همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  ال جی

  ال جی (LG) یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات الکترونیکی دنیا و یکی از تولید کنندگان محصولات مداربسته می باشد.  در این مطلب کمی بیشتر با محصولات مداربسته این شرکت آشنا خواهیم شد.

  زمینه فعالیت شرکت LG بسیار گسترده است و محصولات آن بازه ای بسیار بالا از لوازم خانگی تا تلفن های همراه را شامل می شود. در زمینه سیستم های مداربسته این تجهیزات مرتبط با دو سیستم آنالوگ و تحت شبکه را شامل: دوربین های مداربسته آنالوگ و تحت شبکه، انواع دستگاه ضبط کننده DVR و NVR، و نرم افزارهای مرتبط با سیستم های مداربسته را تولید می کند.

  شرکت LG شهرت اصلی خود را در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی و لوازم خانگی به دست آورده است. اما در زمینه تولید تجهیزات حفاظتی و دوربین مداربسته سهم این شرکت در بازار بسیار ناچیز است . در واقع LG هیچ گاه به طور تخصصی اقدام به تولید دوربین مداربسته نکرده است . از همین جهت پیدا کردن محصولات این شرکت تا حدودی مشکل است و این محصولات از تنوع زیادی برخوردار نیستند.

  قیمت این تجهیزات را میتوان در کمی بالاتر از سطح متوسط در نظر داشت. تجهیزات مداربسته ال جی طبیعتا از برندهایی مانند Hikvision و Dahua بالاتر هستند اما همچنان از برندهایی مانند Bosch، Axis یا Panasonic مناسب تر خواهد بود.

  banner