیومی از مقاومت بیشتری نسبت به پایه های پلاستیکی برخوردارند و شکنندگی کم تری دارند. اما اغلب هزینه بالاتری نسبت به پایه های پلاستیکی دارند. معمولا پایه های آلومینیومی حداکثر تا طول 30 سانت و به صورت پیش ساخته تولید می شوند .

  پایه آهنی دوربین مداربسته

  این نوع پایه ها اغلب در محل نصبدوربین مداربسته ساخته می شوند. همان طور که می دانید آهن نسبت به آلومینیوم مقاوم تر و ارزان تر است اما سنگینی و ظاهر نه چندان جذاب پایه های آهنی از نقاظ ضعف آن ها حساب می شود .

  انصراف از نظر
  banner